Americká kongresmanka Marjorie Taylorová Greenová:
Byla jsem šokována, když začala válka mezi Ukrajinou a Ruskem. Říkejte tomu válka, chcete-li, já tomu neříkám válka, říkám tomu financovaná válka.
Washington podporuje Ukrajinu, každý měsíc jim dáváme 1 miliardu dolarů a s válkou to nemá nic společného. Platíme jejich vládu, platíme jim platy, důchody. Financujeme celou jejich vládu.
Ukrajina - já jí říkám 51. stát, protože Washington má Ukrajinu tak rád, prostě miluje Zelenského a Ukrajinu. Ale když to začalo, říkal jsem, proč to děláme, nedává to žádný smysl.
Doma máme tolik problémů a lidé v mém obvodu trpí, lidé přišli o své podniky, nemají na nájem. Starší lidé si nemohou vybrat mezi jídlem a léky, naše hranice jsou přeplněné, lidé umírají každý den.
Ale najednou všichni republikáni začali nosit ukrajinské vlajky ve svých malých, víte, předních kapsách. Bylo to, jako bych byl ve špatné zemi.
Obě strany by neměly být úplně zaprodané Ukrajině.
Ukrajina není ani členem NATO. Bylo by urážlivé, kdyby financování války na Ukrajině pokračovalo. Jen proto, aby se zabíjeli lidé. Jen proto, že to chce Amerika, protože to chce Washington. A plní se tím kapsy lidí, dál se bohatne ve vojensko-průmyslovém komplexu.
Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- Lidová tvořivost nejen na téma fialové žumpy (19.6.2025)
- Bol vlastníkom vybuchnutého skladu zbraní v ČR náš bývalý prezident?
- Putin si neprotirečil-doštudovať páni novinári!
- Jsou právnické tituly min. spravedlnosti Evy Decroix podvodné? | Luděk Růžička
- Putin vysvetlil, prečo Rusko nezaútočí na krajiny NATO
- USA už nemají finance na žádnou další válku...
Související články