Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Už je to tady! První lidé v Česku mají dobrovolně v těle čip. Platí s ním za kafe a otevírají dveře

„A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména.“

Tak stojí v Bibli. Jan Hubík tento úryvek používá na slajdu ve svých přednáškách a souhlasí s tím, že to, co on a další lidé po celém světě dělají, může (nejen) věřícím připadat velmi kontroverzní.

  • uz-je-to-tady-prvni-lide-v-cesku-maji-dobrovolne-v-tele-cip-plati-s-nim-za-kafe-a-oteviraji-dvere

Mladý student je tuzemským popularizátorem tématu, které se blíží světům kyberpunku, Neuromancera, Johnnyho Mnemonica nebo mého velmi oblíbeného komiksu Transmetropolitan (vyšlo i v češtině) – voperování elektronického čipu do lidského těla.

Hubík jeden takový čip má v ruce od konce ledna letošního roku. V Česku patří k prozatím jedenácti lidem (tedy – možná jich je víc, ale veřejně se o nich neví), kteří něco takového podstoupili. Někdy v létě by se počty měly minimálně zdvojnásobit, chystá se totiž další várka čipování a zájemců už je přes deset.

Autor: Jan Sedlák

RFID čipy: Víme kdo jste i kde jste...

 

 
 
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Bus Bělojar 2016-05-04 14:01
Jediné co můžu poradit je-pokud znáte nebo budete znát někoho s čipem,vždy takového člověka plně ignorujte,o ničem s ním nemluvte a hrajte si před ním na úplného blbce,pokud je to kamarád či kolega,přestaňt e se s ním okamžitě vídat(vymyslete si cokoliv,jen aby se k vám nedostal) a tímto jednáním,je nenápadně vyhostíme a vymístíme z našeho okolí-izolujeme je.Takovým ubožákům nezbude nic jiného,než si skrze své čipy vyhledat nová spojení(přátele ,rodinu).Je ještě více možností,ale tahle je nejdůležitější. Díky..
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře