Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ivan Pentschoukov: Vzpomenete si, jak se prostitující americká továrna na lži dušovala, že ve volbách o žádný podvod nešlo. A teď...

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Republikánští zákonodárci státu Pensylvánia přijali v pondělí rezoluci – a to k rozpravě o výsledcích voleb 2020. V textu této rezoluce se uvádí: Rezoluce vyzývá ministra Commonwealthu, aby stáhl „předčasnou certifikaci“ prezidentských voleb a namísto toho prohlásil, že volby 2020 jsou ve stavu sporu. Tímto současně též vyzývá americký Kongres, aby „vyhlásil, že výběr prezidentských volitelů v tomto Commonwalthu je ve stavu sporu“.

  • ivan-pentschoukov-vzpomenete-si-jak-se-prostitujici-americka-tovarna-na-lzi-dusovala-ze-ve-volbach-o-zadny-podvod-neslo-a-ted

Členové pensylvánského Všeobecného shromáždění ve svém prohlášení uvedli: „Ve všeobecných volbách 2020 došlo v Pensylvánii k řadě kompromitujících událostí, jež se dostaly do rozporu s pensylvánskými volebními právy.

Zdokumentované nesrovnalosti a nepřístojnosti, spojené s hlasováním poštou a s před-sčítáním a sčítáním hlasů, podkopaly proces, jímž jsou určováni volitelé takže v konečném výsledku nemůžeme certifikaci výsledků voleb přijmout“.

Rezoluce dále vyzývá ministra Commonwealthu, aby stáhl „předběžnou certifikaci“ prezidentských voleb, odložil ji, prohlásil, že volby 2020 jsou ve stavu sporu, a požádal americký Kongres, aby taktéž vyhlásil, že výběr prezidentských volitelů v tomto Commonwealthu je ve stavu sporu.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Facebook komentáře