Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Hazard a udavačství podporované státem - účtenková loterie nás bude stát 80 milionů ročně

Vašnostové nahoře se pokrytecky vymezují proti hazardu, zakazují herní automaty... a pak přijdou s ideou za 80 milionů ročně - hazardně-udavačskou srandou podporovanou státem. Seznamte se s účtenkovou loterií!

Velcí kluci v kravatách, kteří vědí, co je pro nás plebs to nejlepší, zakáží herní automaty, brojí proti zahraničním hazardním webům a (snad naoko?) takřka permanentně mobilizují proti hazardu jako takovému (doufaje v plusové body pro své pupky, pardon strany).

A pak přijde soudruh Andrej (a jeho bližní) s myšlenkou, jak lidi motivovat k přebírání EET účtenek a reinkarnovat v českých zemích udavačství - v případě, že spotřebitel účtenku nedostane.

  • hazard-a-udavacstvi-podporovane-statem-uctenkova-loterie-nas-bude-stat-80-milionu-rocne
  • Logo Účtenkovka

O co jde? Už brzy budete moci zadat každou EET účtenku (její číslo/označení) do systému na internetu, a pak netrpělivě čekat na slosování o milionové ceny. Běžný hazard, loterie, nebo ne?(Hazardní hra je taková hra šancí nebo dovedností, jejíž výsledek závisí výhradně nebo převážně na náhodě, píše například WikipedieNebo se zeptejte pana Horáčka.)

Milí spoluobčané, píše se na oficiálním webu uctenkovaloterie.eu"Slosování účtenkové loterie bude jednou měsíčně, hlavní věcnou výhrou by měl být automobil, peněžní výhry se budou pohybovat u prvních pěti výher mezi 100 000 až milionem korundalší výhry by se měly pohybovat kolem desetitisícůaž po nejnižší odměny ve stovkách korun. Celkově by za rok mělo být rozděleno cca 65 milionů korun."

"To už jistě stojí za vyžádání EET dokladu a jeho registraci do loterie,"chlubí se (Andrej Babiš?) na webu účtenkovky. Je vidět, že se za minulého režimu hodně naučil.

Kromě toho však ještě ročně zaplatí stát za"komplexní provoz 12,4 milionu Kč bez DPH(asi 15 mil. Kč) firmě "Wincor Nixdorf, která zajistí registraci účastníků loterie, registraci a příjem účtenek, losování a výplatu výher a zákaznickou podporu."

Takže nás ta Andrejova hazardně-udavačská sranda bude stát asi 80 milionůsvádění všech českých občanů k hazardu.

A parádní logo stálo jen 96 800 Kč.

Tomu se říká úspornost, efektivnost, morálka.

Hazardu zdar! A udavačství zvláště!

Autor: Tomáš Vyoral

Zdroj: http://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=621458

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Bedrich Pavelka 2017-09-01 17:23
Pěkný článek. A občané chcou takového chytráka volit.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře