Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

FBI - Gestapo demokratů

Paul Craig Roberts

Demokraté u moci ve Washingtonu zneužili FBI a ministerstvo spravedlnosti ke kriminalizaci prezidenta Trumpa. Zkusili to s Russiagate, s impeachmentem, s vykonstruovaným povstáním 6. ledna a nyní poslali armádu agentů FBI do Trumpova domu a spoléhají na to, že presstituti budou vyprávět příběh o hlubokých, temných a podezřelých Trumpových aktivitách.

  • fbi-gestapo-demokratu
  • fbi-gestapo-demokratu

Demokraté se stali tak odvážnými, protože republikáni až na výjimky nejsou bojovníci. Republikáni vzešli z podnikatelského světa, kde platí pravidlo "nerozhoupej loď".

Republikáni jako vlastenci cítí odpovědnost za ochranu pověsti americké vlády, a proto souhlasí se zneužíváním moci ze strany demokratů. Vůdce republikánské většiny v Senátu Mitch McConnell například pomohl demokratům ukrást prezidentské volby tím, že popřel, že se něco takového stalo.

Pro republikány jako je Mitch McConnell si Amerika nemůže dovolit trapas, který by znamenal přiznání ukradených prezidentských voleb. Chování některých republikánů, kdy čest vlády je pro tyto republikány důležitější, než fakt, že prezidentské volby v USA byly zfalšované a ukradené, je nepřijatelné.

Demokraté mají s krádežemi voleb mnohem větší zkušenosti než republikáni. Kontrola demokratů nad politickými stroji ve velkých městech je prvotřídním tréninkovým prostředím pro korupci. Bidenův režim použil ministerstvo spravedlnosti k zablokování snah o navrácení integrity volebních procesů a postupů.

V důsledku toho mohou demokraté stejně snadno ukrást listopadové volby do Kongresu tak, jako poslední prezidentské volby. Republikáni se navíc potýkají s nevýhodou, že jejich protesty proti ukradeným volbám jsou demokraty a presstituty překrucovány jako rasismus, což je přívlastek, který republikány děsí.

Když vidíme, což je nyní zcela zřejmé, že FBI a ministerstvo spravedlnosti jsou zcela zkorumpované a staly se pouhými nástroji používanými v boji o politickou moc, nezajímající se o spravedlnost, musíme uznat, že jsme ztracená země, v níž je právní stát k smíchu.

Americký lid je díky politice identity a kritické rasové teorii demokratů natolik rozpolcený, že pro republikány bude nesmírně obtížné se zločinným režimem, který ve Washingtonu vznikl, něco udělat.

Překlad CFP!

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2022/08/09/gestapo-democrats/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře