Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Už i americký otec Reaganomiky si všímá, jak Zeman řekl US místodržícímu Schapirovi, že nejsme protektorát

Jak čtenáři vědí, už roky zdůrazňuji, že Washington evropské vlády považuje za vazaly, kteří se chovají podle washingtonských přání. Je tomu už 70 lety – tedy dvě či tři generace nazad – kdy ještě bývalé světové mocnosti, jako Velká Británie a Německo, vedly nezávislou zahraniční politiku.

Avšak evropské vlády jsou navíc k této podřadnosti ještě vazaly EU, takže co se týče suverenity, jsou evropské země dvojnásobně zatracené. Prostě žádnou suverenitu nemají.

Proto také je pro Washington tak snadné spřádat tu pavučinu lží a vhánět své vazaly do „krize“ s Ruskem, která zájmům Evropanů nijak neslouží. S washingtonskými evropskými loutkami se prostě nepočítá. Počítá se jen s Washingtonem.

 

  • uz-i-americky-otec-reaganomiky-si-vsima-jak-zeman-rekl-us-mistodrzicimu-schapirovi-ze-nejsme-protektorat

Příští měsíc bude v Rusku oslava Dne vítězství nad nacistickým Německem. Washington svým loutkám řekl, aby se jí neúčastnily, a mnohé včetně německé kancléřky Merkelové se požadavkům své vrchnosti podvolily. Nikoliv však president České republiky.

Když US velvyslanec v České republice Andrew Schapiro presidentu Miloši Zemanovi radil, aby svou účast na ruských oslavách zrušil, tak president Zeman tohoto Obamova výběrčího kampaňových peněz vyhodil z presidentova Pražského hradu. Český lid byl další na řadě na vyhlazení od nacistů, řekl Zeman, a byla to Rudá armáda, kdo Český lid zachránil.

Samozřejmě, že Washington a jeho zkorumpovaní dvorní historikové usilovně pracují na revizi historie II. světové války, aby se vygumovaly záznamy o ruském vítězství nad Německem. Samozřejmě, že všichni v Evropě vědí, že tohle je prostě jen další washingtonský pokus kontrolovat vysvětlení všeho nezávisle na faktech, ale vazalové jsou navyklí na vazalství a na sebe-pokořování. Hrdými lidmi, těmi už Evropané dávno nejsou.

Petr Hájek, který u předchozího českého presidenta Václava Klause sloužil jako zástupce vedoucího Kanceláře prezidenta republiky, řekl, že US velvyslanec si myslí, že je guvernérem nad dobytým územím, co vydává domorodcům rozkazy, a i předchozí velvyslanci z Washingtonu o tom měli stejnou představu:

„Postoj presidenta Zemana, který zavrhl radu US velvyslance, je jedinou možnou adekvátní odpovědí. Vůdce naší země se zachoval jako president České republiky, a ne jako hlava protektorátu Spojených států.“

Pro Reformy.cz přeložil Miroslav Pavlíček

Zdroj: globalresearch.ca

http://www.reformy.cz/zpravy/uz-i-americky-otec-reaganomiky-si-vsima-jak-zeman-rekl-us-mistodrzicimu-schapirovi-ze-nejsme-protektorat/?utm_source=rss&;utm_medium=rss&utm_campaign=uz-i-americky-otec-reaganomiky-si-vsima-jak-zeman-rekl-us-mistodrzicimu-schapirovi-ze-nejsme-protektorat

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 danpoisel@seznam.cz 2015-04-08 15:24
T.Ulman:
Tak kdo jiný než silové a pořádkové sbory může zorganizovat takovouto vzpomínkovou nebo velkou masovou přehlídkovou akci? Podle mě totiž ve válce bojovali vojáci. Nebo snad herci a zpěváci? Ti u nás lezli tak možná náckům do postele. Nebo to má být něco jako Love Parade nebo Rio nebo tam mají vystoupit ty "Nepokojné micinky" (či jak je politicky korektně přeložit, byť nevím, která punková politicky aktivní a protisystémová skupina si chce říkat micinka).
Prostě se smiřte s tím, že nás opravdu, ale opravdu Američané neosvobodili.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře