Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Brusel nás chce úplně zničit!

Nejde o hoax, sám této informaci nemohu uvěřit, je ale z ověřeného zdroje. Utopie se naprosto zbláznila! Jestli tohle nevyžene miliony lidí na Václavák, pak nám nepomůže už nic.

Východní Evropané byli Bruselem označeni za koloniální otroky, kteří budou napříště platit za výrobu za výrobu léků na Západě vysoké ceny a ty budou muset být zaplaceny ještě předtím, než budou tyto léky na Západě vyrobeny, a to dokonce ještě předtím, než budou tyto léky vyzkoušeny a vyvinuty.

  • brusel-nas-chce-uplne-znicit
 
Vlády všech zemí EU mají dopředu a na celé roky vyplatit farmaceutickým firmám a jejich investorům celou cenu /zřejmě stovky miliard eur/ za nevyrobené, nevyzkoušené a ještě nevymyšlené léky.
 
Výrobci léčiv i očkování nebudou vystaveni žádným rizikům a důsledkům selhání svých léčiv a očkování, protože dostanou vyplaceno na celé roky dopředu. Všechna rizika budou předem vyloučena a Bigpharma bude mít zaručený mnohamiliardový zisk. 
 
Tohle bude pro ČR a další evropské státy katastrofou. Výroba léků byla většinou zlikvidována, včetně výroby penicilinu. Válek už teď nemá na léky peníze a nedokáže je zajistit v potřebné míře. Naše vláda je tak zadlužená, že nemá tolik peněz na léky, které budou až za rok či kdo ví kdy, naši občané užívat. Dovážíme léky za padesát miliard kč. 
 
Plánuje se zrušení práva veto a rozhodovat se v Bruselu bude dle počtu obyvatel každé země. Proč stále volíte strany, které nechtějí odejít z EU? Není čas znovu zvonit klíči na všech náměstích v celé ČR?
 
Zdroj MichalaPetr.cz.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Kluk 2023-11-06 11:35
Říkám to pořád dokola, vystoupení z EU nás bude sice nějakou dobu všechny bolet, ale tu bolest musíme ustát a zajistit si vše potřebné k přežití národa a republiky. EU není naše budoucnost, ale náš žalář!
Citovat
#2 Helena 2023-11-05 18:45
Co se divíte? Stejný systém je praktikován na býv. vých. blok při nákupech armádního šrotu nebo při nákupu námi vyrobené elektřiny, papírově prohnané přes skopčáky, a to námi vyrobené- znovu od nich nakoupené za cenu 1000x větší. Vše má jen jeden účel - legálně vyvlastnit majetky/firmy, domy, byty/ v býv. vých. bloku. přes astronomické ceny energií, které jsme si sami vyrobili. A to tak, že Čez a další energ. firmy mlží a znepřehledňují výpočet ceny elektřiny, aby si to lidé nemohli spočítat a nemohli se včas bránit, aby při obdržení faktury za odebranou energii neměli na zaplacení a upadli do dluhů a přišli o firmu, dům, byt - tj. legální vyvlastnění majetků občanů ČR.
Citovat
#1 Jirka 2023-11-05 14:25
To není možný - kam se to pak dostaneme - EU musí skončit
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře