Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Predikce pandemie pro nejbližší dny

Hodnocení uživatelů:  / 18
NejhoršíNejlepší 

Michal Brand

Nelegitimní, neo-totalitní vláda Babiše, Hamáčka, Prymuly, Flégra, Kubka, Hořejšího, Ludwiga a dalších odborníků na strašení a na fašistické manýry nedosáhla prodloužení tzv. „dočasného“ nouzového stavu. (Je dobré si připomenout, že již od dob dočasného pobytu sovětských vojsk na území socialistického Československa je jednotkou dočasnosti jeden furt. Vlastně jednotkou dočasnosti je jeden furt již od konce druhé světové války, od doby dočasné dislokace americké armády na území Německa a dočasného opatření tzv. kancléřského vázacího aktu.)

  • predikce-pandemie-pro-nejblizsi-dny

Také je dobré si připomenout, že totalitní režim těch minulých komunistů byl přímo rájem občanských svobod a práv ve srovnání s režimem těch dnešních, neomarxistických, multikulturních barbarských komunistů s jejich komunistickou internacionálou v Bruseli. 

Sociální sítě a internet za těch minulých komoušů nebyly, ale zato jste si v hospodě mohli povídat se svými kamarády a známými. A třeba i vyprávět protistátní vtipy. Pokud jste nebyli vůl a neřvali to moc nahlas, protože se mohlo stát, že tam někde byl nějaký aktivní práskač. Dnes by takový práskač udával otevřené restaurace, ilegálně ostříhané vlasy nebo přímo protistátně sáňkující děti. Ale za minulých komoušů jste v zásadě mohli vyprávět zcela volně proti-komoušské vtipy. A nic se vám nestalo. Proti-komunistických vtipů byly stovky. A všichni je znali, všichni si je vyprávěli, všichni se těm vtipům – a komoušům - upřímně smáli. Všichni, až na pár vylízaných fanatických komoušů. 

Dnes napíšete na facebooku nebo na twitteru, že se vám zdá divné, že při amerických prezidentských volbách v noci po sčítání hlasů dovezou neoznačené dodávky krabice hlasovacích lístků do vybraných okresů a hned následně se náhle Bidenova ztráta několika set tisíc hlasů otočí v Bidenovu výhru o několik desítek tisíc hlasů, protože v těch krabicích bylo několik set tisíc hlasovacích lístků a jako na potvoru skoro úplně všechny do jednoho byly pro Bidena. Nebo napíšete, že vakcíny se obvykle testují 5 až 10 let, nejdříve na zvířatech, zkoumají se dlouhodobé účinky, pak se testuje na dobrovolnících (v USA tedy občas na vězních bez jejich vědomí), a napíšete, že vám přijde divné, aby najednou byla vakcína „vyzkoušena a pečlivě otestována“ během 8 týdnů místo obvyklých 8 let. Nebo napíšete, že negramotný Somálec, Afghánec nebo Nigerijec není syrský inženýr či doktor. Prostě plácnete na facebooku nějaký svůj názor a hned máte třeba i doživotní zákaz. 

Což nezní nijak strašně. Samo o sobě. Ale jen do chvíle, než se časem zavede, že kdo nemá facebooku a twitteru a hodně kladných posudků od uliční stranické organizace facebooku-twitteru, tak ten má špatný „credit rating“, špatné hodnocení a tedy časem nedostane půjčku. Nebo děti na školu. Nebo kreditku. A kdo nebude mít kreditku, nedostane třeba dávky na děti. Nebo důchod. Nebo výplatu. Nebo zaměstnání. A kdo nebude mít zaměstnání, nedostane právo vycházet v době mezi 00:00:00 a 23:59:59. https://www.theorganicprepper.com/imf-digital-footprint-creditworthiness/IMF Wants to Use “digital footprint of customers’ … online activities” to Assess Creditworthiness

Západní země pod maskou „boje proti pandemii [fejk-pandemii]“ postupně přijímají opatření a metody čínského totalitního systému – včetně sociálních kreditů. Toto přejímaní čínského modelu totalitní společnosti je zároveň součástí i nástrojem pro „Great Reset“ vysněný mocenskými elitami Západu, Great Reset, kdy 99% obyvatel přijde úplně o všechno – o svoje práva a svobody, ale dokonce i o svůj soukromý majetek (včetně např. vlastnictví OBLEČENÍ nebo DOMÁCÍCH SPOTŘEBIČŮ, beze srandy – tohle je jimi vysněná budoucnost: ani oblečení nebude patřit vám, bude vám jen zapůjčeno od firmy BigBrother & Co.). A nakonec budete připraveni dokonce i o jakékoli zbytky soukromí včetně soukromí vlastních myšlenek. (Podrobněji o plánu elit na nastolení mega-totality Great Reset jsem psal v „Koronavirus a konspirační praxe“.)

Budoucí, mocenskými elitami Západu vysněná totalita má vytvořit systém mega-korporací a úzké elity. Tato elita bude ve strukturách politické a ekonomické moci, tedy půjde o elitu mocenskou, politickou, manažerskou, „vlastnickou“ (už nepůjde v pravém smyslu o soukromé vlastnictví, tedy vlastnictví mega-korporací bude formálně soukromé, ale nebude suverénní, bude respektováno, jen pokud bude „plnit plán“ neo-totalitní moci). 

Pozn.: První symptomy tohoto pseudo-soukromého vlastnictví je např. chování Facebooku, Google, Apple a Amazonu v rámci tažení proti lidem nesouhlasícím s neo-marxistickou ideologií a nastupující neo-marxistickou totalitou. Všechny tyto firmy bez ohledu na obchodní zájmy korporace samotné zaujaly „správné, třídně uvědomělé stanovisko“ a zlikvidovaly Parler, konkurenci Twitteru a to konkurenci, která neprováděla neomarxistikcou cenzuru. A jediným důvodem k této likvidaci Parleru bylo jen to, že to byla apka bez neo-marxistické ultra-levičácké cenzury a lidé mohli na Parleru svobodně vyjadřovat svoje názory.

Jen malé doplnění k totalitě Great Reset – vědci a odborníci z MIT vytvořili technologii na čipování lidí prostřednictvím (zároveň s) vakcinací: https://news.mit.edu/2019/storing-vaccine-history-skin-1218 Prý to má umožnit mít kdykoli dostupnou informaci o historii očkování daného člověka.Nebo třeba o historii jeho příspěvků na facebooku a twitteru a tedy o jeho „třídní uvědomělosti“ či neuvědomělosti v dnešním neo-bolševickém režimu, že?Ale čipování lidí vpíchnutím čipu pod kůži při vpíchnutí vakcíny je přeci jenom nějaký hloupý hoax. Konspirační teorie. Hahaha! Například diskutující na idnes.cz se mohou pokaždé potrhat smíchy nad „konspirační teorií“, že by někdo mohl očipovat lidi při vpíchnutí vakcíny. Hahaha! Takový nesmysl! Škoda, že vědcům z Michigan Institute of Technology (patří mezi naprosté světové špičky ve výzkumu technologií) nikdo neřekl, že čipování lidí při vpíchnutí vakcíny je jen konspirační teorie a nic takového není vůbec ale vůbec možné! No namoudušinapsíušinasorosovosvědomí! ;-)

Nu, ale momentálně poslanci v ČR neschválili další prodloužení rok trvajícího „krátkodobého“ opatření nouzového stavu. Opozici vadí především to, že při nastolování neo-marxistické ultra-levicové totality nejsou oni v čele (zejména ultra-komunisty „Piráty“ to musí vysloveně deptat, že nejsou v čele instalování neo-marxistické, multikulti totality). A aby se „opozice“ dostala do pozice vlády a mohla konečně sama zavádět ten nouzový stav a každotýdenních dvacet tun nesmyslných buzerací a znásilnění občanských práv a svobod, tak teď musí podrážet nohy Babišovi. Prostě proto, aby Babiš vypadl z pozice, protože na pozici vrchního říšského protektora se už třepe odredovaný Klement Gottwald, ehm, Bartoš. Jak praví staré dobré úsloví: „Piráty volí ti, kteří chtějí v gulagu wi-fi.“

Máme tu takový zvláštní systém, kdy všechna zvířata jsou si rovna, ale prasata jsou si tak nějak jako rovnější. Například všem zakážete chodit do restaurace a přikážete nošení roušek. A pak, když jste jedno z těch rovnějších si prasat, tak si zajdete na večeři do restaurace, kde se setkáte s deseti cizími lidmi, které vlastně vůbec neznáte a nevíte, jak se tam ocitli. S těmi úplně cizími lidmi projednáte „ty testy“ a nikdo si vás ani netroufne zeptat se, co jste tak tajného na těch testech dojednával, že jste to nemohl vyřídit po telefonu v době té strašlivé pandemie. Mě by to teda docela zajímalo, jestli tam dojednával provize za testy, nebo jak upravovat statistiky počtů a výsledků testů, nebo co – prostě co tak důvěrného, že to nemohlo být na telefon.Když se setkáte s osobou s pozitivním testem, tak musíte do karantény. Jinak můžete zavinit smrt tisíců lidí!

Ledaže byste byli miliardář a předseda vlády a majitel mediálního impéria – pak stačí, pokud místnost, ve které jste se s „nakaženou“ osobou potkali, označíte za místnost s dosti vysokým stropem. A do karantény nemusíte. Nebo například do karantény musíte, i když máte po očkování a potkáte pozitivní osobu. Ale to nemusíte, když jako miliardář a jako předseda vlády (jako momentální říšský protektor) a jako majitel mediálního impéria jste se potkal s nakaženou osobou (několikrát za den po celé týdny) a máte za sebou očkování proti covidu. 

Tedy možná máte za sebou očkování proti covidu, protože nejprve jste se očkovat rozhodně nemohli neb vám chyběla slezina, ale po poradě s PR agenturou vám slezina dorostla nebo co, takže jste si před kamerou nechali něco píchnout do ruky. Do pravé, protože jakékoli očkování, včetně toho proti covidu, sebou nese bolest v místě očkování, bolest svalu dané ruky, takže si tu vakcínu jako momentální říšský protektor necháte píchnout před kamerami do té aktivnější ruky, kterou více potřebujete.

Důvodem je patrně to, že PR agentura poradila, že to bude hezké, když na záběrech propagandistického videa „očkování Babiše a stařenky“ bude symetrie obrazu a proto babička bude očkována (jako všichni) do levé ruky a v zájmu zachování osové symetrie obrazu Babiš bude nutně píchnut něčím do ruky pravé.Je to pořád ještě lepší, než když se vrchní Flégr USA, soudruh Fauci nechal píchnout před kamerami, prý vakcínou, do ruky levé, a pak si o den či dva později v TV pochvaloval, že ho už po očkování ta ruka vůbec nebolí – a přitom se poplácal na místě, kam se dává očkování, ale u ruky pravé.

Ten blbec si nedokázal ani vzpomenout, kam se nechal údajně očkovat! :-DAch, abychom nezapomenuli, Tiffany Dover, sestřička z Tennessee, která po báječném a zcela bezpečném očkování vakcínou firmy Pfizer sebou nejdříve práskla o zem v přímém přenosu (při vychvalování vakcíny!) a následně zmizela ze sociálních sítí a jediné místo, kde se objevila, byl seznam zemřelých v dané lokalitě, tak ta se nám nějak stále neobjevila, že? Asi jí pořád ještě „trochu“ není dobře. A nemocnice se nechce ztrapnit s dalším podvrženým videem falešné „Tiffany“.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/do-ceska-se-dostala-vakcina-nakazena-smrtelnym-virem-ptacichripky.A090216_212758_domaci_abrhttps

Co lze očekávat, když nebylo schváleno prodloužení stanného práva? Odhaduji, že s koncem dočasného trvalého nouzového stavu bude přibývat:pozitivně testovaných, označených masmediální prolhanou propagandou za „nakažení“nemocných - příspěvek až 370 Kč na den pro každého, kdo si pořídí pozitivní test, to udělá svoje; tipuji, že v Chánově a Jirkově dosáhne počet nemocných s covidem celkem 150 až 350 procent populace; některé tamní „rodiny“ si tak mohou přijít až na nějakých 10 nebo 20 tisíc denně, což je ještě lepší, než když nemocnice při kašli „s podezřením na covid“ vykážou pacienta jako covid a dostanou hned příplatek 16 tisíc týdně za běžného pacienta; mimochodem, kdyby ten příplatek 450 tisíc týdně za pacienta na JIPce s vykázaným covidem dali přímo občanům, tak se z některých míst republiky přestěhují celé klany, ehm, rodiny na JIPky s potvrzením o covidu (od sociálky, protože aby to nebyla rasová dyškrymynace)bude přibývat hospitalizovanýchbude narůstat vykazovaný počet vážných případůbude přibývat vykazovaných úmr.tí a zahlcených krematorií

Naprostou samozřejmostí bude denní příděl několika hlubokých lidských příběhů – o 85-letém starci po třech infarktech a v terminální fázi rakoviny, který zemřel na covid, ačkoli tu mohl být dalších 20 až 30 let. Nebo o zdravotní sestřičce, která je unavená, protože pracuje na JIPce, po večerech se učí s dětmi, které nechodí do školy, pak jim ještě musí uvařit oběd na druhý den, když jsou zavřené školní jídelny, o víkendech se musí snažit děti nějak zabavit, i když se nikam nesmí, ale dětem už po roce v domácím vězení také pracují nervy, pak ještě tu sestřičku na Petříně policista upozorní, že sáňkovat s dětmi na zasněženém kopci odporuje vyhlášce, no prostě horor.

A za to všechno jistě mohou lidí, kteří nesedí 24/7 zamčení doma s pěti rouškami na xichtu a s vanou plnou dezinfekce.Odhaduji, že do dvou týdnů po ukončení stanného práva, ehm, nouzového stavu bude podle statistik zveřejněných Ministerstvem Strachu denně 50 až 200 tisíc „nakažených“. Hospitalizovaných bude přibližně 750 – 950 tisíc lidí. Tím dojde k naplnění kapacit nemocnic na 1 000 až 1 200 procent. Denní počet úmrtí na covid dosáhne přibližně 100 tisíc úmrtí denně. Krematoria budou mít tak přeplněnou kapacitu, že nejen že budou muset odmítat přijímat ke spálení mrtvé z Polska a Německa, kde je kremace dražší a proto se nebožtíci vozí ke kremaci k nám, ale navíc dojde i na ty tři mrazáky, které Hamáček nakoupil.

Slavnostně budou instalovány na Václavském náměstí v Praze, na České v Brně (nebo na náměstí Svobody, třeba u čtyř mamlasů – ale to nejsou Babiš, Prymula, Flégr a Hamáček, to jsou úplně jiní čtyři mamlasové) a třetí mrazák bude putovní a bude převážen každý den na hlavní náměstí jiného města, aby lidem připomínal, že nouzový stav je dobrý, že velký bratr je dobrý a že totalita je svoboda. A že utrápit a utýrat lidi k smrti je nejlepší ochrana jejich zdraví. Stejně jako v případu polní nemocnice ale mrazáky nebudou uvedeny do provozu, protože Hamáček zapomene zajistit přívod elektriky a hlavně zapomene koupit klíče od dvířek těch mrazáků při své pověstné inteligenci člověka, jehož největším životním úspěchem je, že „vstoupil do strany“ (Aspen Institut, „strana“ dnešních komoušů a bezpáteřních amorálních kariéristů – vřele doporučuji prohlédnout si na stránkách Aspen Institutu všechny tváře žumpy národa). 

Hamáček vystoupí na tiskovce a prohlásí, že pokud nedojde k obnovení nouzového stavu, tak mu nezbude nic jiného, než nechat pozatýkat a postřílet poslance opozice. Že je to sice malinko asi proti Ústavě, ale že je to v zájmu Dobra s velkým „D“. Postřílení poslanců pověstným mužem v hnědé bundě a dalšími zaměstnanci ministerstva vnitra ale bude úplně první přínosná věc ze všech opatření této vlády během „pandemie“.

Jedinou chybou tohoto opatření soudruha Kim Čong Rudého Svetru (Kim Čong Ppalgan Jeompeo, tedy빨간 점퍼) bude, že se to bude týkat výhradně poslanců opozice. Nicméně, vzhledem k naprosté neschopnosti dnešních mocenských struktur bych nebyl překvapen, kdyby zvorali i tohle opatření a omylem pozatýkali a postříleli poslance všechny. Tím bychom se zbavili veliké části pandemie totalitní moci, té totalitní moci, která naši zemi a země Západu sužuje více než jakákoli virem způsobená nemoc.Všechny tři Hamáčkem nakoupené mrazáky na mrtvoly budou časem převezeny do Letňan na výstaviště, kde si pro ně vláda bez výběrového řízení pronajme plochu za 26 milionů korun měsíčně.

Celá kauza s mrazáky pak skončí ve chvíli, kdy se zjistí, že spřátelená firma PrymuFert (s detašovaným pracovištěm v restauraci Rio) dodala namísto mrazáků jen unimo buňky. Babiš ovšem prohlásí, že za to může Kalousek a že je to komplot. Nebo kompot. Podle toho, v jaké náladě přijede Monča s dcérou z Dubaje, kam si obě opět zaletí soukromým tryskáčem, aby názorně předvedly národu, že je potřeba se omezit a například necestovat do sousedního okresu. Protože Dubaj není sousední okres Průhonic ani náhodou. A v soukromém tryskáči navíc neporušujete nařízení o maximálním počtu cizích osob, které se mohou setkat.

Takže si z nich vezměte laskavě příklad a necestujte autobusem do Dolní Lhoty – zaleťte si soukromým tryskáčem někam do exotické destinace. Cože? Že na to nemáte? No a? Tak holt nesmíte ani do té Dolní Lhoty. Přeci nechcete, aby kvůli vám umírali lidé, že ne?  Přeci nebudete sobečtí! Pomyslete na nebohé zdravotníky a lékaře, kteří v první linii bojují o zrno, pardon, to byla propaganda z minulé totality a šlo tehdy o družstevníky, zatímco v té dnešní nastolované kovid-totalitě jde o zdravotníky a lékaře, kteří „bojují v první linii“ se „zákeřnou“ chorobou na úrovni chřipky, kde více lidí zabíjí (doslova, ne obrazně) opatření vlády než samotná „pandemie“Po skončení nouzového stavu v neděli snad budou otevřeny restaurace, snad i hotely, na horách pak vleky a lanovky. Vláda bachařů následně představí aktualizovanou infografiku stupně morové rány, tedy mapku republiky s barevně označenými oblastmi s nejvyšší mírou „nakažených“ „covidem“ (nebo čímkoli jiným).

Podobnou mapku přineslo předchozí zastrašování obyvatelstva před sportováním a pohybem na zdravém vzduchu, což prostě naprosto odporně posiluje imunitu organizmu a proto musí být co nejtvrději zakázáno naším dnešním Výborem Veřejného blaha.( )Na mapce republiky nám tehdy gruppenfuhrer Blatny przetstafil mapa tschéska, kde byla největší míra nákazy zobrazena právě v horských oblastech. Což mělo dokázat, že lidé, kteří jedou na hory, jsou zodpovědni za strašlivé šíření nákazy. Mapka je ale ve skutečnosti důkaz několika věcí, ale zcela jiných, než které nám tvrdil Blatný, Hamáček a neo-totalitní „média“. Zaprvé, mapka dokazuje, že nejnebezpečnější je ponechat horská střediska zavřená, protože když tam jsou zavřené hotely, restaurace a téměř všechny služby, tak místní obyvatelstvo pak sedí doma, kde se masově navzájem všichni nakazí. Jinak totiž není možné, aby procento nakažených bylo vysoké v horských střediscích v důsledku zavlečení nákazy z málo promořených oblastí velkých měst v čele s Prahou.

To je druhá termodynamická věta v praxi – nákaza se nemůže šířit z míst s menším procentem nakažených do míst s větším procentem nakažených, jedině právě naopak. (Malé vysvětlení pro politiky, novináře, absolventy genderových nebo humanitních studií a jiné blby a blbky – kdyby se nákaza šířila z méně zasažených oblastí do více zasažených, pak by nejlogičtější proti-epidemické opatření k ochraně obyvatel ve vysoce zasažených oblastech bylo zavřít oblasti s malým nebo žádným rozšířením nemoci, aby se před nákazou ochránilo obyvatelstvo oblasti s vysokou mírou rozšíření nemoci, kterou by jim jinak přivlekli lidé z oblastí s malým nebo žádným rozšířením nemoci. A do karantény by museli všichni zdraví a s negativním testem, aby nenakazili ty nakažené a nemocné. Snad už to chápou i politici a další výše jmenovaní. No, asi spíš ne. Já vím. Marná snaha. Ale zkusil jsem to, ne?)

Druhá skutečnost, kterou dokázala ta Blatného mapka, je to, že ve vedení státu jsou idioti, kteří neumí ani lhát tak, aby neplácali do očí bijící nesmysly. Třetím prokázaným faktem je to, že poradenské firmy najaté protektorátní vládou k vytváření covid-alarmistické agitace jsou plné lidí, kteří vystudovali genderová studia nebo jinou podobnou pí…u, když vytváří podobné, zcela průhledné lži.

Ale troufám si odhadnout, že hned poté, co provozovatelé horských středisek otevřou hotely, restaurace a nastartují vleky a lanovky, tak Blatný představí nějakou novou mapku, vytvořenou zřejmě opět firmou SemanticVision. Na této mapce bude detailní zobrazení oblastí s nejvyšší mírou nákazy covid – konkrétně tam bude černě vyznačen každý hotel, každá restaurace a dokonce i každá trať lanovky. V popiscích se pak dozvíme, že v místech zobrazených černě je PES na stupni 874 a tři čtvrtě. Hamáček pak nechá tato místa vypálit napalmem. Naštěstí půjde o napalm objednaný Evropskou Unií, takže nejdříve nebude napalm, pak se zjistí, že jde o napalm, který nehoří, pak se konečně sežene hořlavý napalm, ale nebudou plamenomety, prostě EU-klasika.

Hamáček nakonec zkusí napalm nacpat do těch vodních děl, která nedávno za sto mega nakoupil v rámci boje proti covidu, protože jak vědí všichni demonstranti ze západních zemí – vlády západních zemí to s občany myslí dobře a proto je v zimním chladném až mrazivém počasí za pomocí vodních děl otužují přímo na ulicích a náměstích měst demokratických zemí Západu. Zlosyn Putin nebo zlosyn Lukašenko naproti tomu takové zdraví prospěšné otužování policejními vodními děly při teplotách okolo a pod nulou svým občanům odpírají.

Takže jako se stala fraška z očkování, tak se stane postupně fraška z celého dnešního kovid-fašismu.

Naštěstí pro nás. 

Tahle banda idiotů a blbek tvořící dnešní mocenskou „elitu“ EU a jejích členských zemí prostě nebude schopna ani nastolit totalitu. 

Bude z toho jen fraška.  

Vlastně už je.

 

Facebook komentáře