Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Robert F. Kennedy Jr. řekl, proč USA tak pevně drží Izrael.

"Izrael má pro Spojené státy zásadní význam. Je pro nás jako letadlová loď na Blízkém východě. Je to náš nejstarší spojenec. Je to neuvěřitelný spojenec, pokud jde o sdílení technologií.

  • robert-f-kennedy-jr-rekl-proc-usa-tak-pevne-drzi-izrael

Když se podíváte na dění na Blízkém východě - Írán je nyní nejbližším spojencem Ruska a Číny. Írán také kontroluje veškerou izraelskou ropu. Řekové, Saúdská Arábie se připojují k BRICS a tyto země budou kontrolovat 90 % ropy na celém světě.

Nemůžeme dopustit, aby Izrael zmizel. Izrael je naší přítomností na Blízkém východě. Jsou to naše oči a uši. Poskytuje nám zpravodajské informace. Umožňuje nám uplatňovat vliv na Blízkém východě.

A pokud Izrael zmizí, Rusko a Čína budou kontrolovat 90 % světové ropy, což je z hlediska národní bezpečnosti USA nepřijatelné," řekl.

video:

https://m.vk.com/video-35660695_456378394

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 disident2020 2023-11-09 23:21
je vidět, že i RFK je stejný parchant, jako ostatní američtí politici. Zájmy USA o světovou nadvládu jsou na prvním místě. Pokud by se situace vyvinula nepříznivě USA a ostatní země by ovládaly 90% světových zásob ropy, tak jsou USA schopny vyvraždit celý svět, i kdyby byl prezidentem RFK. Je na čase tomu udělat jednou pro vždy konec. Vojenský pakt RF se zeměmi jižní Ameriky jim jednou pro vždy utne tipec.
Citovat
#1 Jaro Jaroslav 2023-11-09 17:43
A po Palestíne príde za par rokov ku genocíde Syrie a Jordánska, v ceste za Eretz Yis'rael= Voľkom Izraeli, od Nílu po Eufrat! V 2.fazy este raz zgenocídujú Palestíncov na Sinaji a kus Egypta, a aj kus Iraku, po Eufrat...Či padne aj celý či kúsok Libanonu, ešte nie je rozhodnuté...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře