Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ultimátum vládě vypršelo. Výzva občanům. Uzrál čas na domobranu

Vážení spoluobčané,

vláda proti vůli lidu přistoupila na diktát Bruselu a rozhodla o umístění velkého množství imigrantů v České republice. Po dnešním zasedání vlády je jasné, že jich bude až 1500, tedy skoro stejně, kolik nám jich chtěla přidělit Evropská unie. Ukazuje se tak, že „dobrovolné přijetí“ imigrantů byl jen pokus zamaskovat faktické přijetí bruselských kvót.

 

I ze sdělovacích prostředků hlavního proudu je přitom jasné, že nejde o uprchlíky v pravém slova smyslu, jako spíše o dobře vycvičené žoldáky, jejichž jediným úkolem je vyvolat chaos v Evropě podle scénáře Spojených států amerických.

Vláda, ačkoli o těchto rizicích ví, jednala proti zájmu svých občanů a přímo tím ohrozila jejich bezpečnost. Za všechny budoucí konflikty mezi českým obyvatelstvem a těmito přistěhovalci, ať již půjde o znásilnění, útoky, vraždy či další projevy kriminality, ponese přímou odpovědnost kabinet Bohuslava Sobotky.

  • ultimatum-vlade-vyprselo-vyzva-obcanum-uzral-cas-na-domobranu

 

Už 16. června jsme se obrátili na vládu s několika požadavky:

1. okamžitě uzavřít státní hranice;

2. na ostrahu hranic využít volné kapacity všech bezpečnostních složek, včetně armády České republiky;

3. znovu zavést hraniční kontroly;

4. vypovědět Schengenskou smlouvu;

5. Vypsat referendum o vystoupení České republiky z EU.

Své požadavky jsme zopakovali i na úrovni Národního kongresu dne 28. června a znovu je veřejně sdělili vládě na 1. táboru lidu dne 1. července. Zároveň jsme vládě dali týdenní ultimátum, aby požadavkům vyhověla.

Vláda ale zareagovala tak, že se místo skutečného problému začala zabývat problémem ryze umělým. Místo ohrožení státní bezpečnosti se zabývá maketami šibenic. Zároveň začala vyhrožovat organizátorům demonstrace několikaletým vězením a skrze ohromnou mediální kampaň se snaží odrazovat veřejnost od účasti na dalších táborech lidu.

Týden, který jsme vládě dali, aby napravila škody, jichž se svým zbabělým rozhodnutím dopustila, vláda nijak nevyužila. Naopak se rozhodla přejít do protiútoku, kriminalizovat představitele Národní demokracie a spřátelených stran a vyhrožovat všem, kdo by se chtěli účastnit jejich demonstrací. Tím prokázala, že jí o zájmy občanů vůbec nejde, a ještě více si je proti sobě poštvala.

V takto vážné situaci nám proto nezbývá nic jiného, než se na vás, občany České republiky, obrátit s následujícími výzvami:

1. Dnešním dnem Národní demokracie začíná zprostředkovávat informace a metodické pokyny pro zřizování decentralizované regionální domobrany občanským skupinám a obecním zastupitelstvům a uvítá každého, kdo by se chtěl k obraně vlasti připojit.

2. Národní demokracie vyzývá příslušníky PČR, aby nezakročovali proti demonstrantům, jak se dá očekávat z nejnovějších pokynů ministerstva vnitra, ale aby se postavili na stranu národa a pomohli ho bránit před invazí všehoschopných imigrantů.

3. Národní demokracie vyzývá bývalé členy pohraniční stráže, aby přímým angažmá či radami pomohli domobraně střežit hranice.

4. Národní demokracie vítá ochotu a připravenost československých vojáků v záloze bránit vlast i proti ilegální imigraci.

5. Národní demokracie vyzývá občany České republiky k občanskému nesouhlasu s rozhodnutím vlády všemi možnými legálními způsoby.

6. Národní demokracie zve všechny vlastenecky smýšlející občany na 2. tábor lidu, který se bude konat 18. července v Praze. Varuje před policejními provokacemi, ale zároveň vybízí k co největší účasti na těchto lidových manifestacích.

7. Národní demokracie začíná organizovat regionální tábory lidu v jednotlivých městech České republiky nad 50 tisíc obyvatel.

8. Národní demokracie vyzývá vlastenecky smýšlející občany, aby podepsali petici za vystoupení ČR z EU, která bude k dispozici na všech táborech lidu a v následujících dnech také ke stažení na webových stránkách Národní demokracie a jejích partnerských stran Národního kongresu.

Vlasti zdar!

předsednictvo Národní demokracie

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 brix300@seznam.cz 2015-07-19 18:47
Kutna tak kdy tu naší zem značném branit,už je na čase.
Citovat
#2 josefkanta@seznam.cz 2015-07-18 10:54
Budem branit Nasi zem proti bezpravi kalichem !!!!! Bok po boku svorne jdem, proti zradcum proti vsem!!!! Pisen na rtech v rukou zbran, lide Cesky povstan !!!!!
Citovat
#1 Karel Zvoník 2015-07-10 12:28
IDEALNI je svezt se na velke vlne celoevropskych zmen a padu vsech diktatur po financnim Resetu na podzim..prijde velmi vhodny okamzik !!

V každém případě, zdroje gnostických Illuminatu říkají, že jejich zástupci dorazí brzy do Japonska, aby převzali jeho místo (Romanová) v koordinaci boje proti aktivitám kabaly.
Společnost Bílého Draka odsuzuje násilí a usilovně pracuje na tom, aby působila jako neutrální prostředník mezi gnostickými Ilumináty a kabalou. Nicméně, pokud kabala neudělá skutečné ústupky typu jubilea velmi brzy, vše se otočí do násilné, krvavé a chaotické revoluce. To je jistota.

Více zde: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/news/prisne-tajna-jednani-pokracuji-tak-aby-hlasovani-reku-ne-srazilo-zapadni-oligarchii-na-kolena/
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře