Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nové podzemní město v Gaze!

"Hamás vykopal v pásmu Gazy kilometry podzemních betonových bunkrů hlubokých dvacet metrů! Je v nich vše od náhradních dílů pro íránské a nebo čínské rakety až po protiletadlové střely, včetně tun výbušnin, které jsou potřeba k odpalování raket odpalovaných Hamásem na jižní Izrael," uvedly francouzské noviny ve zprávě z roku 2019.

  • nove-podzemni-mesto-v-gaze

Otevření tunelů probíhá složitým způsobem a podle francouzské publikace jde o skutečnou operaci řízenou výhradně Hamásem. K budování bunkrů dochází v průběhu pozemních operací, zejména v letech 2006, 2008 a po roce 2014, ale také během války v roce 2021!

Izrael udělal vše pro to, aby zničil časem vybudovanou podzemní síť, která se v průběhu let proměnila v podzemní infrastrukturu. sklady zbraní a dílny na výrobu bomb. Hamás však navzdory špionážním opatřením izraelské rozvědky neúnavně pokračoval v budování tohoto podzemního labyrintu.

Zdroj: https://jankratky.blog.pravda.sk/2023/10/23/co-ma-nove-podzemne-mesto-gaza/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Jaro Jaroslav 2023-10-24 12:55
Boli to ash= popolovy Nazi, ktorí priniesli TERORIZMUS do mierumilovnej Palestiny, cez Stern, Irgun, Hagana, Jabotinskeho,Be gina a inich AshkeNacistov z chazarskich tlúp z Azijských stepí, krutích a brutalnyvh potomkov Tamerlána a Dzingischana, ktori zacali na spanku vrazdit Palestíncov, ked ich bolo 15:1, ako cigáňov z britvami...
A dodnes uz vykantrili a holocaustovali 6 miliónov Palestincov! Hamas je decko Mossadu,vykrmil a vyzbrojil ho Mossad a chutzpa Zelensky, a Mossad sa im vratil ako BUMERANG aj za Stern,Irgun a Hagana!!! Palestínci zrejme nie sú Indiáni! Nenechaju sa vyvraždit a ukradnút si pôdu pod nohami nacistickymi vrahmi a teroristami Babylonských chazarov!!!
Citovat
#1 Jaro Jaroslav 2023-10-23 14:25
Ash+ke+Nazi chazar do bunkrov Hamasu nevlezie za nic na svete! Chazar je hrdina vtedy, ako cigaň s britvou, ked je vonku a v presile,15: 1...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře