Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

VIDEO: EP 2014-19 - Jak hlasovali? 5 usnesení z EP

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Máme tu evropské volby... Dovolím si tedy upozornit na video, které k tomuto bylo vydáno. Nicméně odkaz má přesah do budoucích voleb.

  • video-ep-2014-19-jak-hlasovali-5-usneseni-z-ep
Obsahuje 5 Usnesení EP z období 2014-19, doložená hlasování českých zástupců, ukázky přímo z textu usnesení. Rozšířeno o výroky: Charanzové, Pospíšila, Hlaváčka (ČSSD, č.3), Teličky, které se k tématu váží, pocházející z předvolebních debat na ČRo květen 2019 a které v kontextu doložených hlasování ukazují a odhalují různé věci, o kterých politici už lidem neříkají.
 
V popisu videa na Youtube jsou plné odkazy na zdroje textů a hlasování. Každý si tedy může ověřit informace sám. Ve videu je i souhrnná tabulka všech pěti hlasování, aby divák měl před očima možnost posouzení a srovnání.
 
Dovolím si požádat - o podporu tohoto videa skrze Vaše weby. Ne proto, že by mohlo mít zásadní vliv na rozhodování, koho volit.
 
Ale z následujících třech důvodů:
1) může poskytnout další důkazy o situaci (ne každý o všech hlasování a jak hlasovali "CZ" zástupci možná ví)
2) po volbách do EP předložit jakýsi obraz stavu české společnosti, třeba k zamyšlení na téma:
Pokud je (byla) česká společnost proti kvótám, jak je možné, že zvolí (s velkou pravděpodobností) ty osoby, které žádaly Komisi o zavedení závazných kvót. Europoslanců bylo celkem 10 (doloženo ve videu).
3)Či jiné téma - co vypovídá o stranách, které zde odsuzovaly kvóty skutečnost, že na čelní místa byly opět dány osoby, které žádaly jejich zavedení.
Video předkládá ještě některé další otázky v oblasti mediální sféry a kdo tu vlastně fakticky dezinformuje českou společnost.
 
Výše uvedené by mohlo opět zase lidem otevřít oči o českých stranách, jejich rétorice apod. směřováno k příštím sněmovním volbám.
 
Děkuji za případné zveřejnění na webu/faceboku - nyní anebo po skončení voleb, jako zrcadlo toho, co česká společnost zvolila. Ponechávám zcela na Vaší úvaze, aby to nebylo případně vnímáno Vašimi čtenáři jako předvolební "koho volit". A to přesto, že video toto neříká. Jen předkládá fakta, v případě ODS i díky historickým textům, které rovněž ukazují zajímavost jiného druhu.
 
PS: 2.díl předběhl s ohledem na volby 2019 první díl. Ten vyjde později.
 
S přáním pěkného dne
Ing.Miloslav Šimek
ObcaneCR.cz - občanská iniciativa
 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 epshark@seznam.cz 2019-05-24 09:10
Je potřeba změnit EU. Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker říká, že lidé, kteří milují své země, jsou „hloupí“. Tak mu ukažme a volme vlastence.
https://www.epshark.cz/clanek/2107/juncker-lide-kteri-miluji-svou-zemi-jsou-hloupi

Facebook komentáře