Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

"Potřebujeme změnu" a odvážný proslov v EP.

Léčitel Hnízdil: "Nemoci lidí souvisí se stavem společnosti. Půl milionu lidí trpí depresemi. I ty nejvážnější zdravotní potíže jsou životní strategií člověka, ne podmínka, které nejsou k životu /velký potlesk/!

Tento systém není reformovatelný, ale je tak obludný, že je propojen různými zájmy, skupinami lobbistů, finančníků, že reformovat nejde. Ty současné problémy nemají řešení. Nemá-li problém řešení v systému, už není problémem, ale stává se systémovou vadou.

A systém se vlastní vahou zhroutí /velký potlesk/. To je situace, kterou si právě prožíváme a už není na co čekat. Nepotřebujeme novou formu, ale nový obsah, nové hodnoty /velký potlesk/!"

  • potrebujeme-zmenu-a-odvazny-proslov-v-ep
 
Projev v EP: "Madam kancléřko, vaše vysvětlení obsahuje jen málo konkrétních věcí a také ohledně těchto věcí my s vámi nesouhlasíme, což pro vás jistě není překvapením. Ve vašem vysvětlení jste řekla, že potřebujeme evropský azylový systém, který odolá krizi a zároveň ukazuje solidaritu a mluvila jste o "rozmístění uprchlíků spravedlivým způsobem po EU". Ale víte, že Východoevropané, a oprávněně, nikdy nebudou připraveni implementovat distribuci uprchlíků  v EU.
 
Pan Tusk o tom mluvil laskavým a přívětivým způsobem. Já to mohu říci jasněji a lépe. Národy si přejí samy rozhodovat o tom, koho přijmout mezi svou komunitu. Podporovat "diverzitu" není povinnosti žádného národa. To musíme říkat nahlas, hlavně Zeleným /potlesk/. Dámy a pánové, Východoevropané mají své historické zkušenosti. které je vedou k takovým pozicím. Byli ovládání Osmanskou říší osm set let. Byli bohužel pokořeni Němci během druhé světové války. A poté byli utlačováni Sovětským svazem čtyřicet let.
 
Toto jsou podstatné zkušenosti lidí, kteří trvají na principu sebeurčení a národní identitě. V tomto smyslu nechtějí mít vůbec nic společného s přerozdělovacím systémem, vynucovaným na evropské úrovni. Nesmíří se s tím, aby jim někdo nařizoval, koho mají  přijímat mezi sebe. Německo se z učitele změnilo v autoritáře a nakonec ve vyděrače: "Dostanete prachy, jen pokud se budete chovat, jak chceme".
 
Toto už jsme v německé politice nikdy nechtěli. Ostatní Evropané to tak nevidí, jsou více praktičtí. Rakušané a Nizozemci již dali najevo, že si nepřejí financovat něčí internacionální sny, a neměl by to být ani náš směr. AFD vyjasní, že většina této země to tak cítí. Děkuji /potlesk/."
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře