Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pravda o Ukrajině (2)

Vystoupení Sergeje Glazjeva 10.6.2014:"Politika Kyjeva je opravdu orientovaná na provedení genocidy veškerého obyvatelstva Donbasu. Zdemolovali nejlepší letiště v Evropě. Na tento gigantický infrastrukturní objekt byl Donbas hrdý. Kyjev likviduje sociální objekty, nemocnice, školy, školky...

Výplaty jsou malé a jsou v obálkách. Penzijní fond je zruinovaný. Ekologické pracovní podmínky, bezpečnost práce je horší než v minulém století. Probíhá bezohledné vykořistování lidí. Snaží se vytvořit takové podmínky, aby co nejvíc lidí odjelo.

  • pravda-o-ukrajine-2
 
To jsou ti běženci, které dnes přijímáme na našem území. Kyjevská vláda nelítostně ničí sociální infrastrukturu Donbasu. Je zřejmé, že USA, které dnes mají kyjevské nacisty a Porošenka s kyjevskou vládou zcela pod kontrolou, ji tlačí do války s Donbasem až do úplného konce. Proč by neshodili atomovou či dokonce neutronovou bombu? Pokud by ji měli, tak by ji nejspíš použili ve Slavjansku.
 
Američané a jejich kyjevští chráněnci jdou cestou militarizace Ukrajiny. S cílem vybudovat diktátorský nacistický režim a docílit úplné mobilizace obyvatelstva proti Rusku. V prosinci bylo v Kyjevě dva tisíce nacistů, v únoru jich bylo ozbrojených už dvacet tisíc, ted v květnu je jich už padesát tisíc, spolu s vojáky, které rekrutovali.
 
Uprostřed léta jich bude sto tisíc, v září jich bude díky mobilizaci obyvatelstva ve vojenském věku dvě sta tisíc, takže ke konci roku budou mít půl milionu lidí ve zbrani. Ukrajina má velký vojenský arzenál, který je zakonzervovaný, ale průmysl v Charkově dnes pracuje na plné obrátky.
 
Dostaneme mohutnou vojenskou mašinérii, orientovanou proti nám, prošpikovanou nacisty, kteří jsou ideologicky naočkovaní proti Rusku. A jsou spolu se zahraničními oddíly užíváni jako trestná komanda, která stojí za zády vojáků a nutí je bojovat. Konečným cílem toho všeho je dosažení války s Ruskem.
 
Ztratíme-li Donbas, nedokážeme udržet mír, neboť dalším deklarovaným cílem je Krym. Nuland, která byla včera v Oděse, přesně řekla, že očekávají od svých ukrajinských agentů válku s Ruskem o Krym. Takže ta půlmilionová armáda se vrhne na Krym. Současná válka neznamená, že musí naše tanky hned jet na Kyjev, ale minimálně na ukončení té genocidy obyvatelstva máme právo.
 
Mezinárodní právo to umožnuje. To, že kyjevská junta nechce vést jednání je přímým následkem toho, že nejsou samostatní. Oni jsou fakticky podřízeni USA. Je-li území okupované USA a jejich žoldáky, kteří využívají loutkový režim, aby do zbraně postavili celé ukrajinské obyvatelstvo a poštvali ho proti Rusku, zorganizovali napřed občanskou válku a následně světovou, do které zatáhnou i Evropu a v konečném důsledku i celou Euroasii.
 
Pak musíme vyzvat i ostatní oblasti, aby se vysvobodily z okupace. Kyjevská vláda není samostatná, jsou to americké loutky. Porošenko na Ukrajině volby nevyhrál. Za něho hlasovalo podle odhadů odborníků maximálně 40%. Ukrajinské území je dnes okupované a pod kontrolou USA. Američané tam už legalizovali i pobyt svých vojenských instruktorů.
 
Bezpečnostní služba Ukrajiny je zcela pod kontrolou CIA. Proč USA vypěstovali ukrajinský nacismus a štvou ho proti Rusku? Tato agrese není směřována jen proti Rusku, ale proti celé Evropě. Američané na všech válkách v Evropě vydělali. Tato válka je směřována i proti Číně. Klíč k řešení ukrajinské katastrofy leží ve Washingtonu. Tam leží smrt fašismu."
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře