Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

P.C.Roberts: Protivládní protesty v Iránu jsou dílem Washingtonu

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Poslední události v Teheránu provokují otázku: kdo je hloupější? Iránští studenti nebo iránská vláda? Ta totiž, stejně tak jako vláda Ruska a Číny, povoluje ve své zemi volné působení neziskových organizací, finančně dotovaných Washingtonem a Británii.

A hloupí a neinformovaní studenti pak od těchto organizací přijímají peníze i náležité instrukce, jak nejlépe a nejúčiněji mají proti vládám svých zemí protestovat.

  • p-c-roberts-protivladni-protesty-v-iranu-jsou-dilem-washingtonu
  • p-c-roberts-protivladni-protesty-v-iranu-jsou-dilem-washingtonu

Abych prokázal, jak skutečně stupidní jsou např. iránští studenti, uvedu, že na svých protestních shromážděních vykřikují, že nepřítelem Iránu není Amerika, která mu hrozí vybombardováním, ale iánská vláda. Cožpak nevidí, do jakého chaosu a trosek uvedly už USA Irák, Libyi či Sýrii? A proč iránská vláda financuje univerzitu, produkující takto hloupé studenty?

Ještě jsem se nesetkal s nikým, kdo by mi vysvětlil, proč země, které se nacházejí na americkém seznamu zemí, kde má být proveden politický převrat, financují páté kolony na svých územích, které mají tento převrat uskutečnit? To se Rusko, Čína a Irán snaží prokázat že jsou demokratické až tak, že tolerují i zradu?

Pokud vím, neexistují žádné Iránem, Čínou či Ruskem financované neziskovky, které by podněcovaly změnu režimu v USA, Británii, Německu, Francii nebo v jakékoli jiné washingtonské vazalské zemi. V USA se např. americký prezident nemůže setkat s prezidentem Ruska, aniž by byl obviněn z toho, že prodává Ameriku Rusům. A vyhlídka na to, že by Washington na americkém území toleroval Ruskem financované neziskovky, které by zde organizovaly protesty a podněcovaly ke změně režimu, je naprosto nemyslitelná.

Ale Rusko, Čína i Irán vůči sobě toto dovolují. Čímž vyvolávají otázku, jsou-li dostatečně kompetentní.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Jánošík 2020-01-14 18:47
Lidstvo se dělí na predátory ( ...anglosasy ), a bíložravce ( ti ostatní ). Energii ze
slunce spracují bíložravci a ty pak sežerou angláni. Tak jde svět. Proto musíme
my svorní slované svorně trpět mimovládky a neziskovky, které vždy zařídí, aby nás predátoři podle své libovůle mohli sežrat, když to potřebují a schání energii. My se
tomu těšíme a děláme vše, aby jsme byli vydatní a dobře chutnali.

Facebook komentáře