Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Když demokraté ukradnou volby, tak se USA stanou banánovou republikou

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

„Prezident Trump v úterý drtivou většinou vyhrál sledovatelnými, registrovanými a legálními hlasovacími lístky. Faktem je, že byl znovu zvolen, “ uvedl Steve Bannon v rozhovoru pro Fox News Business.

  • kdyz-demokrate-ukradnou-volby-tak-se-usa-stanou-bananovou-republikou

„Když prezident přišel uprostřed noci na tiskovou konferenci, lidé si mysleli, že vyhraje. Uprostřed noci byly poté rozdány necertifikované hlasovací lístky. Následně ráno pak bylo pro Bidena ve Wisconsinu, Michiganu a Nevadě náhle vyhlášeno vítězství, “ pokračuje Bannon.

„Římská republika měla jednu moudrost:‚ Svět patří odvážným '. Nyní je čas být odvážný. [...] Musíme přestat hrát hry a přestat věřit lidem, kteří s pomocí informační války snížili volební výsledek ve Wisconsinu o 17%. [...] Šlo o lži a tato část mediálního a sociálního mediálního aparátu se snaží Trumpa odstranit,“ je přesvědčen Bannon.

„Donald Trump zvítězil, můžete to vidět, vidíte to v Senátu, můžete vidět, že v různých jurisdikcích jednotlivých států. Převážně zvítězil. […] Biden nemá žádný základ. Je to zbytečný starý muž a mělo by s ním být zacházeno s odmítavým pohrdáním, které si zaslouží,“ zdůrazňuje Steve Bannon.

„Trump by měl vyhodit ředitele FBI, měl by vyhodit Fauciho. Měl by pracovat s muži jako Rick Grenell. Existuje několik cest k opětovnému jmenování. Pokud bude spravedlivý součet zákonných registrovaných hlasovacích lístků, tak to bude. [...] Kontrolujeme jurisdikci států a Senátu. Nyní musíme podle toho jednat. [...] Proto je Rick Grenell právě teď v Nevadě, aby zkontroloval hlasovací lístky, “ říká Bannon.

„Trump se měl okamžitě obrátit na soudy a nenechat si ukrást volby. Všichni lidé, kteří zahájili informační válku a šířili lži, by měli být americkým lidem v den voleb odmítnuti. Pokud dokážou uprostřed noci ukrást volby, staneme se banánovou republikou,“ dodává Bannon.

zdroj: https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/kdyz-demokrate-ukradnou-volby-tak-se-usa-stanou-bananovou-republikou/?fbclid=IwAR2HoWI-X9Im_JE4dp4bYP2PdZQvWiOaoVwI34L0flg2SoAnT2cprNXG-Tc

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře