Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Co si můžeme a nemůžeme dovolit

Vyhazovat miliony vláda může, na důchodcích šetří. Každý důchodce mohl dostat navíc. To si prostě naše ekonomika nemůže dovolit. Nemáme na tak vysoké důchody. 

Švihlíková: "My jsme slyšeli něco, co si všechno nemůžeme dovolit, respektive si nemůžeme dovolit ty valorizace u těch seniorů. Tak já bych spočetla, co si dovolit můžeme.

Můžeme si dovolit rušit EET a tvrdit, že to nemá žádný rozpočtový dopad. To je vtip číslo jedna. Můžeme si dovolit zrušit superhrubou mzdu.

Můžeme si dovolit zavést stravenkový paušál. Co tam všechno ještě bylo? Můžeme si dovolit paušály OSVČ, u kterých se mimochodem vůbec nebavíme jak oni platí do toho systému.

  • co-si-muzeme-a-nemuzeme-dovolit
 
Tam je 70 miliard, u nich mimochodem, který nám tam třeba chybí a můžeme si dovolit, aby z téhle republiky odteklo minimálně 300 miliard ročně plus dalších 300 miliard na zneužívání vnitropodnikových cen. Takže tohle všechno si dovolit můžeme, ale samozřejmě ty valorizace důchodců, to by nás zničily. Asi takhle to u nás funguje."
 
O hrách budoucnosti v Kazani v ČT nedozvíte. Nebyl tam zákaz vstupu pro žádný národ a žádného sportovce. Zúčastnili se všichni, kdo chtěli -z USA, ČR, Ukrajiny a mnoha jiných zemí. Ani hodný strýček Áda nezakazoval účast židům a černochům na rozdíl od Utopie a "světového policajta" USA.
 
Kmotr na svých "necenzurovaných" besedách přiznal, že je u nás půl milionu Ukrajinců a jen 160 tisíc pracuje. Proč asi byl vyfocen každý, kdo se nekorektně ptal? Proč měl ochranku, když Okamura a Babiš ji vůbec nepotřebují. Skutečně to není o zbabělosti a nečistém svědomí? Kdyby byl proti cenzuře, tak by dávno jako ministr vnitra prosadil zákon, že cenzura je trestný čin rovnající se vlastizradě. Prý studoval historii. Přesto nemá základní znalosti o historii Ruska či Ukrajiny. Vůbec neví, že Krym podle ukrajinské ústavy patří Rusku, že na Ukrajině jsou znovu banderovci, že Rusko bylo kolonizováno muslimy osm set let, že Američané chtěli od Stalina místo peněz všechno obilí z Ukrajiny atd. A to prý má být "učitel". 
 
Bývalý traktorista, nyní ministr asociálních věcí prý omezí dávky. Bude to platit i pro Ukrajince a cikány?
 
Rusové prý rozdělují společnost, ovlivnují naši politiku, mocenské ambice Ruska neskončily...
 
Kmotr prý nemůže zasahovat do soudů. Policie tedy sama od sebe zatýká lidi za jiný názor? Prý udělá všechno pro to, aby Ukrajina vyhrála. Chce snad on sám porazit velké Rusko? Podle něj neumí Rusko ani vyrobit hřebík. Myslel jsem, že bez mozku jsou jen české učitelky....
 
Kdyby měli být před volbami vyšetřováni psychiatrem politici, velmi málo by jich ve sněmovně zbylo.
 
Šestiletý syn Rakušana se prý bojí Ruska a kmotr se tomu diví. Ten který roznáší dezinformace o zlém Rusku, tak se diví, že jeho malý syn má strach! Chocholoušku, nezávidím ti. Je to ještě větší blbec, než jsme doufali.
 
Letouny F35 mají konstrukční /!/vady, které vůbec neřeší a letadla vyrábí dál. Takže nejen že za jedenáct let koupíme zmetky, ale dokonce i starožitnost, kterou dáme přímo do muzea. Nemluvě o tom, stačí-li se, při našem tempu, vybudovat tak velké letiště a budou-li na to vůbec peníze. 
Český europolitik Svoboda z KDU-ČSL: "Asi jsem jeden z mála, který si přečetl dohodu USA s hnutím Talibán, když odcházel z Afganistánu. Chápu, že text není zveřejněn v ČR, to je dohoda mezi supervelmocí a teroristickou organizací, kde supervelmoc ustupuje zcela ve všem. Američané neodešli, ale utíkali. Tato informace se nezveřejní, protože to není dobrá vizitka pro supervelmoc. Překlad smlouvy by byl dobrý pro českého občana.. Za jakých podmínek odcházelo NATO z Afganistánu?
 
Utopie navrhuje volební právo už od 14 let. V tom případě ať platí plnoletost se všemi povinnostmi, pokud se týká trestné činnosti. 
 
Americký senátor Graham řekl oficiálně /!/, že země s obranným rozpočtem pod 2% musí být vyřazeny z NATO. 
 
Univerzita v Linci zřizuje genderově neutrální WC pro 900 /!/ studentů, kteří prý nejsou muži ani ženy. V Rakousku 22 tisíc /!/ studentů neví, jaké mají pohlaví. Dočkáme se toho, že vám v porodnici řeknou, že se vám narodil nebinární asexuál?
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře