Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zaplať i tento měsíc svoji žumpu. Stojí 135Kč.

První prezidentova reakce na citované výrazy byl poměrně dlouhý a evidentně upřímný smích. A jaká pronesl na adresu Pussy Riot slova?

„Dobře, mohu vám nabídnout důkaz pravdy, ale obávám se, že nebudete mít odvahu ho uveřejnit. Dostal jsem právě dnes (rozhovor se uskutečnil v pátek) sérii fotografií, které dokumentují Pussy Riot. Máte-li odvahu, a každý skutečný novinář by měl mít odvahu, jako američtí novináři při aféře Watergate, pak jim pošlete od patriarchálního blbečka pozdrav, který bude obsahovat sérii asi deseti fotografií z jejich bohulibé činnosti. Myslím si, že víte, o čem mluvím,“ naznačil prezident s tím, že do hradní kanceláře během pátku mailem dorazila série fotografií, které se v posledních dnech šíří českým internetem.
 
Na snímcích několik členů a členek ruského seskupení Pussy Riot veřejně souloží v muzeu za běžného provozu, Tolokonnikovová je během toho dokonce v pokročilém stadiu těhotenství a výrazy zachycených souložících párů navíc připomínají stavy po požití různých psychotropních látek. Fotografie i videozáznam z této akce jsou veřejně dostupné na internetu (+18).
Během rozhovoru tak prezident Zeman vyzval ParlamentníListy.cz, aby fotografie zveřejnily, díky čemuž si může česká veřejnost udělat obrázek o činnosti skupiny Pussy Riot, které mimochodem obdržely Cenu Václava Havla a mnohokrát je veřejně chválil a silně podporoval exministr zahraničních věcí Karel Schwarzenberg.
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 drasmi@seznam.cz 2015-02-16 21:48
toto je učelová propaganda
Nešlo tam o porno ale sice o drsnou ale o politickou performanci.
A nebyla to skupina Pussy Riot ale skupina Vojna. Ve které byla časem i členka P.Riot
http://cs.wikipedia.org/wiki/Vojna_%28skupina%29
Fotografie s napisem "sex" a hajlujícím mužem není pravá a je to lžívá koláž.
tady je pravá
http://4.bp.blogspot.com/-h4RuxVKfOQ0/VGdIa4WWZ_I/AAAAAAAADTA/9pX2R6mVmg0/s1600/Pussy%2BRiot.jpg
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře