Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

USA sankcionujú už aj slovenské firmy

Vláda prezidenta Bidena, konkrétne ministerstvo financií a ministerstvo zahraničia uvalili na cca 300 svetových firiem sankcie za napomáhanie ruskej ekonomike, najmä zbrojárskemu priemyslu. Ale tiež za to, že tieto firmy pomáhali a pomáhajú obchádzať protiruské americké sankcie.

  • usa-sankcionuju-uz-aj-slovenske-firmy
 

V sankčnom zozname sú v prevažnej miere ruské, čínske, arabské, indické a i. spoločnosti. Sú tam však aj firmy z Európy, napr. Maďarska, Srbska, či dokonca Belgicka. V „prestížnom“ zozname „pro-ruských firiem“ je tentokrát aj niekoľko slovenských firiem. Ich názvy sa mi, bohužiaľ, zatiaľ nepodarilo identifikovať. Rovnako tak nie sú zatiaľ verejne známe ani dôvody, pre ktoré sa slovenské firmy na sankčný zoznam dostali.

Oficiálne slovenské orgány zatiaľ o tejto téme mlčia. Rovnako zatiaľ nie sú zhovorčivé ani slovenské médiá. /Z informácií na HN Online a Aktuality.sk veľmi múdrejší nebudete/. Azda sa v priebehu dňa dozvieme viac podrobností.

  • Á, už je to tu. Dôkaz, že blogovisko sledujú aj súdni ľudia z redakcie Pravdy. S odstupom času, ale predsa, -informuje o sankcionovaní Slovákov vládou USA už aj Pravda. Vraj išlo o dodávky, súvisiace s počítačmi…Tak či onak, je to dôkaz, že nie každý občan SR posiela svoje peniaze iba do zbierky na kúpu zbraní pre banderovcov.

Zdroj: https://dedic.blog.pravda.sk/2024/05/02/usa-sankcionuju-uz-aj-slovenske-firmy/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#4 Drak 2024-05-02 16:10
Pošlete američany do prdele i s jejich sankcemi, stejně ja ko EU. Krásně to ukazují afričané, kteří se s nimi nebaví a klidně je ze svých zemí pakují.
Citovat
#3 tk 2024-05-02 14:22
Ještě jsem zapomněl dodat, že Německo by mělo sloužit jenom jako montovna pro ostatní země. A o jejich politice by měly rozhodovat ostatní okolní země. O Izraeli nemůžu napsat nic, protože na to sionisti, pardon demokrati citliví a kdo má IQ vyšší než 50 tak ví a ti ostatní jsou jenom potrava pro děla za svou zkorumpovanou "vlast" která zakroutí krkem každému kdo si bude myslet něco jiného než jednotný jediný pravdivý názor a k tomu mi dopomáhej (pohádkovou postavu si každý doplní sám podle toho ke komu se modlí proto aby ho zbavil sraček které si každý den na hlavu sere sám). Já žádnou vlast nemám moje vlast je planeta Země a nebojoval bych nikdy pro žádnou ideologii, ani žádného vládce, ani žádnou korporaci (stát), ani za žádný spolek zlodějů a parazitů (opět stát) bojoval bych jenom sám za sebe a za své blízké. Proto bych nešel do války za Českou Republiku, ta pro mě nic neznamená, měla dost let aby mi ukázala že se pletu. A nedivím se ani Ukrajincům že se jim nechce válčit za jejich loutkové divadlo. Proto až tady bude Gestapo jednoho dne nahánět Ukrajince, tak budu pomáhat Ukrajincům se schovat tak jako pomáhali někteří lidi během válek (ono se jednotně říká Židům za války, ale oni zase takoví chudáčci nevinní nejsou) lidem co se snažili prchnout nebo ukrýt před terorem.
Citovat
#2 tk 2024-05-02 14:05
Francii a GB by měly obsadit jejich bývalé kolonie, Belgii by mělo obsadit Kongo za to co tam páchali v šedesátých letech, mezi nimi a námi by mělo být Německo zbaveno zbraní a všech rozhodovacích pravomocí, protože u kázali že jsou jenom hloupý národ, který se nechá zmanipulovat jedním fanatikem (Hitler, Merklová)...z ČR bych odstěhoval všechny podporovatele do jejich vysněného svobodného západního světa podle vlastního výběru. U nás bych zavedl to, že do vlády by mohl jít jenom morálně založený inteligentní člověk, který není závislý na hromadění majetku a počítání peněz. Zavedl bych určitou hranici majetku kterou člověk může vlastnit. A USA nemá cenu řešit, dělají všechno pro to aby vzniknul Kurčatovův průplav mezi Mexikem a Kanadou.
Citovat
#1 tk 2024-05-02 13:51
Mým snem je ocitnout se na americkém sankčním seznamu. Bylo vy to pro mě velké vyznamenání, něco jako Nobelova cena míru, která se však dnes rozdává válečným zločincům a masovým vrahům. Na její místo nastoupil tento sankční seznam a ocitnout se na něm je pro člověka prestižní záležitostí.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře