Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Objevilо se video, na kterém je vidět, jak policista zastřelil Trumpovu stoupenkyni

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Objevily se záběry, na kterých je vidět, že jeden z policistů v Kapitolu zastřelil stoupenkyni Donalda Trumpa. K incidentu došlo ve Washingtonu, a to včera, ve středu 6. ledna. Na videu je zpočátku slyšet výstřel a pak je zachycena žena, která leží v krvi na podlaze.

Následně policie potvrdila, že žena zemřela v místní nemocnici. Celkem během nepokojů ve Washingtonu byli zabiti čtyři lidé a přes padesát jich bylo zadrženo.

  • objevil-se-video-na-kterem-je-videt-jak-policista-zastrelil-trumpovu-stoupenkyni
 
 

Šéf tamní policie Robert Conte informace o tom, že jeden policista z Kapitolu vystřelil na ženu ze služební zbraně, potvrdil. Pravdou je dle něj i to, že dotyčná byla převezena do místní nemocnice, kde po všech pokusech o záchranu jejího života zemřela.

Podle jeho slov další tři lidé zemřeli v důsledku nehod, které „vyžadovaly okamžitou lékařskou pomoc“. Všichni zemřelí byli dospělými osobami. Conte také dodal, že během protestů bylo zadrženo 52 lidí, někteří za nedovolené držení zbraní a většina za porušení zákazu vycházení zavedeného ve Washingtonu. Během protestů bylo navíc zraněno několik příslušníků policie a jeden byl převezen do nemocnice. Svědci hovoří o tom, že demonstranti vymlátili většinu oken, jimiž pak pronikali do budovy. V Kapitolu bylo zajištěno i výbušné zařízení.

Kongres, uprostřed nepokojů v hlavním městě a zákazu vycházení ve Washingtonu, schválil Bidenovo vítězství v prezidentských volbách. Joe Biden získal více než 270 volebních hlasů Kongresu. Schválení volebních hlasů v Kongresu konečně uzavírá ústavní příležitost pro jakékoli zpochybnění výsledků prezidentských voleb.

zdroj: https://cz.sputniknews.com/videoklub/2021010713025378-objevil-se-video-na-kterem-je-videt-jak-policista-zastrelil-trumpovu-stoupenkyni/

 

 

Facebook komentáře