Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Putin: "To vás nešokuje?"

"Není to Rusko, ale Ukrajina, kdo odmítá jednat. Navíc byl podepsán dekret hlavy státu, který takové jednání s Ruskem zakazuje. Krvavý převrat v roce 2014, po kterém následovala válka Kyjevského režimu proti jeho lidem na Donbasu, to vás nešokuje? Zabíjení civilního obyvatelstva v Palestině, to vás nešokuje? Lékaři tam musí operovat dětem břicho skalpelem bez narkozy, to vás nešokuje? Generální tajemník OSN řekl, že se Gaza proměnila v dětský hřbitov, to vás nešokuje?"

Při Putinově návštěvě emirátů byly fanfáry a ruská trikolora, vytvořená stíhačkami. Arabové nedovolí nikomu na světě přelety nad jejich zemí. Povolili to jen Putinovi. Premiér ho považuje za drahého přítele.

  • putin-to-vas-nesokuje

Slovenská vláda řeší i jednostrannost všech medií. Nezve na tiskovky protivládní media. Demonstrace na Slovensku jsou placeny mladším Soroshem, který se nevzdává z prohry. Volby jasně dokázaly přání většiny. Doufejme, že současné demonstrace nepřispějí k občanské válce.

Analytici dle CNN tvrdí, že poprvé vyhrává Putin. Jestliže to přiznává Prima, tak to bude s "válkou" vážné.

Úředníci EU si letos už podruhé zvýšili plat. Jde o padesát tisíc /!/ zaměstnanců. Provoz se jim zvýší téměř o dvě miliardy euro. Korupce je v EU už několik desetiletí. Vyšetřuje se zatím "jen" 300 případů. Tak proto nikdo nechce odejít z EU. Trestní oznámení za smlouvu Pfizer bylo podáno na soud v Haagu.

Týká se hlavního šéfa, černocha, který má vládnout celému světu. Mezi další obžalované patří Debilgatě, Lejno a další. Novozélandskou informátorku, která odhalila depopulační agendu globalistů, zatkla policie. Iniciátorka vyšetřování proti Lejnové byla nalezena mrtvá. Rumunští prokurátoři žádají trestní stíhání bývalého premiéra za miliardové nákupy covidvakcín.

Kdy to udělají naši prokurátoři nebo soudruh Šlichta, který měl odvahu protizákonně svrhnout vládu Nečase na rozkaz USA ambasády?

Erdogan chce soudit Netanjahua jako válečného zločince. Naše media mlčí. Nejvyšší finský soud zakazuje satanistickou sionglobalistickou ideologii. Texas uvažuje o odloučení od USA.

V nastávajících volbách o tom bude hlasovat. Téměř čtvrt milionu džihádistů se chystá odcestovat do Evropy. Island končí s covidvakcínou kvůli masovým úmrtím.

Na Ukrajině se rozšiřuje AIDS. Už ho má každý stý Ukrajinec. Kolik je u nás nakažených, nikdo nezjištuje. Na klimatické konferenci šokoval její předseda: "Neexistuje žádná věda, která by naznačovala, že postupné vyřazování fosilních paliv omezí globální oteplování o 1,5 stupně Celsia."Bulharsko připravuje konflikt s Ruskem, chce dopadnout jako Ukrajina.

Uvažování o euru je zbytečné, když jsme zadluženi nesplatitelným dluhem. Přijetím eura riskujeme zadlužení jako Řecko, protože s národní měnou lze hýbat, s eurem nikoli.

Zelenáč uzavřel dohodu s západní chemickou společností, že nejúrodnější půdu Ukrajiny použije jako skládku chemického odpadu. Je to riziko pro kvalitu místního obilí a může způsobit hladomory v Evropě, Africe a na Středním Východě. Použití půdy bude neomezené a bezplatné pro chemickou společnost. Jde o nejkvalitnější a nejúrodnější půdu na Ukrajině. To způsobí nenapravitelné ekologické škody. Dohody se zúčastnil i Soros mladší. Nepochybně to nebylo zadarmo, že, Zelenáči. Proč mlčí Zelení ochránci přírody?

Senilní a zcela nezpůsobilý Biden napsal zákon, že heterosexuální dvojice nesmí adoptovat děti, pokud nesouhlasí s LGBT. Pfizer žaluje Madarsko za odmítnutí platby tří milion dávek covidvakcín. Předsedkyně evropské vědecké rady trvá na tom, že je potřeba očkovat lidi donucením, ne přesvědčováním.

Jakýsi Šimíček z ODS: "Divím se, jak mohou důchodci volit Babiše, když za fialovy vlády jsou jediní, komu poctivě přidáváme. Propadá se životní úroven všem, kromě důchodců, kteří se mají nejlépe v historii. Přitom oni volí člověka, který jim zdražuje jídlo a nadávají na vládu, která jim dává nejvíc peněz v historii". Neutekl z Bohnic?

Zastrčil s Pekařkou, rovněž Nutela i Pepa stále jezdí po světě. Politikové kdysi cestovali hlavně kvůli rozšiřování obchodních vztahů a podpoře našich podnikatelů. Dnes dělají všechno naopak a nenapraviteně škodí celé ČR. Opět chybí zákon o hmotné odpovědnosti.

ČR zaplatí kvůli fialově hrůzovládě za imigranty 795 000 000 000, slovy téměř osm set miliard, čili téměř tři čtvrtě bilionu kč! Jeden imigrant v průměru stojí 50 000 eur, tj. čtvrt milionu kč. Opakuji- jen jeden jediný imigrant. Kolik jich u nás bude přibývat každý rok? Může být skutečná solidarita povinná?? Dle Rakušana imigrační vlna z Ukrajiny přinese Česku výhody kolem roku 2025. Profesoři amsterdamské univerzity mají zcela opačný názor.

Na internetu je vystavena fotka Fialenka s nadpisem Policie pátrá: Podvodník z Brna lákal občany na lepší život a získal tak pro sebe a své komplice majetek velkého rozsahu.

Německý ústavní soud zarazil plán Sholzova kabinetu utratit jeden a půl bilionu za boj s klimatem.Jihoafrický poslanec G. Galloway: "Skutečný Západ je jen 13% světové populace. I na Západě žijí miliony a miliony, kteří odmítají dominanci, války a spolky USA, NATO a EU.

"Norští vědci zjistili, že čím víc se používalo roušek, tím víc bylo nakažených covidem. je to logické, protože zvyšováním doby nošení náhubku se snižuje imunita, respektive se ničí úplně. Nošení náhubku po celou dobu vyučování je zločinem na dětech a měl by být potrestán.

Pirátka s králičím chrupem nedoporučuje strašení čertem na Mikuláše. Prý to děti stresuje. Bezdětná žena o tom skutečně může vědět...Na kom z vás to nechalo jakékoli trvalé následky? Jde o salámovku postupně zrušit všechny tradice a svátky, někde už je to realitou.

EU zavádí zákaz výroby léků, kdy vzniká produkce CO, takže léky nebudou nejen nedostatkové, ale cenově nedostupné. Běžná výroba léků bude zakázaná! Co na to naši poslanci a hlavně neuvěřitelně neschopný ministr smrti?

Elektrobusy v Oslu nebyly schopné jezdit v zimě.

Součástí vaší ID bude i sledování uhlíkové stopy. Podle toho vám bude dovoleno něco nakoupit či udělat.

Piloti na celém světě od covidočkování začínají kolabovat za letu. Někde už zakázali jejich očkování.

Černý humor: Před rokem 1989 nebo dnes? 1/ musíte si dávat pozor na to, co říkáte, aby vás nevyhodili z práce. 2/ o zemi rozhodují někde v cizině. 3/ novináři sdělují jen jeden názor. 4/ funguje cenzura. 5/ občas chybí léky, potraviny, věci na trhu. 6/ bourají se památníky a stavějí se nové. 7/ fungují udavači, kteří jsou chváleni vládou. 8/ prezident je opět komunista. Už si nevzpomínám, proč jsme vlastně zvonili klíči?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře