Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Himmlerův citát o Češích a Rusech

Jeden základní princip musí být pro esesáky absolutním pravidlem: musíme být čestní, slušní, loajální a kamarádští k příslušníkům naší vlastní krve a k nikomu jinému. Co se stane s Rusem a s Čechem mě ani v nejmenším nezajímá. To, co mohou oba národy nabídnout dobrou krví našeho typu, si vezmeme, bude-li to nutné i tím, že jim uneseme děti a budeme je vychovávat po našem. Zda oba národy žijí v blahobytu nebo umírají hlady, mě zajímá jen potud, pokud je potřebujeme jako otroky pro naši kulturu; jinak mě to nezajímá. Zda 10 000 ruských žen padá vyčerpáním při kopání protitankového příkopu, mě zajímá jen do té míry, dokud je protitankový příkop pro Německo vykopán. Nikdy nebudeme drsní a bezcitní, když to není nutné, to je jasné. My Němci, kteří máme jako jediní na světě slušný vztah ke zvířatům, zaujmeme také slušný vztah k těmto lidským zvířatům. Ale je zločinem proti naší vlastní krvi se o ně starat a dávat jim ideály, a tím způsobit, že naši synové a vnuci to s nimi budou mít složitější.

himmleruv-citat-o-cesich-a-rusech

Zdroj citátu : From the speech of Reichsführer-SS Himmler, speaking to SS Major-Generals, Poznan, October 4, 1943 (Nazi Conspiracy and Aggression– Washington, U.S Govt. Print. Off., 1946, Vol. IV, p. 559)

Prezident Petr Pavel v Terezíně při Pietním aktu u příležitosti 76. výročí ukončení II. světové války a připomínce obětí brutálního nacistického režimu: Odpovědnost za zločiny, které páchali naši předkové, musíme přijmout, a poučit se z nich!  (Viz. podrobná zpráva o podivných myšlenkových pochodech českého vůdce z května 2023.) 

Celý článek ZDE: https://www.michalapetr.com/map-1913-doplneni-k-videu-z-15-2-2024-himmleruv-citat-o-cesich-a-rusech-text-a-odkaz-na-zdroj/

Dost dobře nechápu, z jakých chyb naších předků se máme poučit! 

himmleruv-citat-o-cesich-a-rusech

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jaro Jaroslav 2024-02-18 12:49
Himmler, už to meno je židochazarské! A je jasné že tieto myšlienky čerpal z Babylonského Talmudu, ktory sa k nam vracia teraz cez Izrael pohŕdajúci životmi Palestíncov! Nehovoriac o banderovských výkrikoch zo zákopov na Rusov a zaobchádzanie s ruskými zajatcami...Som rád že tá vždy " vyvolená" čvarga prehrá otvorený vojenský konflikt! A Izrael, demolujúci budovy a zabíjajúci ženy a deti " zvierat" a " pololudí" nemá šancu poraziť Palestíncov a ich túžbu po slobode!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře