Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Příliš průhledný podvod.

Není žádným tajemstvím, že volební průzkum a výsledky jsou falšované. Tentokrát je to víc než nápadné. Obzvlášť u strany, která se minule sotva dostala do sněmovny a nepochybně jí byly přičteny nějaká procenta. Jestliže tato strana má tentokrát deset procent a většina národa ji považuje za nejhorší, dokonce za nejnebezpečnější, tak nemůže mít takovou oblibu. Logicky tato strana korumpovala tuto agenturu, což je pro mafiány typické. Čím víc strana zaplatí, tolik má procent. Nejde o žádnou novinku.

  • prilis-pruhledny-podvod
 
Mafián si uvědomil, že jeho strana upadá, tak honem udělal, co je pro mafii typické. Takže logicky jeho strana měla méně než pět procent a to by tento diktátor a cenzor neunesl. Dle jeho horoskopu má tentokrát velmi nepříznivou dobu, takže  do EU se nedostane. Farář, pardon, soudruh Farský a mafián si nemohou Danuši vynachválit, i když tuto stranu za bílého dne přede všemi pohřbívá. 
Údajně "krásná a mladá" Danuše prohlásila, že "EU a NATO stojí na solidaritě. My jsme malá země, ale budeme mít daleko vyšší blahobyt, když budeme spolupracovat." Věří, že existuje 99 pohlaví,  v roztavení planety, a že černoši k nám přijedou pracovat. Nepochopí, že účastníci Gay Prde jsou dementi a že skuteční gayové tento průvod ignorují a dělá jim jen ostudu a škodí jim víc než si Blbuše myslí. Věří tomu, že sběratelství starožitností je nebezpečné. Směje se tomu, že lidé počítají každou korunu. Hraje si na sociální, ale přitom souhlasí, aby se do penze odcházelo co nejpozději. A tato kvočna chtěla prezidentovat deseti milionům lidí, dokonce být komisařkou pro půl milionu Evropanů. 
Její syn prohlásil- "Za jednu vládu Petra Fialy dvě hokejové medaile. Za vlády Babiše nula medailí." Tento hlupák neví kolikrát za vlády Andreje vyhrála třeba Sáblíková? On i syn Soudružky Holubové jdou do politiky. Nevíte, proč se VIP lidem rodí samí kryplové?
Nutela- "Za naší vlády se důchod zvýšil nejvíc". 360 korun je nejvíc?
Soudruh Bartoška, údajně věřící, prohlásil, že SPD je fašistická. Vzorně dokázal svou lež, protože soud nic takového neuznal. Zrovna Sudetáci mluví o fašismu, když ho nejen propagují, a prodávají nás spolu s prezidentem Sudetákům, ale dokonce s nimi kamarádí- "Drazí krajané..."
Nedávno ve sněmovně předsedal a doslova zakazoval celé opozici vyjádřit svůj názor. Kdo je tady diktátor, cenzor a fašista?
EU zavádí brannou povinnost pro všechny země EU. Už to neřídí vojenská správa. Všechny národy půjdou na jistou smrt, ale dezertéři z Ukrajiny zůstanou v ČR. Až vyjdou do ulic rodiče zemřelých synů, vzniknou velké sociální nepokoje, ne-li násilí, dokonce pomocí zbraní. Sněmovně nezávidím. Nedivil bych se, došlo-li by k vzájemně střelbě ozbrojených občanů a policie. 
EU plánuje od roku 2027, kdy už pravděpodobně nebude existovat, radikální zvýšení Zelené daně v osobní dopravě, bydlení, vytápění, ve formě emisních povolenek. Zdražení dopravy zdraží úplně všechno a zničí veškeré podnikání v malém. V tomtéž roce se odstaví uhelné elektrárny, čímž vznikne nedostatek elektřiny a její cena bude pro mnohé nedostupná. Lednici můžete vyhodit. Elektroauta budou jen na ozdobu. Už vám dochází, proč se stále po celé Evropě budují kilometry stezek pro cyklisty? Uhlíková dan bude zavedena na plyn a jiná paliva. Nové elektrárny se nahradí vodíkem, vyrobeným z obnovitelných zdrojů prostřednictvím elektrické energie. Nosili jste někdy dřevo do lesa?
Soudružka Džamila vyhrála soud, který byl zpolitizovaný. Odkdy soud schvaluje diagnostikování na dálku bez podrobného vyšetření? V rozsudku je místo slova důkaz slovo možnost, což neuzná žádný právník. Lze tedy prohlásit, že je možnost, že obžalovaný někoho zavraždil, aniž by existoval důkaz. Opravdu jen tohle stačí pro určení rozsudku?  
Francouzská olympiáda bude letos čistě politická. Snad v každé  disciplíně budou gender. Účast sportovců i diváků ztrácí svůj význam tak jako ryze politická soutěž Eurovize. 
Dan se u chalup zvýšila 3x víc než u běžných nemovitostí. Lidé v Pošumaví platili celé roky přes 600 Kč za chalupu, loni 3 200 Kč. Letos téměř 6 tisíc Kč. Chalupa se tak stává nedostupným luxusem. Pamatujete doby, kdy každý Čech byl chalupář?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře