Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kissinger je mrtvý! Konečně! Co mu trvalo tak dlouho?

Kissinger je mrtvý! Konečně!

Co mu trvalo tak dlouho?

Podle

Johnny Punish, VT

30. listopadu 2023

Henry Alfred Kissinger je mrtev! Narodil se 27. května 1923 a zemřel včera 29. listopadu 2023; 100 let starý!

Co mu trvalo tak dlouho? V roce 1996 jsme se svými spoluhráči napsali píseň „KISSINGER IS DEAD“ jako metaforu konce 20. století. Henry odmítl spolupracovat. Co to trvalo tak dlouho? A proč je svět pořád v prdeli? Líbí se mi způsob, jakým dnes ráno napsal Dr. Kevin Barrett z VT o Henrym. Tak si to přečtěte zde níže a nezapomeňte podpořit jeho tvorbu a přihlásit se k odběru jeho substacku .

 

  • kissinger-je-mrtvy-konecne-co-mu-trvalo-tak-dlouho

KISSINGER JE MRTVÝ

Od Dr. Kevina Barretta

Ve slavném vyvrcholení své 100leté kariéry dnes Henry Kissinger dorazil do Pekla a byl okamžitě jmenován Satanovým poradcem pro národní bezpečnost. Kissinger stráví zbytek věčnosti vymýšlením zbytečných diplomatických lstí a lstí, jejichž cílem je zvýšit neexistující šance pekla porazit nebe. Na tiskové konferenci oznamující jmenování Satan řekl, že i když ví, že v pekle nemá šanci uspět ve své dlouhotrvající Globální válce s Bohem (GWOG), přesto doufá, že Kissinger tím, že vstříkne poznámky vážnosti a realpolitiky do pekelně beznadějného strategického diplomatického úsilí Království pekelného ohně, alespoň učiní podnik odsouzený k zániku zajímavějším.

Zpátky na Zemi vyjádřil americký prezident Joe Biden naději, že Kissingerova mise do pekla otevře novou kapitolu ve vztazích mezi USA a peklem. "Vzhledem k tomu, že jsme právě zaplatili Izraeli za vraždu 20 000 palestinských civilistů a poskytli zbraně, ďábel se musí s láskou dívat na Ameriku v tomto kritickém okamžiku naší historie," řekl Biden. „Velmi doufáme, že Henry Kissinger brzy zprostředkuje dohodu, která zahájí novou éru, ve které Amerika a Peklo úzce spolupracují na dosažení našich společných cílů. Jak jsem vždy říkal: ‚Pokud Kissinger může jet do Číny, může zatraceně dobře jít do pekla.

Na otázku o svých dojmech z pekla Kissinger zavtipkoval: „Byl jsem v některých zemích třetího světa, které hledaly jaderné zbraně, kde to začalo být téměř tak horké.“ Dodal, že když hned po druhé světové válce přijel do německého Furthu jako americký voják, zajímalo ho, kam všichni Židé zmizeli. Jeruzalemský imigrant, který se okamžitě stal poradcem pro národní bezpečnost, se zlomyslně usmál a zavtipkoval: „Teď už to vím.

KISSINGERUV KRÁTKÝ ŽIVOTOPIS

Henry byl americký politik, diplomat, politolog a geopolitický konzultant, který sloužil jako ministr zahraničí Spojených států a poradce pro národní bezpečnost za prezidentské administrativy Richarda Nixona a Geralda Forda. Kissinger byl židovský uprchlík, který uprchl se svou rodinou z nacistického Německa v roce 1938. Ve Spojených státech vynikal akademicky a v roce 1950 absolvoval s vyznamenáním na Harvard College, kde studoval politologii u Williama Yandella Elliotta. Získal titul Master of Arts a doktor filozofie na Harvardské univerzitě v roce 1951 a 1954.

Kissinger hrál významnou roli v zahraniční politice Spojených států mezi lety 1969 a 1977, byl průkopníkem politiky uvolnění napětí se Sovětským svazem, organizoval otevření vztahů s Čínou, zapojil se do toho, co se na Středním východě stalo známé jako kyvadlová diplomacie, aby ukončil Jom Kippur. válku a vyjednávání pařížských mírových dohod, které ukončily americké zapojení do války ve Vietnamu. Po odchodu z vlády založil Kissinger Associates, mezinárodní geopolitickou poradenskou firmu. Kissinger napsal více než tucet knih o diplomatické historii a mezinárodních vztazích.

Kissingerův odkaz je v americké politice polarizujícím tématem. Vědci ho široce považovali za efektivního ministra zahraničí a odsuzovali ho za to, že zavíral oči před válečnými zločiny spáchanými americkými spojenci kvůli jeho podpoře pragmatického přístupu k politice zvanému Realpolitik. Za své činy při vyjednávání příměří ve vietnamské válce dostal Kissinger za kontroverzních okolností v roce 1973 Nobelovu cenu míru.

------------------------------------

Společnost JV poskytla jména některých hostů, ke kterým jsou připojeny jejich čistá jmění, jsou-li k dispozici (tyto se časem mění) a další informace: Henry Kissinger (čistá hodnota 180 milionů dolarů, !

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře