Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

EU hned po volbách.

Naši politici vám zatajili v předvolebních debatách tyto plány EU. Sdílejte! Nejde o hoax! Hned o volbách chce zavést tyto šílenosti:
Bude se transformovat na armádní unii. Jednotlivé státy nemohou vetovat a vše se bude schvalovat v evropské radě. O všem rozhodnou vlády největších států, čímž končí svoboda a suverenita všech menších států. EK se přejmenuje na evropskou exekutivu. EU si sama zvolí evropského prezidenta a sama si vybere komisaře odpovědné za jednotlivé rezorty. Zruší právo veta na migraci, zahraniční a daňovou politiku. Takže mimo jiné nám určí výšku daní, samozřejmě co nejvyšší. Armádní unie= evropská armáda pod vedením Lejna či Brusele, která bude dělat pořádky v Evropě a v zemích, které "budou zlobit". Slova žena a muž se nahradí rodovými definicemi- rodovou rovností.

  • eu-hned-po-volbach
 
Pravděpodobně bude vše ve středním rodě, jako že jsem to napsalo já. Posilní se evropská prokuratura /velmi nebezpečné!/. Přistěhovalecká politika má zničit naši kulturu. Kompetence zdravotnictví budou převedena do Brusele /mimo jiné kdykoli mohou vyhlásit lockdown/. Získá kompetence nad vzděláním k vymývání mozků genderem a LGBT. Tohle vše proběhlo hlasováním těsnou většinou. Kdo byl pro, bylo záměrně cenzurováno. 
Co nás čeká po schválení imigračního paktu: V německých školách se už učí milion muslimů, kteří šikanují už jen nepatrnou menšinu původních obyvatel - německých žáků. Brzo se tam zavede plošná výuka Islámu. Samozřejmě to není z hlav učitelů. Evropa se islamizuje, už není návratu zpět. Uprchlíci budou brzo dovezeni cíleně, aby "legálně" islamizovali všechny země EU. EU nařídila pro všechny země, aby muslimové byli v každé vesnici /!!/ v celé Evropě.
Fakta o F35: "Z celé americké flotily je jich bojeschopných jen 29%. Snižuje se jejich spolehlivost, tudíž se plánuje zkrácení jejich životnosti. Ve skutečnosti jde o nebojeschopný šrot. Dle amerického ministra obrany stojí jeden letoun sto milionů dolarů= 2,3 miliardy Kč. My kupujeme jeden kus za 6,25 miliardy dolarů, zbytek je logicky "všimné". Stará Černoška tak vyhodila sto padesát miliard z okna. Vyzývám J. Černochovou k podání demise. Strana PRO je připravena převzít odpovědnost a obchod ihned zrušit. Za tuto částku, za níž /!/ za deset let dostaneme 24 stíhaček, z nichž bude odhadem funkčních osm, bychom měli plně vybavenou fakultní nemocnici ve všech /!/ našich krajích!!! Nepřipustme další plundrování naší země. Jste pro? Děkuji za sdílení tohoto příspěvku, at se každý dozví, jakým způsobem hospodaří ukrajinsko-česká pětikoaliční vláda s našimi penězi". Strana PRO. 
Nedostane-li ČT zvýšené poplatky, omezí výrobu pořadů. A co tak soudruhu řediteli snížit plat sobě i soudruhovi Moravcovi a soudružce Jílkové? Jestliže se každým rokem snižuje počet diváků ČT, není to pádný důvod k zrušení "demokratické" ČT, jak to připravují na Slovensku? Proč mám platit něco, co vůbec nesleduji?
Slovensko koupí ruské bezkonkurenční S500 o dvě třídy levnější. Koupí je i člen NATO- Turecko. Co na to mafián a soudružka s tankem v kabelce?
Deset zemí povolilo Ukrajině útočit jejich zbraněmi na ruské území. Tyto státy chtějí zmizet z mapy, že provádí harakiri? Rusko po vzoru Západu pošle rakety dlouhého /!/ doletu nepřátelům Západu. Konečně se blíží zánik USA a konečně nastane celosvětový trvalý mír na celé planetě. Viz "200 let terorismu USA". 
Do BRICS se hlásí kromě 25 států USA i někteří členové EU, samozřejmě tajně. Je otázkou času, kdy skončí politické loutky a celý svět bude v BRICS, ŠOS a Hedvábné stezce. 
Na olympijské hry BRICS v Rusku se přihlásilo skoro sto států a kolem tisíce sportovců z těchto zemí. 
Nutela:" Za naší vlády se důchod zvýšil nejvíc". Kam se hrabe Baron Prášil. Hodte na Nutelu sít! 650 Kč je skutečně nejvíc?
V USA v třetí třídě /!/ neví, jsou-li kluk či holka a nechají se operovat. Znásilnění na školním WC je tam každodenní samozřejmostí díky společným záchodům. USA tak urychluje vlastní zánik. Přesně tak- masovým úpadkem morálky zanikla Říše Velkořímská. 
Brutální vrah ve Španělsku se prohlásil za ženu a bude sedět mezi ženami. Kolik jich za katrem znásilní?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře