Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Skvělé je, že nikdo z nás neví, kdy a jak se to stane.

  • skvele-je-ze-nikdo-z-nas-nevi-kdy-a-jak-se-to-stane

Hmmmmm. Zajímavý článek (http://www.czechfreepress.cz/kauzy/uz-je-to-tady-prvni-lide-v-cesku-maji-dobrovolne-v-tele-cip-plati-s-nim-za-kafe-a-oteviraji-dvere.html) informující o příchodu čipování.

Kdysi dávno, jako elév, jsem se hodně věnoval sci-fi povídkám a románům. Knihy, kde se mluvilo o čipování mi naháněly hrůzu. Už tehdy jsem si uvědomil, že pokud bych v budoucnu na tuto čipovací hru přistoupil, mohu být na každém kroku sledován a monitorován. Někdo – kontrolor – se o mě dozví vše. Např. co zrovna dělám v soukromí. Podle sledování tepu mého srdce anebo rychlosti mého dechu. Už tehdy jsem se otřepal hnusem. Pro mne, jako mladého kluka, něco nepředstavitelného a děsivého.

Dnes se doba čipů, popsaná v knihách, přiblížila. Nyní je nutné si uvědomit zásadní fakt pro naši budoucnost i budoucnost našich dětí.

Čip, jako vždy, budou mít jen někteří. Budou to ti, co stejně jako dnes, provádějí rozvratnou činnost, jdoucí proti přežití planety. Oni budou z dohledu a čipové kontroly vyjmuti.

Dnes nám ještě uniká, jak mohou být čipy, při jejich zneužití, nebezpečné. Co vše v budoucnu dokážou a o čem se autoři ve sci-fi knihách ani nezmínili.

Lidé, co dnes bezhlavě jdou do čipového chomoutu, jsou systémem zneužiti. Je jim nalháno, že jsou „průkopníky“. Systémem je jim dána možnost chlubit se, že oni jsou první. Výjimeční. Ale ve skutečnosti jsou to jen hazardéři. Hazardéři s budoucností planety. S budoucí Svobodou nás i budoucích.

Dnes jsou, pro přenosy dat v mobilech a komunikaci se satelity GPS, využity malé součástky. O málo větší než onen čip dnes vpichovaný pod kůži. Jak dlouho ale potrvá, než se vše miniaturizuje natolik, že vše, pro komunikaci a monitoring, bude v čipu umístěno a ještě podstatnou měrou rozšířeno? Deset, patnáct let?

Nanotechnologie, jsou dnes na postupu. V mnoha případech i tahouny vědeckého rozvoje, jako v mikroelektronice. Nanoboti mohou být v čipech uschování jako trojské koně. Jako zaparkovaná auta v našich garážích. Mohou být kdykoliv použiti k manipulaci a usměrňování. A budeme-li je mít od narození, kdo z nás pozná, že je něco jinak? Děsivá představa. Že?

Deprese pro neposluchy anebo vize něčeho příjemného, i když budeme mít na rukou krev souseda. Vše jednoduše provedené stimulací příslušných mozkových center, z garáží za tímto účelem vyjetých nanobotů, budou realitou. Můžeme kupovat jako šílení zbytečnosti. Budeme stimulováni k podpoře stálého, dnes vrávorajícího, ekonomického růstu. Růstů stále jen pro vyvolené.

Osoby, co budou postulovat zákony, aby implantování čipů, s nanoboty bez našeho vědomí uzákonili, si budou mnout ruce. Pod hrozbou trestu – stejně jako dnes hrozí tresty za to, když matky ze strachu odmítají očkovat své narozené děti – se budou implantovat čipy všem. Jen ne těm, co budou a chtějí řídit tento svět.

Opět budou, stejně jako dnes beztrestně ničit vše Živé a Dobré kolem sebe. Zákonem jim bude dán, prostřednictvím čipů, do rukou nástroj. Totálně a totalitně destruktivní. V možnosti manipulace jedince, skupin i národů. Jejich mysli i jejich osobnosti.

Muži půjdou do nesmyslných válek s radostí. Ženy je budou bez slz vyprovázet a přát jim hodně štěstí v tom, aby povraždili co nejvíce nepřátel. Zabrali jim co největší území a zajistili tak pro své „rodiny“ další prostor pro jejich otrocké a zmanipulované bytí. V naprosto usměrněném a nevědomém světě. Bez možnosti jakékoliv obrany proti čipové moci mocných.

Ano. Nyní jsem popsal něco, co se může stát. Soumrak civilizace. Ústředně kontrolované a monitorované. Civilizace, co může mít, díky technologii držené v rukou grázlů, manipulovanou mysl. Reagujících na impulzy z centra. Jako hejno ryb v moři. Vlevo, vpravo. Nahoru, dolů.

Dobré a Prospěšné může být, na dálku centrem, v mysli ohaveno a poníženo. Vše, co je dnes pro všechny Normální a Zdravé lidi neřádem, se stane standardem. Řádem. Obyčejní lidé budou pěšáky, věžemi, koníky, střelci, dámami i králi na šachovnici mocných. Aniž by si uvědomili, proč a kdy vše vzniklo a kdo za vším stojí.

A co kdyby si, nedej Bože, někdo chtěl vzpomenout na minulost a Poznat Pravdu? Bude jednoduché mu ji z centra ukázat. Ve zmanipulovaných obrazech. Vše dle vůle manipulanta. Vladce(ů).

Blázny, kteří si dnes nechávají implantovat čipy, protože je to zadarmo a je to něco nového s čím se dá chlubit a machrovat – dělat ramena –, začíná konec Svobodné Vůle. Konec samostatného Rozvoje Osobnosti. Konec Osobního Poznávání Univerza.

Jak je vidět, vždy se najde mnoho „stávkokazů“, kterým nezáleží na tom, jak nakonec, jako skupina anebo společnost, dopadneme.

Ale pokud vše výše popsané napadlo mne, technika, pak je nasnadě, že tato myšlenka už na světě je. Začala v knihách. Myšlenkách autora. Byla to jeho fikce dnes přetavována do reality. Já ji jen vyšperkoval a ukázal totalitu v naprosté nahotě. Zlořádu, který už nyní existuje a touží po tom, aby si ještě více upevnil svoji moc.

Na první pohled vše vypadá, že se řítíme do pekel. Ano. Mohl bych napsat, že - v knihách popsaný - papír snese všechno. Jak se kdysi říkalo. Ale máme ohromné štěstí. Protože těmi mocnými, pro nás už dlouho připravena a nalinkovaná budoucnost, je otevřená.

Každý z nás je neuvěřitelná a neuvěřitelně Silná a Mocná bytost. Dříme v nás Nesmrtelný Duch. Naše vědomí, může - když jej budeme správně stimulovat - zarazit manipulantům, jejich čipům a nanobotům, aby nás zotročili.

Každý z nás je mágem. Kouzelníkem. Dříme v nás obrovská Moc. O tu se dnes svádí boj. Tu se nám snaží skupiny, ovládající tento svět, zatajit.

Každý den se nám ji snaží odebrat. Ukrást a udělat z nás otrocké bytosti bez vlastního myšlení a úsudku. Závislé na půjčkách, minimální mzdě, televizní lži a reklamní masáži.

Jasně. Mohou si myslet, že nás jejich čipy připraví o svobodu. Osobně ale věřím - jsem přesvědčen -, že každý z nás je schopen kdykoliv těm, co si myslí, že mají svět v hrsti, vytřít zrak.

Rovněž jsem na 100% přesvědčen, že se jim planetu a civilizaci na ní, nikdy zotročit nepovede.

Vždy zde je a bude mnoho rebelů. Odmítajících diktát a majících zodpovědnost. Ne jen za sebe. Ale za vše, co zde na planetě je a zároveň i do budoucna bude. Budou a jsou nepříjemnou třískou a mnohdy i trámem v oku úzké skupiny, co jen chce a chtivě natahuje své chtivé ruce a slintají po majetku, co patří nám všem.

Všichni těmto rebelům můžeme poděkovat za to, že jsou a budou.

To oni podkopávali, podkopávají a budou podkopávat autoritu mocných.

To oni jsou překážkou destruktivního chtění mocných.

To oni a my, když budeme chtít.

V. Suchý v. r.

P. S.

Každý z nás se kdykoliv může rebelem stát. Skvělé, že nikdo z nás neví, kdy a jak se to stane. Ale až se to stane, tak to poznáme.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře