Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Krok k integraci informuje a pomáhá

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Řada hudebních vystoupení, ukázek perských či indonéských tanců, ale především konkrétní pomoc a představení opravdového významu slova „azylant" nabídne šňůra multikulturních večerů pod názvem Krok k integraci putující po několika českých městech. V Praze se na tento benefiční večer můžete těšit ve čtvrtek 24. června v prostorách Retro music hall.

 

Praha je jedním ze čtyř měst, která budou hostit multikulturní benefiční večer „Krok k integraci". Na své si přijde také Plzeň, Ústí nad Labem a Brno. „Cílem večera je nejen pomoci několika konkrétním rodinám, ale také široké veřejnosti ukázat v jak nesnadné situaci se nachází lidé, kteří jsou z různých důvodů nuceni opustit svůj domov a přizpůsobit se novým podmínkám k životu v České republice. Řada z nich ač se snaží, nemůže najít práci, která by je uživila, a v mnoha případech jim ani česká legislativa pracovat neumožňuje," uvedla Táňa Bednářová z organizace Convergence of Cultures, která se na přípravě koncertu spolu s organizací Inbáze

  • Krok_k_integraci
Berkat podílí. Samotná akce odstartuje poslední červnový čtvrtek od 19. hodin v Retro music hall. Hudební fanoušci se mohou těšit na vystoupení skupiny Ekvator, Bengas, ale také na finalisty poslední Československé Superstar Jana Bendiga a Moniku Bagárovou či objev roku 2007 Josefa Vagnera. Na své si přijdou i obdivovatelé orientálních, perských či indonéských tanců v podání Matahari Group, Lízy Vegnerové, Šárky Černé či Tamawi. Chybět nebudou ani informační stánky pořadatelských organizací Convergence of Cultures a Inbáze Berkat, speciality orientální kuchyně, fair trade obchůdek, promítání a bohatá tombola.

Lístky si můžete koupit již dnes v Humanistickém centru, Tyršova 1, Praha 2 za 100 Kč nebo na místě za 150 Kč. Výtěžek z koncertu bude věnován na pomoc konkrétním rodinám.

 

Facebook komentáře