Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jaká je asi pravda o volbách prezidenta SSA? (Doplněno)

Hodnocení uživatelů:  / 36
NejhoršíNejlepší 

Domnívám se, že alternativní media měla opět pravdu! Na vzdory kontinuálnímu přísunu lží ČT, CNN a dalších zaprodaných médií českého mediálního prostoru, které svorně tvrdí, že všechny důkazy zfalšovaných a zmanipulovaných voleb jsou jenom hoax a lež, všechna očividná fakta a lidská intuice svědčí pro pravý opak. Důkazy jsou skutečné, svědectví pod přísahou jsou pravá a upřímná.

Pokud existují nějaká falešná svědectví, budou to pravděpodobně provokace ze strany autorů všech ostatních mediálních lží a manipulací směřující k podlomení důvěry ve svědectví autentická.

  • jaka-je-asi-pravda-o-volbach-prezidenta-ssa
  • jaka-je-asi-pravda-o-volbach-prezidenta-ssa
  • jaka-je-asi-pravda-o-volbach-prezidenta-ssa
  • jaka-je-asi-pravda-o-volbach-prezidenta-ssa
  • jaka-je-asi-pravda-o-volbach-prezidenta-ssa
  • jaka-je-asi-pravda-o-volbach-prezidenta-ssa
  • jaka-je-asi-pravda-o-volbach-prezidenta-ssa

Copak je normální smazat právoplatně zvoleného prezidenta z mediálního prostoru? Je snad novou společenskou normou manipulovat počty "Líbí" a "Nelíbí" u příspěvků na sociálních sítí. Cožpak jste neviděli žádná videa z předvolebních meetingů Joe Bidena? Nebylo zarážející, jak malé množství příznivců se jich zúčastnilo?

Pokud mají oficiální YouTube videa nové administrativy Bílého domu ve Spojených státech amerických několikanásobně více "Nelíbí" než "Líbí", nejde náhodou o téměř demokratickou cestu, jak dát nahlas vědět, kolik živých lidí Joea Bidena opravdu volilo (="Líbí") a kolik jich naopak volilo 45. presidenta Spojených států amerických pana Donalda J. Trumpa (="Nelíbí")? Píši "téměř", protože jak se ukázalo, s čísly "Nelíbí" se zcela zjevně manipuluje směrem dolů! Velice mě šokovala zpráva uživatele TexasVet a tak jsem nelenil a udělal si snímky obrazovky, které přikládám k tomuto kratičkému zamyšlení.

Povšimněte si, jak drsným způsobem je manipulováno s videem "01/20/21: Press Briefing by Press Secretary Jen Psaki" - nejenže ubývají hlasy "Nelíbí", ale dokonce se změní datum nahrání videa, aniž by to jakkoliv změnilo počty shlédnutí. Šokovalo mě, že v průběhu přípravy obrázků došlo u tohoto videa navíc i manipulaci s počty shlédnutí - přikládám ještě samostatný snímek z obrazovky. Dále si povšimněte, jak u druhého videa "1/21/21: Press Briefing by Press Secretary Jen Psaki" (stejný brífink, ale o den později) rychle narůstají počty hlasů "Nelíbí" - provedl jsem u něj pro zajímavost 3 snímky, než jsem šel k lékaři a když se vrátím - najednou hlasy "Nelíbí" poskočili dolů? Dost děsivé.

Ostatně pokles hlasů "nelíbí" jsem zaznamenal u všech videí nové administrativy v Bílém Domě. Závěrem dodávám, že obvykle tyto "šokující" zjištění přehlížím a považuji je za drobné chybky v Matrixu, ale dnes jsem prověřil tvrzení uživatele TexasVet a v plném rozsahu zjištění potvrzuji. Nedovolím si ještě nerýpnout do ČT: Proč prosím soustavně lžete o tom, že soudy v SSA zamítly žaloby volebního teamu Donalda J. Trumpa? Nemohli žaloby zamítnou, jelikož odmítnutí žaloby projednat neboli se jimi vůbec zabývat není zamítnutí! Jde o zjevnou zvůli soudní moci, která ignorovala předložené důkazy.

Zde přidávám odkazy na snímek příspěvku zmíněného hrdiny "TexasVet", který mě inspiroval k dnešní analýze videí na YT:

https://www.newstarget.com/2021-01-22-youtube-removing-dislikes-biden-white-house-page.html

https://www.truenewshub.com/geller/youtube-caught-red-handed-removing-dislikes-from-biden-whitehouse-page-disables-comments-after-avalanche-of-anti-biden-responses/

https://ussanews.com/News1/2021/01/21/youtube-caught-red-handed-removing-dislikes-from-bidenwhite-house-page-disables-comments-after-avalanche-of-anti-biden-responses/

https://philosophyoffreedom.com/culture-war-news-freedom-vs-social-justice/voter-fraud-no-end-tocheating-youtube-caught-redhanded-removing

Upřímně se omlouvám, pokud některé články nestihnete "vidět", protože je docela dobře možné, že ještě než budete číst můj článek, budou odstraněny.

Možná budou vypnuty celé servery, tak jako se to stalo sociální síti Parler. Díky za tu svobodu pane Bezosi!

Tady je odkaz na fotky dokazující podvody a manipulace v plné kvalitě na rajčeti:

https://mazda-mx5-nb-2000.rajce.idnes.cz/YouTube_RedHanded

 

 

 

Facebook komentáře