Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Migrace a vlastizrádný podpis!

Je důležité zastavit migraci ještě na březích Afriky. Od 21. dubna je v Itálii vyhlášen nouzový stav. Počty uprchlíků dosahují jednoho tisíce denně. Většinou jsou to mladí muži. Itálie žádá pomoc EU. Letos se potýká s více než čtyřnásobným počtem migrantů. Nouzový stav problém nevyřeší. Je potřeba plný a zodpovědný přístup EU. Nedávno podepsal Rakušan imigrační pakt bez vědomí /!!!/ vlády, bez schválení vládou, sněmovnou, bez souhlasu českých občanů. Tím překročil mandát vlády ČR! Podporuje tím obchod s lidmi financovaný danovým poplatníkem. Podle ekonoma Lukáše Kovandy migrační dohoda může ohrozit českou ekonomiku.

  • migrace-a-vlastizradny-podpis
 
Půjde o desítky miliard ročně. Musely by se snížit např. důchody /ale i platy státních zaměstnanců- lékařů, policie, učitelů atd.../. Ano, to skutečně hrozí. Česko se zavázalo tímto podpisem, že v případě silných či rychlých toků přijme minimálně /!/ 30 000 imigrantů každým rokem /!/ nebo ročně /!/ zaplatí minimálně 600 000 00, slovy šest set milionů eur, tj. 15 000 000 000 Kč. A to nemusí být konečné částky. EK může určit výši kvóty. Víme, jak je na tom rozpočet ČR. Proto je třeba říci, že podpis Rakušana pod tuto smlouvou bez mandátu /!/ je národní tragédie. Je potřeba rychlá akce- pomoc Italům, respektive Řekům, tak jak oni potřebují. Nejen si povídat, ale účinně pomáhat. 
Soudruh hééérec Senilní, pardon, Vetchý a spol. financují výrobu dronů pro Ukrajinu, čímž se podílí na terorismu na Ukrajině. Už je na něj podána žaloba. Spravedlnosti neujde, tak jako jeho kumpáni .I kdyby český soud zavřel oči, ruská špionáž jej má nepochybně v hledáčku. Sibiř se už připravuje, samozřejmě nejen pro něj..
Nutela a celá vláda se chlubí úspěchy, dokonce někdo řekl, že bohatneme. Drahota nezmizí, dokud bude greendeal a neúnosně předražená energie. Úspěchy této vlády, to je už čtyři měsíce zavřená ocelárna Liberta na Ostravsku a brzo se začnou zavírat desítky či stovky malých firem závislých na této ocelárně. Bez oceli nelze válčit. Vláda bude pomáhat těmto malým firmám, místo aby pomohla té největší. Kam se hrabe Kocourkov. 
Svazáci, pardon studenti pražského gymnázia J. Keplera poslali dopis Pepovi, aby provedl rok k historickému smíření Čechů a Němců. Autorem dopisu je učitel na této škole, který nezná ani současnou historii. 27. února 1992 Klaus s Německem podepsal smlouvu o spolupráci s Němci. Chce snad tento učitel a jeho žáci spolupracovat s agentem Pávkem na rozkrádání ČR pro zájmy Němců?
V brněnském známém divadle pro děti Jitřenka hrají hru o dvou zamilovaných princích. Erben a Němcová by plakali. Normální matky by už nikdy do tohoto divadla neměly posílat své děti. Být to na Slovensku, Fico by ihned přestal financovat takové divadlo. 
"1% ovládá svět, 4% jsou jejich loutky, 90% spí. 5% je vzhůru a snaží se těch 90% probudit. 1% použije 4% loutek, aby zabránili 5% v probuzení zbývajících 90%. Nechápeš, co říkám? SPI DÁL...
Šéf WHO chce zakázat maso kvůli klimatu. Tento šílenec má brzo vládnout celému světu. 
Pietní akt 8. května za padlé rudoarmějce byl zakázán. Přijde doba, kdy opět celý národ bude tyto hrdiny oslavovat.
Soudružka Vašáryová: "Smer volí fašisté a vysloveně spodina." Podle sebe soudím tebe. Tato údajně "héérečka je skutečně spodina, protože ani její manžel se s ní nebavil a dorozumívali se jen pomocí SMS.
Striptér Janda: "Na Slovensku vyhrála mafie, fandící ruským vrahům." Striptér nemůže mít normální zdravý mozek, protože jeho krev proudí jinam...
Soudruh Tuna: "Dezinfo a proruská scéna jede na plné obrátky. Musíme se bránit a připravovat..." Vážení psychiatři vy jste si ještě nevšimli, že je tady velmi rozšířená nová nemoc zvaná rusofobie?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 jarka 2024-04-16 08:56
P/okud někdo koná bez souhlasu vlády, parlamentu a souhlasu občanů jedá se o jeho osobní kšeft a měl by ho platit ze svého!!!
Citovat
#1 Alois Krejčí 2024-04-15 18:10
Rusofobové poslouchejte :
https://youtu.be/KXVvPt2jsUY?t=503
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře