Podívejte se na video z proruských protestů a je Vám jasné co chtějí ukrainci a co chce západ. Odkaz najdete na konci článku. Celé mě to nutí se nad tím pozastavovat a štve mě, že nesouhlas nelze nijak vyjádřit a jednotlivci nejsou slyšet. Dovolte mi alespoň Vás seznámit s několika fakty, které s tím vším souvisejí a víceméně se dotýkají i nás.

Když si proti sobě poštveme Rusko, zastaví se dodávky plynu a Amerika bude jásat protože budeme muset plyn dovážet z Ameriky. Nechci tuto alternativu. Rusko je pro nás důležité nejen z tohoto hlediska ale i z hlediska zahraničního obchodu. Proč se NATO angažuje a snaží se tak uškodit celé Evropě?

NATO je pozůstatkem ze studené války, který už dávno nemá logické opodstatnění a je tedy zcela irelevantní. Relevance je mu tedy ze strany USA uměle dodávána a my dnes musíme řešit problém, zda se nám taková politika vůbec vyplatí. Podle mě si zahráváme a riskujeme ztrátu vlastní identity, pokud budeme tuto politiku podporovat. 

EU je pro nás výhodná geograficky i ekonomicky, vše však má své meze. Kde je onen vyšší princip a kritická žurnalistika? To už neexistují média, která se na svět dívají kriticky a nikoli politicky? Zřejmě je samotný systém potlačil. Celé zpravodajství je tak více divadlo než informační tok. Kdyby věnovala televize půl hodiny svého vysílacího času informacím z druhé stany, stále by to bylo málo, ale v televizi není ani minuta zpráv nekorektní v tom smyslu, že by zazněla slova opozice.

Nám to nevadí, my se rádi přidáme na stranu silného hráče, otázkou je jak silný opravdu je. Bavíme-li se o Americe, je to hráč, který vytěžil veškeré svoje zásoby ropy a tak ropu dováží zatím co Rusko má obrovské zásoby, které ovšem neprodá a to je Obamovou osinou v zadku.  V systému stojícím na ropě, který Amerika sama vytvořila, totiz ztrácí dech a začíná být druhořadou, což vyvažuje vojenskou silou.

Nejde jen o vojenskou sílu ale o celkovou strategii, která mě nutí řvát dost už, jděte s tím vším do pr.... Média nám neříkají pravdu a manipulují, protože nejsou objektivní a kritická, takže nepodněcují v lidech zamyšlení a tvorbu vlastního názoru. Politici lezou západu do zadku a nejsou ani schopni vyčerpat peníze, na které máme nárok a do toho všeho se účastníme válek, které jsme nezačali a které jsou produktem dezinformační strategie zahrnující skupinky žoldáků, které vyvolávají násilnosti tam, kde je třeba. Připomínka minulosti neuškodí.

Libye byla unikátním zřízením ve kterém byl pro lidi Kaddáfí hrdinou, jenž dal zemi blahobyt. My jsme ho pomohli zlynčovat. Saddám Hussein byl politik, který dokázal udržet v Iráku klid pomocí pevné ruky, ale mxy jsme řekli, je to hajzl a pověsili jsme ho. A tak mohu jít v novodobé historii až do roku 2001, kdy to 11. září celé začalo a od začátku smrdělo.

Lidi zapomínají rychle a média si toho nevšímají velice důkladně, takže stojí za připomenutí pár věcí stojících v pozadí celého útoku na WTC. 

1. Náraz letadla ve vrchní části nemohl utavit nosníky dole
2. Celý kolaps byl očividnou řízenou demolicí, což potvrzuje i přítomnost nanotermitu, látky která se při demolicích používá.
3. zřícení budovy č. 7 je zcela nevysvětleno a opomíjeno.
4. Při náletu na Pentagon chybí dokonce i trosky letadla, o ktrerých se tvrdí, že se vypařily.
5. Všechno se svedlo na partu týpků někde z Afghánské jeskyně a začala na základě toho válka.

Proto ale nejen proto se už tolik roků snažím poukázat na fakt, že jako členi aliance se účastníme války na základě lží a vždycky budu nesouhlasit. Nevycucal jsem si to z prstu. Je to nemorální a špatné, je to ostuda celé dnešní civilizace a je to důvod proč směřujeme k zániku. Stále ale můžeme něco udělat, zastavit to, ale nesmíme souhlasit se vším, s čím souhlasí média, to je snad jasné.

video z Ukrainského proruského protestu