Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

SLOVENKA PÍŠE Z USA: PROČ TRUMP MUSÍ VYHRÁT

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Ivana, která žije a pracuje v Americe mi napsala o místních poměrech. Není to příjemné čtení a osvětluje popularitu Trumpa.

Trump má šanci vyhrát, i přes obrovské nevýhodu, za kterou mohou masmédia. Téměř všechny levicové, téměř všechny pro-Hillary. Každý člověk, který má funkční alespoň polovinu mozku musí vidět, co se zde děje. Média se spolčila a rozhodla se publikovat pouze negativní články, případně vůbec. Za rok a půl jsem neviděla v masmédiích jedinou pozitivní zprávu o Trumpovi a naopak, záměrně pozitivní a nadlehčené negativní zprávy o Hillary.

Trump porušil politickou korektnost. Otevřeně se vyjádřil o ilegálních imigrantech z Mexika a Jižní Ameriky. V USA jsou jich miliony. Pokud spáchají trestný čin, většina velkoměst je ani nedeportuje! Své děti posílají do škol na účet daňových poplatníků. Dokonce mohou i volit.

Obama měl před dvěma dny rozhovor v TV, kde se ho moderátorka zeptala, jestli je to Ok, pokud „nedokumentovaní občané“ (to je fráze, kterou masmédia označují ilegální imigranty), a zda se dostanou do problémů, pokud půjdou volit a on řekl, že určitě ne, že mohou jít se spokojeným vědomím volit. Já mám zelenou kartu a volit nemohu. Když jsem si o tom googlila, tak dokonce tam bylo napsáno, že kdybych volila, tak můžu být dokonce deportována! Zatímco ilegální, kteří ani jen neplatí daně a dokonce se kvalifikují na sociální dávky, mohou !!!

  • slovenka-pise-z-usa-proc-trump-musi-vyhrat

Mám známou, která žije na Floridě, má po padesátce a nenašla zaměstnání (jinak je hispánkou narozená v USA a i ona bude volit Trumpa). Když si byla požádat o sociální podporu, tak na dokumentech bylo jasně napsáno, že nemusí prokázat žádný legální status, aby se kvalifikovala! Jako je toto fér? Toto je přesně politika, kterou dělají demokraté už léta.

Obama se za poslední rok snaží dovézt tolik muslimů, kolik jen může. V okolí jsem si všimla, že se pohybuje podstatně více zahalených dam, než v minulosti. A mně imigrační není schopno rok a půl obnovit zelenou kartu. Už dva krát jsem požádala, aby můj proces zrychlili a nic, že prý toho mají hodně. Předtím jsem dostávala korespondenci do tří měsíců, nyní od posledních pokynů čekám už rok! Osobně jsem musela jít na imigrační, aby mi dali razítko do pasu, protože nemám žádný platný legální doklad, protože moje zelená karta vypršela! Právě proto je tolik Američanů rozhořčených, protože americké hranice jsou prakticky neexistující.

Drogové gangy pašují heroin a New Hapshire má epidemii v drogové závislosti. Ilegální, kteří byli přistiženi při trestném činu byly po odpykání trestu propuštění na svobodu a je mnoho případů, kdy tyto individua zabili lidí. Pokud by byli deportováni, nikoho by nezabili.

Ale imigrace není jediný problém. 19 bilionový dluh USA, fakt, že všechny výroby opustili USA a přesunuli se do Mexika a Asie, lidé nemají práci. Bill Clinton podepsal Naftu, která způsobila odliv pracovních míst do jiných zemí. Společnosti mohou vyrábět věci v zahraničí a dovézt je do USA bez daní, ale neplatí to na export amerických produktů.

Daně pravidelně stoupají, reforma Obamacare je neskutečná. Ceny pojištění vzrostly a lidé si zdravotní pojištění nemohou dovolit a i když si ho mohou dovolit, tak deductable je tak vysoký, že jim běžné zdravotní úkony ani nepokryje. Moje tchýně platí měsíčně 500 dolarů jen za pojištění! Pokud ročně nemine xx dolarů – je to několik tisíc, tak ještě i ty výdaje si musí uhradit z vlastního. Trump navrhuje, aby Obamacare byla zcela zrušena a odstraněny bariéry pro pojišťovny, které si budou moci konkurovat mezi jednotlivými státy a jak víme, konkurence sníží ceny a dostupnost zdravotního pojištění. Trump ví, že pro správné fungování ekonomiky je třeba odstranit nesmyslně regulace a uvolnit trh.

Pan Sulík se však mýlil v jednom. Není to jen bílý heterosexuálních muž, který rozhodne, protože ten je již v menšině. Mnoho žen podporuje Hillary jen proto, že je žena. Média vytáhla na Trumpa co jen mohla a nafoukly to jak se jen dalo. Z nahrávky před deseti lety byl světový skandál. Proč žádné médium nepíše o Hillary? Proč mají dvojí metr?

Trump je pod drobnohledem. Hillary pozvala na jeden předvolební mítink JayZ, ten začal házet bomby jako Ni ** er a F ** ka nikde ani slovo. Kdyby toto udělal Trumpův host, tak to by byl konec světa. David Duke podpořil Trumpa? Katastrofa. Hillary sama řekla, jak ji inspiroval Larry Bird a jaký respekt má vůči němu a je to její mentor. Larry Bird byl vysokým členem KKK. Média mlčí. Že má třicetiletou kariéru političky. Pro nedůvěryhodnost byla vyhozena z Watergate.

Hillary vždy lhala a stále lže pro vlastní profit. Bill Clinton znásilnil několik žen. Hillary zastupovala muže, který před mnoha lety znásilnil tehdy 13 roční dívku a osvobodila ho. Dívku prohlásila za blázna a že si vymýšlela. A teď se snaží prorazit jako bojovnice za ženská práva a práva dětí? Ta žena, která zastrašována Billovou oběti znásilnění říkala, že si vymýšlejí? Skandál s jejím e-mailem ani nevzpomínám. Prý se dostala do problémů, protože používala soukromý email v práci. To vůbec není to, co se stalo !! Hillary používala několik zařízení na vlastním serveru, který obsahoval tajně infomace a poté, co obdržela předvolání k vyšetřování záměrně vymazala 33 000 emailů a už se k ním nikdo nedostal. Navíc tvrdila, že nikdo se k těmto e-mailům nedostal, ale dnes vidíme, že klasifikované e-maily zaslala i své uklízečce, která samozřejmě na jejich čtení nebyla autorizovaná!

To je jen špička ledovce. Média nevzpomenou, co se nacházelo v hacknutých e-mailech ve Wikileals! Jak zastrašovali Bernieho Sanderse, aby ji po prohraných a ukradených primárkách podporoval. To, že šéf její kampaně dostal pozvánku na spirituální vaření, které zahrnuje krev, sperma a jiné nechutnosti, potenciálně zapletení do sekty, to že média a reportéři jí servírovali otázky před debatami. O tom žádné masmédium nenapíše. A toto je jen slabý odvar ze všech skandálů a lží.

Mohu ještě zmínit, že Clinton Foundation – její a Billova charita je pod vyšetřováním FBI, protože prostřednictvím ní přijímali finančně dary od domácích dárců, ale i od země jako Katar a Saúdská Arábie,kteří jsou jedním z největších potlačovatelů lidských práv na světě a za tyto příspěvky garantovaly politické výhody a pozice, tedy Pay to play. Z této charity zaplatili jejich dceři Chelsea svatbu a platili jí z toho 10 let životné náklady a výdaje.

Je na čase si vytáhnout hlavu z písku. Každý, kdo si nastuduje byť jen trochu o Hillary a nadále ji bude obhajovat, to nemůže mít v hlavě v pořádku.

A proto musí Trump vyhrát.

zdroj:http://pravyprostor.cz/slovenka-pise-z-usa-proc-trump-musi-vyhrat-velmi-neprijemne-cteni-pro-priznivce-h-clinton/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 damirr@volny.cz 2016-11-09 06:43
Vládnoucí "elita" v USA pomalu a jistě půjde do pekel a tam také patří. Ať v USA vzkvétá demokracie pod vedením Trumpa.
#1 Bus Bělojar 2016-11-09 06:17
Trump je už vítěz,takže slavte.

Facebook komentáře