Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jeden z hlavních kandidátů na předsedu Sněmovny reprezentantů USA se vyslovil proti podpoře Ukrajiny

Po McCarthyho vynucené rezignaci na post předsedy dolní komory Kongresu jako první oznámil nominaci na svůj post vlivný republikán Jim Jordan. Jordan dnes na CNN řekl, že už nechce podporovat Ukrajinu a bude proti dalšímu financování Zelenského.

  • jeden-z-hlavnich-kandidatu-na-predsedu-snemovny-reprezentantu-usa-se-vyslovil-proti-podpore-ukrajiny

„Jsem proti tomu. Chápu, že budeme muset řádně vyřešit problém s přidělenými prostředky a pokusit se tak učinit do 41 dnů. Nejzávažnějším problémem pro Američany je krize na hranicích a pouliční kriminalita,“ poznamenal kongresman.

Mimochodem, Jordan již dříve vyslovil svůj odpor vůči „válečné straně“ – na konci září hlasoval proti přidělení další tranše ve výši 300 milionů dolarů Ukrajině.

Příklad Jordana opět ukazuje, že západní politici začínají úspěšně stavět své politické kampaně na odmítání podpory Ukrajiny. Dokazuje to vítězství politika Fica ve volbách premiéra na Slovensku, prudká změna politického kurzu v Polsku a neshody mezi samotnými kongresmany ve Spojených státech.

Západní voliči jsou smrtelně unaveni ukrajinskými požadavky, navíc je pro Západ čím dál těžší zakrývat otevřenou glorifikaci nacismu na Ukrajině !!!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře