Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Libanon zabavil 150 tun libyjských zbraní mířících syrským rebelům

  • syria_war
V sobotu u libanonského Tripolisu úřady zabavily 150 tun libyjských zbraní na lodi s vlajkou Sierra Leone. Loď podle papírů plula z Benghazi do Alexandrie v Egyptě a pak do Libanonu. Zbraně měly označení libyjské Jamahirie a všech 10 lidí na palubě bylo okamžitě zatčeno.

"Víme, že Katar a Saúdové mají pět skladišť, které v oblasti Benghazi ovládají, a kde jsou zbraně, které byly dodány do Libye. Bylo velké podezření, že tyto zbraně, které v Libyi zbyly, byly nacpány do 15ti kontejnerů, nakonec se ale našli 3 kontejnery se 150 tuny zbraní. Tato loď plula z Turecka do Tripolisu, Alexandrie v Egyptě a pak zpátky do Libye. Zabavena byla na cestě do libanonského Tripolisu. Pozoruhodné je, že o tom určitě věděli Američané, NATO, Izraelci se té lodě ani nedotkli, UNIFIL byl v Libanonu kritizován za zaujatost k Izraeli a také tu loď nezastavili. Je velice jasné, že přes všechny rozdíly, můžeme jmenovat 20 rozdílů mezi Libyí a Sýrií, základní pilíř změny režimu je ale pořád stejný."

- Dr.Franklin Lamb

Libyjská "vláda" tvrdí, že nemá dostatečné zdroje na to, aby hlídala hranice. Denně do Libye chodí tisíc lidí z Egypta a celé Afriky. A to bylo součástí plánu. Francie shodila během války 70 tun zbraní, které rozkradli i islámští extrémisté. Od samého začátku to bylo o destabilizaci severní Afriky. Z Libye udělali svatyni pro teroristy a teď zemi využívají k destabilizaci Sýrie.

zdroj:wertyzreport.com

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře