Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Co na ČT nebylo.

Nikdo na světě neví, kdo vypustil přehradu na Ukrajině, jen ČT ví, že to byli Rusové, přesto, že je ohrožen i Krym...

Pávek před volbami sliboval, že na Hradě se bude šetřit. Ve skutečnosti si přibral tyto poradce: Kníže Schwarzenberg, Pithart, Žantovský a starý Kolář. Co je platné, že cestuje po republice, ale na rozdíl od Miloše nejde mezi obyčejné lidi a neodpovídá jim na otázky, co je trápí. Že jako jediný prezident na světě nezná základy historie svého národa je víc než trapné. Navíc nás chce prodat Sudeťákům.

Je zajímavé, že už se nezveřejnuje oblíbenost vlády a prezidenta.

K BRICS se připojuje stále víc zemí a končí s dolarem. USA se blíží k rozpadu.

Rusko se obnoví v moderní Sovětský svaz. Velmi rádi se připojí i bývalí souputníci, kde ještě nevládnou americké loutky. 

  • co-na-ct-nebylo
 
Poslanci sedmi států na Slovensku jsou proti globalistům, tak jako čtyři politici v Utopii jsou proti Agendě 2030. Západní svět se pomalu začíná probouzet. Evropa a USA páchají harakiri za bílého dne. Odsuzují se k válce, hladu, bídě...
 
Brusel bez souhlasu naší vlády podepsalo mezinárodní smlouvu s USA, která bude pro ČR závazná. Proč jsem si vzpomněl na osmašedesátý rok, kdy se říkalo "o nás bez nás" a o vměšování cizích zemí do našich záležitostí?
 
V ČR se zvýšila kriminalita Ukrajinců o sto procent. A to ještě nezačala skutečná invaze Ukrajinců a černého hmyzu.
 
Už několik roků jezdí na Ukrajinu vlaky plné tanků. Záměrně se mlčí o prvním až třetím článku smlouvy s NATO. Soudruh Řitka chtěl odstoupit. Naši politici mluví o tom, že jsme ve válce. Najednou se po celé republice dělají branecké prohlídky. Naše republika nemá žádné vojenské objekty, ty ve smlouvě darovala NATO. Veškeré zbraně jsme darovali Ukrajině. Oblečení a obutí taky není. Vláda na rozdíl od bývalého režimu nemá kryty ani masky pro lidi, zásoby jídla a vody. Takže co z toho vyplývá?
 
Jedna jediná žena svým podpisem ohrožuje celou planetu. Tato hloupá náda si vůbec neuvědomuje celosvětovou katastrofu. Velmoc, jak velikostí, počtem obyvatel i nejmodernějších zbraní, včetně jaderných nelze porazit. Ba naopak, je připravena ohrozit každý stát, který vlastní atomové zbraně a to dle smlouvy budeme právě my. Proč ji žádný právník nežaluje pro vlastizradu? Naštěstí není vyloučeno, že v roce 2027 se rozpadne nejen Evropská unie, ale i NATO a USA. Takže  snad by se celý svět měl potom zbavit všech základen NATO. 
 
Soudružka Courová spolu s dalšími hujery připravili zákon o digitálních službách. Zákon ukládá cenzurovat absolutně všechno s pomocí "důvěryhodných" orgánů. U nás je to "NIC.CZ". Zákon bude platit v celé Utopii už od srpna. 
 
Dle loupežníka Kolaji díky emisím z pneumatik a brzd umírá ročně tisíce Čechů. Evropa vyloučí pouhých osm procent emisí, trotl Kolaja nepochopí, že taková nepatrnost nemůže nikoho ohrozit. Nechápe, že posíláním zbraní podporuje válku, i když v jedné větě tvrdí, že chce konec války. Rovněž chce prosadit, aby Madarsko nepředsedalo v Utopii. Přitom zdůraznuje, že u nás je demokracie. Podle něj Unie dělá vše v zájmu Evropanů, proto nemůžeme preferovat své zájmy. Kdyby se zeptal drtivé většiny obyčejných evropských lidí, byl by překvapen...Chocholoušku....
 
Umělá inteligence dronu se rozhodla zlikvidovat svého operátora. Nejnovvější robot varoval, že umělá inteligence zničí celý svět. Čapkovo RUR se začíná plnit, nejen Válka s mloky a Matka.
 
Fotografie na webu Svobodný svět ukazuje dle polohy rukou, že nejde o fotomontáž. Prezident se drží za ruce s Thajvancem jako malé dítě. Koloběžka dítěti nestačí....
 
Německý kancléř měl projev plný nenávisti, za což byl vypískán. Nevěděl jsem, že Áda ještě žije.
 
Čaputová darovala Sorosovským ziskovkám 22 milionů eur, tj. přes půl miliardy Kč. 
 
Jihomoravský kraj dal 600 000, slovy šest set tisíc korun na akci, která by v minulém režimu byla zakázaná. Četl tam totiž malým dětem od tří let pohádku o dvou tučnácích, jak si vyseděli malého tučnáčka. Jak se cítil malý tučnák bez mámy, o tom pohádka nemluví. Četl to jakýsi ženomuž či mužožena.
 
Naštěstí účast byla trapná, asi 20 dospělých a 20 dětí. Opakuji, že akce stála přes půl milionu! Vážení právníci, je beztrestné ohrožovat morálku malých dětí? Neměl by sedět ten, kdo tohle podepsal? Proč mlčí svazy pro ochranu dětí a rodiny? Už dlouho tvrdím, že se blíží beztrestný ráj pro pedofily, kteří už dávno mají svůj web.
 
Je mi záhadou, proč lidé kupují v obchodech, kde mají reklamu s černochy, pardon, afroameričany. Reklama s pivem a transgender zabrala, snížil se počet odběratelů.
 
V Británii zavádí nepodmíněný příjem. Budou chtít ještě pracovat nekvalifikovaní pracovníci? Kde stát vezme tolik peněz, které budou pro každého, od dítěte až po důchodce. Takový systém se musí brzo zhroutit. 
 
V Irsku chtějí zabít 200 tisíc krav, tak jako v Holandsku. Nedostatek hnoje a absence spásání trávy udělá v nerovnováze své. O dalších šílenostech Zelených raději nemluvě. Prý člověk musí vymřít, aby planeta přežila...
 
V září 2013 chtěla Utopie, aby Ukrajina při vstupu do EU zprivatizovala elektrárny, vodárny a plynárny, s čímž Janukovič nesouhlasil. Ihned vznikl Mejdan, pardon, Majdan. Nabízí se otázka, jestli při našem vstupu do NATO nazazněly podobné návrhy. Nebo je náhoda, že hned po vstupu  byly tyto instituce zprivatizovány?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře