Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jak si splníte vaše přání pitím vody?

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Víte, že vodu můžete ovlivnit informací a tato informace se pak přenáší do Vás, pokud ji vypijete? Touto informací může být např. i vaše přání.

  • jak-si-splnite-vase-prani-pitim-vody

Japonský vědec, Dr.Masaru Emoto se zabývá výzkumem vlivu vody na léčbu onemocnění. Vychází z teorie, že voda je nositelkou informací a energie. Zjistil, že utváření "vodních krystalů" lze ovlivnit například působením mobilního telefonu, televizního přístroje, mikrovlnné trouby, hudby, řeči a dokonce "pouhého" myšlení.

Masaru Emoto vypracoval v roce 1999 originální metodu fotografování krystalů zmrzlé vody. K pokusům ho tehdy přivedl laický zájem o vlastnosti vody. Při fotografování krystalů zjistil, že v jednotlivých vzorcích zkoumané vody vznikají rozličné krystalické útvary (nebo vůbec nevznikají) nejen v závislosti na tom, jaký je její původ (zda jde o vodu dešťovou, minerální, vodovodní, vodu z přehradních jezer či ledovců), ale že reakce vody (vznik krystalů, jejich symetrie či "krása") závisí na tom, jak člověk s vodou nakládá a co jí vtiskne za informaci.

Takže vodu můžeme impregnovat pouhým přáním?

Ano, Emoto zkoušel např. napsat na papír slovo Láska a voda přes noc změnila svou krystalickou strukturu. Nebo budhistický mnich vodě požehnal a voda také změnila strukturu krystalů. Čím čistší emoce tím krásnější krystaly.

Víte, že tělo člověka je více než z 90% tvořeno vodou? To znamená, že jakou myšlenku dáme vodě, kterou pijeme, takovou informaci do nás přenáší až do nejjemnějších nervů a pak do DNA.

Můžete si to sami vyzkoušet:

Kdykoliv si myjete ruce, představujte si, že z vás přechází do vody neúspěch, neklid, nespokojenost a nemoci. Nechte pod vodovodem vodu rovnou odtékat. Pokud jste přesvědčeni, že váš neúspěch odtéká se špinavou vodou, pak se to stane. Budete již za krátkou dobu překvapeni výsledkem.

Toto cvičení můžete provádět také opačným způsobem, nejen impregnovat vodu při umývání, ale také impregnovat přáním např. polévku. Pokud ji pak sníte, vchází do vašeho těla a do nejjemnějšího nervstva také vaše přání. Při jídle polévky nebo pití vody buďte přesvědčeni , že to funguje a soustřeď se na to, co konzumujete. Zkonzumujte také vše co jste impregnovali. Začněte nesobeckými věcmi jako zdraví, štěstí apod.

Zdroj: http://www.lanciger.eu/blog/id/jak-si-splnite-vase-prani-pitim-vody

Facebook komentáře

Nejčtenější