Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Knížecí republika

S komunisty se nemluví! S Andrejem nikdy! Okamura je ...! Neuhneme! Takže si můžeme škrtnout půl národa voličů nebo 115 poslanců a říkat tomu demokracie? Tahle rádoby morální politika nemá s reálnou politikou nic společného.
12. přikázání "s komunisty, nedemokraty a trestně stíhaným jednat nebudeme" vzniklo zřejmě v té mateřské školce, kam chodil Sobotka s Kalouskem, Farským, Bartošem a spol.

Tihle chlapci jsou sice každý odjinud a věkem dost rozdílní, ale přísně etická, morální výchova, čistá minulost a neochvějně infantilní politické postoje jsou hezkou vizitkou kvalitního vzdělávacího ústavu podle populárního kazatele Fulghuma. S teroristy se nevyjednává, nedemokratická hnutí stojí mimo zákon a na zločinecké organizace máme mezinárodní tribunály.

  • knizeci-republika

Je to jasné?

Podobnost mezi ANO a knížecí stranou, stojící a umírající s kultem osobnosti Karla Velikého Sch. je naprosto žádná, čili ANO je nedemokratické, netransparentní a ... a ... a ... kdežto TOP je vzor demokratických ctností, kde je vůdce volen jednomyslně, bez protikandidáta a o všem rozhoduje Kalousek. Členové ANO jsou sice posbíraní a recyklovaní bývalí členové ODS, ČSSD atd., ale vstupem do zločinecké struktury hnutí Adolfertu jsou podezřelí, nevěrohodní, hanební atd.

Okamura je prostě hnědý, tečka, a komunisti, kteří se neočistili a nevyrovnali s vraždou Milady Horákové jsou v klatbě navěky, škoda slov.

Pěkné bahno je tahle morální nepolitika.

V proradných očích nepohodlných bratří vidíme samé třísky, takže břevno v oku svém pomineme, vyretušujeme.

Kdyby se nám to morální břevno náhodou přece jen podařilo vyoperovat, možná bychom se časem dočkali skutečné politiky: prosazování zájmů, věcných argumentů a bojů o skutečné problémy světa jaký je.

Ne nekonečného pokračování nepolitické absurdní frašky podle Václava Havla.

Autor: Michal Vimmer

Zdroj: https://vimmer.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=630487

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře