Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jsme připraveni "přivítat" Antifu!

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Rozhodli se, že budou vlastními prostředky hájit svůj majetek a ve svých městech chtějí zachovat bezpečí a pořádek!
"Pokud nás policie neochrání, bereme svoje zbraně a budeme se sami bránit před lupiči a antifa gaunery. Chráníme naše město a naši svobodu. Jsme připraveni přivítat Antifu."

  • jsme-pripraveni-privitat-antifu

Stovky lidí v městečku Coeur d'Alene ve státě Idaho na severu USA vyšlo se svými kvéry na ulice. Shromažďují se před obchody, na křižovatkách, na nárožích obchodních a kulturních bulvárů. Procházejí se i postávají zde se svými puškami, obsadili předzahrádky kaváren a restaurací, kde se koordinují a hlídkují doslova na každém rohu. Na ulici jsou vidět ozbrojení starší i mladší muži, ale i ženy. Všichni jsou převážně Bílí Američané, ale i Američané jiného původu.

Atmosféra ve městě je naprosto fantastická! Přátelská, uvolněná, z lidí je cítit klid, jednota a nadšení. Dostali zprávu, že se k nim mají přesouvat kverulanti ze Spokane, z blízkeho státu Washington a zahájit tam nepokoje, což nikdy nedopustí. Místní občané pravě teď oceňují právo vlastnit a nosit zbraň, které je na federální úrovni zaručeno druhým dodatkem americké ústavy. "Máme právo na sebeobranu", vyslovují se. Je to jejich jasná odpověď zločincům maskovaným za rasistické vějičky!

Co se týká diskusních příspěvků pod videem z živého vysílání, občané jiných měst vyjadřují místním neskutečnou podporu a sounáležitost. Přáli by si žít všichni v Idahu a slibují podobné akce ve svých městech. Odsuzují násilí lupičů a "liberálních" skupin v jiných státech Ameriky a jsou pyšni na republikány, doslova píší. Z příspěvků je i patrná podpora prezidentu Trumpovi, který se dostal do tlaku vlivových skupin organizovaných tzv. hlubokým státem. Je vidět, že se v USA začíná naplno rozbíhat předvolební souboj demokratů a republikánů, který současné události uspíšily.

"Skvělá práce! Jsme na Vás tak pyšní. Bůh žehnej Americe!" To jsou nejčastější slova v komentářích.

Podívejte se na záznam zde:

https://www.youtube.com/…top

 

Facebook komentáře