Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Sdílejte! Jde o tři informace, o kterých by měl každý vědět ...

Sdílejte!

Jde o tři informace, o kterých by měl každý vědět, včetně všech politiků, včetně opozičních. Poslední příspěvek je návod pro politické strany, jak vyhrát volby.
Zakázaná pravda nahlas: "Počet imigrantů v Belgii a Holandsku je až 70%. Původní obyvatelstvo je v menšině. Ostatní státy budou brzo následovat. "Klimatický papež" E Timmermans v roce 2015 řekl, že rozmanitost je osudem lidstva a že Evropa bude rozmanitá. Rozmanitost znamená méně bílých lidí. Brusel nutí přijímat masy imigrantů i v těch nejmenších městech /!!!/ v Nizozemsku. Zatím jen tam. Žádná část této země nesmí zůstat jen s původními obyvateli- bez imigrantů. Pamatujete na pohádku- Jen dva prstíčky...?

  • sdilejte-jde-o-tri-informace-o-kterych-by-mel-kazdy-vedet
 
Žádná část Evropy nesmí zůstat evropská a není těžké pochopit proč. Proto Eurokraté tolik nenávidí Maďarsko a jejich poselství je jasné. Náš způsob života, naše křesťanské náboženství, naše národy, to vše musí bez výjimky pryč. Jejich vize budoucnosti je neoliberální Evropa k nepoznání, kde se každé město stane něčím jako Brusel- škaredé, špinavé, nebezpečné, s nulovou sociální soudržností. Vítejte v Novém řádu. Jaký je protilék? Silná křesťanská Evropa suverénních národních států. Expanzionismus je v Evropě na jediném místě - v Bruselu. Děláme dost pro to, abychom zastavili útok na naše rodiny, na náš kontinent, na naše náboženství? Když slyším o další vraždě, o dalším ubodání malého nevinného dítěte, děláme dost? Když víme, že naše suverenita byla za necelé století předána Bruselu, děláme dost? Když slyšíme, že křesťanské děti v Německu konvertují k Islámu, aby zapadly, děláme dost? Myslím, že ne. Totalitní institut EU musí padnout. Nevěřím v reformy. Když jsou základy vaší instituce prohnilé, a to je případ Bruselu, můžete na nich přestavět dům jak chcete, ale stejně se rozpadne. Takže jedinou odpovědí je, že Babylonská věž musí být zničena. Jsme synové a dcery největších národů na  Zemi a musíme si položit otázku: Co se to s námi stalo? Odkud pocházíme? Co je důležitější? Kam směřujeme? Naše elity nám vyhlásily válku a ted je na nás, abychom si oblékli plnou boží zbroj, bojovali a zvítězili."
Změna poplatků: Chcete novou studnu? Dosud se za povolení platilo 300 Kč,  nově 10 tisíc Kč. To je nárůst 3 233% !!! Zahrádkáři jistě mají radost. Lukáš Kovanda dodává:" Kdyby to mělo zohlednit inflaci, tak by to dělalo necelých 600 Kč. Zdražují se i jiná stavební povolení. Chcete-li třeba stavět novou garáž, tak místo tisícovky zaplatíte 5 tisíc Kč. Typičtí zloději, pardon, Piráti. Zrušili zákon ANO, jejich zrychlené stavební řízení. Piráti nikdy nedotáhnou nic do konce. Jsou jen na všech úřadech, jsou přisáti na stát a čtvrtina všech Pirátů nějakým způsobem má příjmy z veřejných zdrojů, ale to je obrovský problém premiéra i celé vlády.
Irská vláda postaví v příštích pěti letech 300 tisíc sociálních bytů. Na jejich výstavbu vydá 20 miliard Eur, tj. 500 miliard Kč /půl bilionu Kč!!/ . Vláda nechce žádné bezdomovce, ale aby každý mohl bydlet, tak jak se o to kdysi snažil Gusta. Irsko vydává na zbrojení jen 0,5 % HDP a my 2%. HDP. Kdybychom vydávali také jen půl procenta, ze zbytku 120 miliard Kč ročně můžeme postavit byty. Za pět let lze postavit byty v hodnotě 600 miliard Kč. Příští rok jsou v Irsku volby, takže tamní vláda která tento plán bude realizovat, získá na svou stranu mnoho voličů, hlavně mladých Irů, protože bydlení je tam pro ně finančně nedostupné. Irsko staví raketovým tempem. Od začátku roku irská vláda začala stavět 29 tisíc sociálních bytů. A to je teprve začátek. Irsko bylo před 35 roky velmi chudé. Dnes díky schopným vládám je tygrem Evropy. To vám na ČT neřeknou. Která z nových stran se ujme tohoto geniální plánu, aby mohla ve volbách zvítězit?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 potkan 2024-05-21 07:12
Lágr biorobotů nesmí mít lidi a školství děti ale 123. pohlavníky
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře