Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kyjev chystal v Záporoží výrobu jaderné bomby! Další nechutné tajemství Joa Bidena odhaleno! Hledala FBI v Trumpově sídle tyto materiály?

31. srpna 2022  

UKRAJINA: IVAN ŠTUBŇA komentuje informace zveřejněné známým ruským politologem a ekonomem Michailem Chazinem, které vrhají nové světlo nejen na ukrajinské ostřelování a blížící se inspekci MAAE v jaderné elektrárně, ale také na neslýchanou razii FBI v sídle amerického exprezidenta

Známý ekonom a politolog Michail Chazin naznačil, že mezi ostřelováním Záporožské jaderné elektrárny (dále ZJE) a prohlídkami FBI v domě bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa existuje souvislost. FBI prý našla asi 15 krabic přísně tajných dokumentů. Současný americký prezident Biden pátrá, kdo všechno může vědět o tom, že USA s Ukrajinci ve ZJE tajně po částech skladovaly v jejích zásobnících nadstandardně obohacený uran, který měl být využit k výrobě ukrajinské jaderné bomby.

  • kyjev-chystal-v-zaporozi-vyrobu-jaderne-bomby-dalsi-nechutne-tajemstvi-joa-bidena-odhaleno-hledala-fbi-v-trumpove-sidle-tyto-materialy
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 nowak 2022-09-02 10:45
Tlachání Zelenského o tom, že na elektrárnu střílí ruská armáda je podobně tragikomické jako komik, jenž to hlásá. Na tohle by naletěl jen totální tupec."
Pane Štubňa, tak včera večer,tedy 1.září opravdu česká televize (nevím přesně která stanice, protože na zprávy nekoukám,jen jsem listoval), psali, že ruská armáda je v této ZJE (atomové elektrárně) a že ji ostřeluje! Běželo to dole v titulcích. Až mne to zarazilo a rychle, než to zmizne, jsem si to opět přečetl. A začal jsem se smát a v duchu jsem si řekl: VÁŽENÍ MLADÍ LIDÉ, PROBUĎTE SE VČAS! VŽDYŤ CO Z VÁS V BUDOUCNU BUDE? Idioti k ničemu nepotřební? Hloupí, prolhaní, se špatným charakterem? Zvažte každé slovo, které vychází z vašich úst! Ďábel je otec lži a při čištění semen, Bůh hodí PLEVY do ohně s Ďáblem, víte o tom? Pane Štubňa, a kolik dalších nemyslících hlupáků žije v naší zemi,že.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře