Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Záchrana naší země je v rukou každého z nás!

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Vladimíra Vítová

předsedkyně českého mírového fóra a Aliance národních sil

___________________________________________________________________________

ANS je platforma vlasteneckých sil. Její původní záměr - zastřešovat malé neparlamentní politické strany, hnutí a spolky – nestihl být z technických a časových důvodů zrealizován do vyhlášení těchto parlamentních voleb. Členové ANS tedy budou v těchto volbách kandidovat pod hlavičkou jednoho ze svých členů – České strany národně sociální, která je nejstarší politickou stranou v naší zemi. Mimochodem, v dubnu oslavila 120. výročí svého vzniku.

  • zachrana-nasi-zeme-je-v-rukou-kazdeho-z-nas

V letošních podzimních volbách si již nemůžeme dovolit se mýlit. Mají-li se konečně začít prosazovat skutečně zájmy a vůle většiny národa, pak musíme jít všichni k volbám. Znovu opakuji: VŠICHNI! Musíme se spolehnout jenom na svoji ruku, která odpovědně vhodí volební lístek do urny!

Apeluji na všechny maminky, manželky, babičky, sestry, dcery, na všechny ženy, aby si uvědomily, že naší zemi opravdu hrozí reálné nebezpečí, že budeme zataženi do války s Ruskem a že se staneme válčištěm. Je naprosto zásadní volit již v těchto volbách politické strany, které mají ve svém programu zcela jasně řečeno, že jim jde o mírovou politiku naší země a že požadují okamžité vystoupení naší země z NATO a z EU. Nemáme jiné řešení, pokud si přejeme žít v míru a prosperitě, respektive pokud si přejeme vůbec žít.

Jak vyplývá z analýzy agentury Exanpro: „Podle odborné analýzy vnějších a vnitřních hrozeb je pro Českou republiku největší hrozbou počínání Severoatlantické aliance a Evropské unie a s tím spojené české členství.

Každá politická strana či hnutí by měly ústy svých představitelů sdělit jasné a podrobné stanovisko, jak si představují českou národní bezpečnost v souvislosti s členstvím v NATO a EU. Všechny politické subjekty by měly před volbami do Poslanecké sněmovny (říjen 2017) svým voličům čitelně sdělit, zda budou usilovat o vystoupení, anebo o setrvání v těchto mezinárodních organizacích. Hlasy voličů by pak v tomto smyslu mohly být zároveň jakýmsi referendem o obou členstvích. Pokud se jakákoli strana nebo hnutí nevyjádří ve svém programu k této otázce jednoznačně, znamená to, že se ani jednoznačně nedokáže vyjádřit k otázce české národní bezpečnosti. Prohlášení o referendu je sice v pořádku, ale není to přímé stanovisko strany (hnutí) o tom, jak chce řešit národní bezpečnost. Dalším rysem přímých politiků se smyslem pro národní zájmy a pro národní bezpečnost je to, že se nevyjadřují o státních otázkách pouze směrem k veřejnosti, ale především směrem k NATO a EU, kde požadují spravedlivou a bezpečnou politiku pro zdárný rozvoj své země, a v případě nenaplňování této politiky usilují o přerušení členství ve spolcích, které ohrožují národní bezpečnost vlastní země.“

ZDROJ ZDE: http://www.exanpro.cz/udalosti-a-jevy-ve-svete/329-ceska-politicka-scena-a-narodni-bezpecnost-ve-vztahu-k-nato-a-eu

Každé volby jsou referendem. Volby jsou dokonce víc než samo referendum. Je opravdu nezbytné nahlédnou do volebních programů politických stran a zjistit, jaké mají záměry. Není pravdou, že všichni mají stejné programy. Pravdou je opak! A politické strany své programy dodržují, ovšem protože je lidé neznají, tak si myslí, že tomu tak není. Ale ono tomu tak bohužel je.

Aliance národních sil je toho názoru, že je nutností vytvořit vlastní struktury národního řízení, národní stabilizační program, soběstačnou republiku. Po celonárodní konzultaci, kterou jsou de facto volby, musí být uzavřená NOVÁ SPOLEČENSKÁ SMLOUVA, která bude prosazovat pronárodní teze. Musí dojít ke strukturální změně národní ekonomiky. ČR musí mít sama v rukou národní zdroje, národní průmysl a zemědělství a také národní spotřebu. Ani jedna část tohoto řetězce nesmí být v zahraničních rukou! Jinak není možné být svéprávným státem. A přesně toto je obsahem programu ANS.

Podrobnosti jsou zde: https://www.aliancens.cz/odborne-komise-ans

Naši předkové bojovali generace a často i pokládali životy za to, co my dnes - za pouhého přihlížení mnohých - ztrácíme. A hrozí, že nevratně! Nyní je prvořadým úkolem další naší existence okamžité vystoupení z NATO a EU a zajištění bezpečnosti České republiky.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 jelvl@seznam.cz 2017-07-28 21:25
PRO ANS !! Nejsem a nikdy jsem nebyl agresivní volič - !!! Je škoda hlasů o které usilujete!! Je to stejné jako by jste je spláchli do WC !! Můžete a máte velice pěkný program. !! Ale to je vše !! Do parlamentu se nedostanete. Je škoda hlasů!!!
#1 jelvl@seznam.cz 2017-07-28 13:37
Česká strana národně sociální se nedostane do PARLAMENTU ANI s VOLIČI A N S !!!!!!!!!! ANI PO 120 LETECH PO NÍ PES NEŠTĚKNE .. NIKDO JI NEZNÁ . Je třeba volit SPD !!!!!

Facebook komentáře