Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nekorektní názory.

"Jste součástí skupiny, kde jeden čurá na francouzskou ambasádu, druhý prská černý kašel kde může, třetí za to chce penalizovat hygienu, že nechrání dostatečně české občany před černým kašlem, čtvrtý vykládá o ohrožení bezpečnosti České republiky, ale sám má sychrovaný telefon, místo aby ho odevzdal na policii, dá ho na hraní dětem, pátý po masakru na fakultě paří do rána, a asi čtyřikrát mění odpověd na otázku, do kolika tam byl, šestá v energetické krizi, když způsobíte to, že lidi nejsou schopni platit energie, řekne, že lidi si mají obléci dva svetry, sedmý opoziční poslance nazývá babišovýma otrokama, osmý sprostě nadává opozičnímu konkurentovi přímo v české televizi, devátý si dá peníze do kampeličky, kde za x let vydělá dvě stovky a řekne, že chtěl zajistit své úspory, desátý zve manželku do trojky, když ho nachytá v pokoji s milenkou, jedenáctý paří z hrnečku ve sněmovně a na poradách na ministerstvu, dvanáctý má složku na Brabce, ale vadí mu otázka na Lipavského, třináctý udělá neakceptovatelným Minářem, přitom tady nadával Babišovi, že se potkává s proruským Zemanem...

  • nekorektni-nazory

Tady to moralizování od vás má opravdu velkou váhu. Děkujeme, my už víme, jak se máme chovat.

Názor Dolanského: "Stát platí na studenta a je mu jedno, co studuje. Odhlasovali jste si do parlamentu bandu vzdělaných blbů, a ti, co vytvářejí peníze, jsou utiskováni byrokracií a idiotskými zákony, tak trpte. Volíte si idioty. Důchodcům se nevalorizuje, církvím ano, na dělostřelecké granáty je, na zdravotnictví a školství ne. Trpte, zasloužíte si to. Všichni mají plnou hubu, že komunisté jsou zlo, ale na Hrad si zvolí karierního komunistu a ženu politručkou...

Rozvědčík pak oznámí národu, že je vyčleněno čtyřicet miliard na pomoc Ukrajině. Z čeho je vláda asi vyčlenila? Máme asi 13 tisíc neziskovek, přes polovinu z nich není charitativních, ale politických. Stát jim ročně dává 16 miliard. Máme asi 30 soukromých vysokých škol, které neučí jediný technický či přírodovědný obor, ale jen politologii, sociologii a další zcela zbytečné předměty, takže ročně vyjde do světa zhruba tři stovky politologů a dalších, a podle toho to vypadá. Máme střední školu na výchovu /ne učení!/ youtuberů, nemluvě o počtu kouček na všechno možné i nemožné, blogerů obojího pohlaví, youtuberů, aktivistů, ale těžko seženete řemeslníka. Zpověď Ukrajinky: "Ukrajinská vláda velmi dobře ví, že Chersonská oblast je a vždy bylo Rusko. I Doněck a Záporoží.

Jakou roli tady hrají USA? Nedělají nic svýma rukama. Místo toho zblbli Ukrajince, proto došlo k takovému neštěstí. Lidé se nervují. Mladí umírají. Můj syn zemřel, protože se velmi nervoval. Otevřel se mu vřed. I jeho dům byl zničen. Nestihli jsme tento dům zaregistrovat jako majetek. Jeli jsme, aby nám poskytli nějakou pomoc, ale řekli mi- Nejste majitelka.- Kdyby ted šel Zelenskyj po ulici, co byste mu řekla? - Prominte mi, ale házela bych po něm kamení. Nebojím se. Vždy říkám- Kdo volil toho komika? Samozřejmě tam o ničem nerozhoduje on. Je to pěšák, o všem rozhodují USA. Všichni to vědí. Seděli jsme ve sklepě. Když přišli vojáci, dali jsme jim jídlo a vodu. Byli jsme spokojeni.

Tank jede, otáčí na nás kanon. Ano chápu, že se kvůli termokameře samo otáčí. Ukazuji vojákovi rukou - "co to děláš?"- otočil kanon a vystřelil do pole. Začala mi téct krev z ucha, pes ohluchl. - Zelenskyj vyhrožuje, že přijde osvobozovat tato území. Co byste mu k tomu řekla? - Co mohu říci. At osvobozuje tam, na západní Ukrajině. At je tam, tam je také dost místa. Jsou tam lesy a všechno ostatní. At nás nechají na pokoji. Odešli tam, tak at tam sedí. Kdyby nedostávali zbraně, nestalo by se to. Stále dodávají. Ale to není zadarmo. Vždyt to všechno je dluh. Budou to vracet zemí? Ano, ačkoliv naši zemi už i tak prodali. Je dobře, že Rusko stojí za svým. Doufáme, že jak se stalo Ruskem, tak to bude i nadále. Myslím si, že Ukrajina sem už nepřijde. Nedovolíme."

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře