Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

KDY TO SKONČÍ?

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Petr Novák

Klid nastane, až "ovčané" začnou RADIKÁLNĚ od sebe oddělovat skutečnou epidemiologickou hrozbu C19 a globálně řízenou agendu C19, která má sloužit k přeformátování systému ve vyspělých zemích. Jedni vidí "jen" nemoc a druzí "jen" agendu a nechápou, že musí sledovat celek. Jedni "chcípají" hrůzou z nemoci a druzí zase z nařízení vlád v tzv. vyspělých zemích. Ta nemoc je jeden nástroj a ta agenda je druhý a nelze je oddělovat.

  • kdy-to-skonci
 
Zaměřte se "jen" na nemoc a máme tu digitální koncentrák, tedy to, co se nepodařilo strašením s globálním oteplováním, neomarxismem, multikulturalismem atd. a zaměřte se "jen" na agendu a sanitky nestihnou odvážet čím dál mladší ročníky, protože nám virus neustále podivně mutuje a to vždy s velmi "zajímavým" načasováním...
 
Pokud se neví, co je nepřítel, tak se budou lidé stále hádat o hlouposti a nesmyslné detaily. Nepřítelem je na osobní úrovni nemoc C19 a na té globální agenda, kterou se proti ní (zcela neúčinně) "bojuje".
 
Až lidé začnou celý proces chápat jako celek, tak to možná skončí, protože proč by mělo dál z hlediska řízení probíhat něco, co již nefunguje? Pokud to tak lidé brát nezačnou, tak to skončí až v momentě, kdy tu bude ten digitální koncentrák a to na celé této planetě. Času na to mají teď spoustu.
 
FB Petra Nováka

Facebook komentáře