Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Trump blokuje Bidenovu agendu a směřuje k paralelnímu prezidenství.

Hodnocení uživatelů:  / 17
NejhoršíNejlepší 

Lenka Kubínová
 
Aktualizace situace, 26. ledna 2021 - článek na Naturalnewsom - Mike Adams:
"Trump blokuje Bidenovu agendu a směřuje k paralelnímu prezidenství."

Politická situace v Americe je stále velmi dynamická a Trump dělá kroky směrem k něčemu, co vypadá jako potenciální „paralelní prezidentství“.

Mezitím strašlivě destruktivní akce prvních dní Bidenova režimu proti Americe narážejí na obrovský odpor. Texas již vyhrál své první právní kroky proti Bidenovi, který se pokouší zaplavit národ dalšími nelegálními osobami a zároveň ničit pracovní místa pro americké pracovníky.

  • trump-blokuje-bidenovu-agendu-a-smeruje-k-paralelnimu-prezidenstvi
 
Současně explodovalo hnutí TEXIT (to znamená Texas Exit neboli secese) a zákonodárci podnikají kroky, aby umožnily texaským voličům vytvořit si vlastní republiku, odděleně od korupce a šílenství bažiny v D.C.
 
Překlad článku Mika Adamse :
 
Odpor vůči zkorumpované Bidenově agendě získává na síle a nyní je jasné, že řada prvků politické mašinerie se postaví za blokování Bidenových protiústavních akcí.
 
Například když dva demokratičtí senátoři nyní prohlašují, že nebudou podporovat odstranění pravidla pirátství, znamená to, že piráti téměř jistě zůstanou na svém místě, což umožní GOP firewallovat (zabránit požáru neboli zastavit) ty nejhorší zákony z úřadování Bidena, které jsou prosazovány sněmovnou.
 
Státy jako Texas již navíc žalují vládu Bidena a zpochybňují legálnost výkonných nařízení, která poškozují skutečné Američany. Texas již vyhrál důležitou akci při svém prvním soudním řízení proti Bidenovu režimu. Jak uvádí
 
The Gateway Pundit:
Texas byl prvním státem, který žaloval Biden Admina, a AG Paxton vyhrál za méně než týden.
 
Biden utrpěl velkou ztrátu od 6 dnů od své inaugurace. Americký okresní soudce Drew Tipton, kandidát Trump, dočasně zablokoval Bidenovu politiku.
 
"To bylo pobuřující levicové povstání." A můj tým a já jsme to zastavili, “řekl Texas AG (attorney general- generální prokurátor) Ken Paxton.
 
Další státy se připojí k těmto snahám žalovat Bidenův režim a státní zákonodárci již hovoří o přijetí místních opatření k zajištění integrity hlasování, aby se zajistilo, že ke krádeži voleb jako v roce 2020 již nedojde.
 
Zdá se, že falešný prezident Biden nebude mít snadnou jízdu. Ne jako Obama dosazený GP v roce 2009.
 
Zdá se, že prezident Trump umisťuje kancelář „paralelního prezidentství“ se spoustou překvapení, která teprve přijdou.
 
Současně prezident Trump - který se prozatím distancuje od nově založené strany Patriotů - zavádí to, co by mnozí mohli vidět, když by se úřad paralelního prezidenta nazýval „Kancelář bývalého prezidenta“. Ačkoli to zní jako epický trol zaměřený na Bidenovu „Kancelář zvoleného prezidenta“, tato nová Trumpova kancelář je ve skutečnosti osazena vysoce efektivními lidmi, kteří se odhodlaně "vrhají na zem" (jsou oddaní) a tlačí Trumpovy politické strategie do hry.
 
To je velmi důležité si uvědomit, protože armáda má stále možnost postavit se proti Bidenově zradě, nelegálnímu puči a konat nové volby pod vojenskou autoritou později v tomto roce. Trvalá přítomnost Trumpa v politickém poli naznačuje jeho krátkodobé plány, že bude i nadále hrát prominentní roli v americké politice.
 
To je důvod, proč jsou všechny naše snahy o zastavení destruktivní agendy bidenského režimu tak důležité: Čím více zpomalujeme Bidena (a radikálních trans aktivistů, kteří ho řídí), tím více pomáháme zachránit Ameriku před ničením, zatímco armáda i Trump se připravují na příležitost zbavit Bidena moci a obnovit ústavní republiku.
 
I když si myslíte, že se jedná o sen, který se nikdy neuskuteční, zpomalení bidenské agendy od nynějška do roku 2022 dává Americe možnost v té době znovu obsadit Sněmovnu nebo Senát. Je pravda, že Demokraté prosazují HR
1, který bude kodifikovat celostátní podvody s hlasováním (sběr hlasovacích lístků, univerzální poštovní lístky atd.), Takže už můžeme být za hranicí toho všeho napravit ty škody u volebních automatů, ale musíme prozkoumat každou příležitost a cestu, jak zabránit kolapsu a vzniku občanské války.
 
Dnešní aktualizace situace z 26. ledna poskytuje mnoho dalších podrobností o tom, co se děje a jak se utváří Trumpův dlouhodobý plán:
Situation Update, Jan 26th – Trump makes moves toward parallel presidency as Biden agenda blockaded
 
Tuesday, January 26, 2021 by: Mike Adams
Tags: America, freedom, Joe Biden, Liberty, MAGA, politics, President Trump, Tyranny, White House
Bypass censorship by sharing this link: (nelze vložit FB blokuje)
 

Facebook komentáře