Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Americkou armádu na našem území nechceme!

4.3.2015 - Zpráva z tisku server idnes.cz: "USA plánují v rámci operace Atlantic Resolve (Americké odhodlání) rozšířit přítomnost svých vojsk z původně zvažovaného Rumunska a Bulharska i v dalších zemích východní Evropy včetně České republiky. S odvoláním na úředníky amerického ministerstva obrany o tom informoval americký server Defense News."

 
  • americkou-armadu-na-nasem-uzemi-nechceme

Nechceme žádné americké vojáky na území České republiky! Nenecháme se Spojenými státy zatáhnout do III. světové války! Nepustíme je do naší republiky! Měli jsme na našem území ruskou (respektive sovětskou) armádu 20 let a již nikdy více cizí vojska!

Pište na americké velvyslanectví tuto petici!

Kontakt:

e-mail na americké velvyslanectví: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

http://www.firmy.cz/detail/355966-usa-velvyslanectvi-spojenych-statu-americkych-praha-mala-strana.html#utm_source=search.seznam.cz&;utm_medium=hint&utm_term=velvyslanectv%C3%AD%20USA&utm_content=toppremise

Pošlete petici přes Facebook nebo e-mail svým přátelům!

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#5 damirr@volny.cz 2015-03-10 12:46
Jakým způsobem "Demokratický západ" bojuje a to proti všem. A i zákeřným a zbabělým způsobem.

https://www.youtube.com/watch?v=tn_7qdybS4E
Citovat
#4 damirr@volny.cz 2015-03-09 21:43
NEJVĚTŠÍ CHYBA JE V TOBĚ VICTORINE, JSI IDIOT A PARANOIDNÍ PSYCHOPAT! Přiznej se z kterého ústavu tě vyhodili! Asi s tebou nevydrželi ani v Bohnicích.
Pavel Victorin · Autor nejlepších komentářů · Pracuje ve společnosti PODNIKATEL
Rudolf Cícha je evidentní "vzdělanec"! Jeho "amy go houme" - to nemá chybu! :-) Zato ty jich máš přebytek. Vždyť se chováš jako dobytek!

José Jalapeño · Autor nejlepších komentářů · Konzervatoř P.J.Vejvanovské ho Kroměříž
Pavel Victorin
patologický pane victorine, došla mozgová kapacita? již nemáte co byste na to řekl? né, to je na vás moc, vy potřebujete diskusi na vaší úrovni, abyste se mohl vyžívat ve vytýkání neslušného vyjadřování, ačkoliv sám se chováte stejně jako ti jimž leccos vytýkáte, ba i hůř. to je pokrytectví jak vyšité, dobře vám tak. nadále se budu bavit vašimi výplody, neb něco tak pitomého člověk hned tak neuvidí :)
Citovat
#3 damirr@volny.cz 2015-03-09 21:03
Tenhle idiot dokáže jen všechny urážet.
Victorin:
Pane Bašto - v UD jsem nikdy nepracoval. Pokud jde o vás - nejen pro mne jste představitel zdejší diskutérské "lůzy".
Victorin:
JJ - již zde nudíte nejen mne..... Proto vám opakovaně sděluji následující: Pokud prostřednictvím CFP agitujete pro rozchod ČR s EU a USA a náš opětovný příklon ke Kremlu, jste podle mne buď mentálně v nepořádku nebo příslušníkem prokremelské kolaborantské "páté kolony". V každém případě ale již neshledávám důvod k dalšímu plýtvání svého času s vámi.
A Victorin se sám vnutil do diskuze s JJ a chová se jako HOVADO.
Citovat
#2 damirr@volny.cz 2015-03-08 19:48
Victorin pokud nemůže jinak, tak si vynucuje odpovědi urážkami. Tenhle Paranoidní psychopat nic jiného nedokáže.
Pavel Victorin · Autor nejlepších komentářů · Pracuje ve společnosti PODNIKATEL
Pane Opluštile, pokud jste "kdejakým blbečkem" myslel mimo sebe nějakého soudruha z KSČM, pak jste vykročil správným směrem....Pavel Victorin · Autor nejlepších komentářů · Pracuje ve společnosti PODNIKATEL
Pane Bašto - zkuste se mimořádně jednou ukáznit a ovládnout a místo obvyklých hloupých prasáren, odpovězte jak žádám! Děkuji.Pavel Victorin · Autor nejlepších komentářů · Pracuje ve společnosti PODNIKATEL
Pane Bašto - v UD jsem nikdy nepracoval. Pokud jde o vás - nejen pro mne jste představitel zdejší diskutérské "lůzy".
Citovat
#1 Jaroslav Martínek 2015-03-07 16:00
Petici je možno podepsat na odkazu
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře