Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

USA přiznaly vytvoření ISIL Pentagon přiznal, že založil Islámský stát!!!

Přeposílám zprávu, která snad nikoho ani nemůže překvapit, jelikož se již stalo pravidlem, že za každým válečným konfliktem posledních desetiletí stojí právě USA!

Je to vůbec možné??? Pentagon přiznal, že založil Islámský stát !!Tajná zpráva Pentagonu odhalila, že USA vytvořily ISIS jako nástroj na svrhnutí prezidenta Sýrie Assada.

  • usa-priznaly-vytvoreni-isil-pentagon-priznal-ze-zalozil-islamsky-stat

Teroristická skupina ISIS, která krutě popravuje lidi na teritoriu Sýrie a Iráku, kterou finančně a vojensky sponzoruje spojenec USA Saudská Arábie, je dílem tajných služeb USA - je to dnes už i oficiálně potvrzené!

Tajný dokument vlády USA, který obdržela právnická kancelář se zaměřením na podporu veřejného zájmu v USA Judicial Watch, prokazuje, že cílem bylo svržení syrského prezidenta Assada.

Podle právní kanceláře Judicial Watch předmětný dokument (viz odkaz níže), který pronikl na veřejnost, odhaluje, že ve spolupráci se státy Perského zálivu a s Tureckem západ úmyslně sponzoroval násilnické islamistické skupiny, aby destabilizoval vládu Assada. .

http://www.judicialwatch.org/.../Pg.-291-Pgs.-287-293-JW... final version11.pdf

Tato odhalení vynesl na světlo světa novinář britského magazínu The Guardian Dr Nafeez Ahmed, který je vítězem letošní alternativy k Pulitzerově ceně - Project Censored Award za vynikající investigativní žurnalistiku po dobu práce v magazínu The Guardian. a který je v tzv. Power 1000, tedy mezi tisícovkou nejvlivnějších Londýňanů.
 
Další odhalení zde:
https://medium.com/.../secret-pentagon-report-reveals...

USA a západní země tedy vytvořily ISIS za účelem, aby mohly svrhnout prezidenta Sýrie Assada, aby po jeho svrhnutí už nic nebránilo USA v tom, aby z Kataru postavily plynovod přes Sýrii do Evropy a aby USA tak mohly obchodně dominovat nad Ruskem. Kvůli této intrice tajných služeb USA musely zemřít doslova statisíce lidí. Podle odhadů OSN zemřelo jen v Sýrii za 4 roky od počátku této války cca 250 000 lidí. V Iráku podle odhadů zemřelo od počátku invaze USA dokonce až cca 500 000 lidí.

No a nyní je z vyjádření mnoha lidí na sociálních sítích zcela zjevné, že nám tyto lidi z ISIS tlačí USA do Evropy jako utečence spolu se zuboženými lidmi, kteří před ISIS utíkají do Evropy. Tyto lidi nám politici EU přerozdělí mj. do ČR, aby, až přijde vhodný čas, způsobili chaos na našem území?

Pro lidi, kteří smýšlí čistě - lidsky (a v Čechách zvláště), jsou takové zákeřné myšlenky nepředstavitelné. Těžko si vůbec představit, že by někdo, natož demokratičtí politici USA, EU a ČR, kteří v tomto USA ochotně pomáhají, mohl být až tak zvrhle smýšlejícím, že by s cílem dosažení obrovského obchodního zisku a přes zisk obrovské moci, byl schopný obětovat životy tolika lidí.
 
zdroj: https://www.facebook.com/České-národní-listy

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře