Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Justiční mafie existuje!

Úspěšný moravský podnikatel, který kdysi vlastnil výherní automaty, dnes patří mezi největší prodejce aut na Moravě. 
"Na vlastní kůži jsem zažil olomouckou justiční mafii, která díky své neodvolatelnosti a nepostižitelnosti páchá trestnou činnost. Dokonce se jí bojí i politici. U nás lze ohýbat zákony či si dokonce objednat trestní stíhání. Vše jsem schopen doložit. 
Můj bývalý společník a jeho žena mě nechali mafiánským způsobem unést a surovým způsobem pod pohrůžkou smrtí mých dětí mě donutili podepsat listinu, která mě měla připravit o veškerý majetek  v hodnotě stovek milionů. Justice dělala vše pro to, aby několikrát trestaný a odsouzený Novotný  byl svobodný, přestože byl přebytek pádných důkazů. 

  • justicni-mafie-existuje
Neuspěl jsem jen u Vrchního soudu v Olomouci, který nevyslechl jediného svědka, v rozporu se zákonem nepřipustil mé podrobné vysvětlení údajných rozporů. Předtím dvakrát Krajský soud ve Zlíně uznal Novotné vinnými. Kapituloval až napotřetí, když to dostal nařízené z Olomouce. Přesto do rozsudku soudce podrobně popsal, že mě Novotní nechali unést, proč a jak to udělali. Paradoxní je, že zlínský nalézací soud, jež prováděl důkazy, vyslýchal svědky, atd. Do rozsudku přímo napsal, že s hodnocením Vrchního soudu nesouhlasí. Olomoučtí státní zástupci se podle mě pro změnu snaží o účelovou kriminalizaci mé osoby. Je otázkou, nejdou-li dokonce za hranu zákonnosti. To, co tito pánové předvádějí spolu s jejich báječným udavačem Novotným a ještě lepším univerzálním svědkem Klanicou, je přinejmenším zarážející. Olomoucká justice podobně jako v jiných kauzách využila služeb nájemného, několikrát trestaného svědka Klanici, který jim poskytl křivé svědectví. Na jeho základě mi vtrhne zásahovka do domu, kde jsem měl ženu a malé dítě. A když detektivům naservíruji na stříbrném podnose to, že mě Klanica nejen křivě obvinil, ale chce i dvacetimilionový úplatek, tak ho /a vlastně i sebe/ zachrání tím, že ho den před plánovaným předáním slíbených policejních peněz pro jistotu seberou a obviní ho jen za údajné křivé obviněn policisty K. a Š.. Jeden z nich měl Klanicu údajně chtít na útěku zastřelit, a ten druhý ho měl vydírat a nabádat ke křivým výpovědím tak , jak se to policistům a státním zástupcům  hodilo nejen v mé kauze. V mém případě se státní zastupitelství v Olomouci dopustilo trestného činu a já se nepodvolím této aroganci moci. Stydím se za takové lidi, které si vlastně platím z daní, jež tomuto státu odvádím."
"Klimatolog" zešílel a navrhuje zničení lidské populace na planetě smrtící pandemií, aby se vyřešila klimatická krize. Co tak začít u sebe jako ideální příklad pro celý svět?
Celosvětově se propaguje eutanázie a potraty. opět Kalergiho plán- Zlatá půlmiliarda. Samozřejmě velmi plodných černochů se to netýká. Ti budou pracovat jako otroci. 
Hrozí vyhynutí lidstva na planetě? Nebo aspoň v Evropě a USA? Kdo bude vydělávat na důchody dnešní mládeže? Kdo o ně bude pečovat ve stáří, když nechtějí mít děti? Na černochy se spoléhat nemohou. Budou skutečně živí závidět mrtvým, jak je to prý v bibli?
"Vyplatí se solárky? Od začátku století investovala ČR přes půl bilionu /!/ do solárních a větrných elektráren. Za tuto cenu se u nás nyní vyrábí pouhá 3% v solárech a 1% ve větrnících. Kdybychom tytéž peníze investovali do jádra měli bychom za to při současných cenách 3, slova tři /!/ jaderné bloky, které by vyráběli 30% energie ČR, a ještě k tomu trvale - za každého počasí." Fyzik Jan Horáček v Českém rozhlase. 
ČR nakoupila zakázané munice pro Ukrajinu. Vláda nakoupila munici z Řecka, obsahující bílý fosfor, což je zakázáno od roku 1980 Radou bezpečnosti OSN i dalšími světovými organizacemi. Důkazy jsou v záznamu řeckého parlamentu. Česká vláda tak porušuje konvence OSN za každou cenu.
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Guest 2024-05-19 21:17
Tento komentář byl smazán správcem

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře