Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

PŘESTAŇME UŽ HOVOŘIT O MIGRACI

Masmédia prožívají zlaté období, naše pak obzvlášť. Den co den nové zprávy ze Sýrie, Iráku, nové nelidskosti z regionů okupovaných DAEŠ, pravidelné dávky terorismu, přehršle propagandy z USA o blížících se prezidentských volbách, habaděj ruské propagandy obhajující činy Putina, sledování akrobatické chůze po houpavém laně paní Merkelové, údajné zprávy z Ukrajiny srovnatelné s tvorbou Dikobrazu satirického to týdeníku KSČ a konečně nevyčerpatelný zdroj inspirativní nenávisti z Hradu, to je tolik námětů, že upřímně dnešním novinářům závidím.

  • prestanme-uz-hovorit-o-migraci

Asi proto jim ovšem uniká to podstatné o současném dění v Evropě.

     Stále se totiž v médiích doslova omílá o uprchlících, migrantech, exodu, ba až o stěhování národů. Což je zásadní omyl. Nejde o žádnou migraci. Invaze je to a dokonce agrese. Invazi dokazuje obrovská početnost účastníků, organizovanost, ba dokonce záměrné řízení celého procesu.

     Agresi pak dokazuje chování mnohých nových příchozích, prakticky kdekoliv v Evropě. I kdyby těch mladých mužů nebylo 80 procent, ale jenom polovina ze všech utečenců, pak podle strategické doktríny USA je jejich nápor na Evropu prvkem asymetrické války proti terorismu, zahájené Bushem mladším. Podle doktríny Ruska pak nepochybně jedním z jevů současné, globální, hybridní války.

     Evropa by si konečně měla připustit, především pak tak zvaná Západní, že je již celá léta ve válce. Asymetrické, či hybridní, to je jedno, ale prostě ve válce. Už vojenská intervence USA a jim spřízněných zemí v Afghánistánu takovou válkou byla a přepadení Iráku jí bylo už naprosto nesporně. Od vyhlášení války s terorismem je Evropa, jako poslušný vojácký knecht USA, účastníkem přímých válek v Libyi, Sýrii, v mnoha zemích Afriky, ale i zprostředkovaných válek pomocí „barevných revolucí“, prakticky v celé severní Africe. Sečteno a podtrženo, EU, ať se jí to líbí, či ne, je ve válce s mnoha zeměmi Arabského a obecně muslimského světa.

     Položme si pak zásadní otázku, jak se ve válce chová bojující strana k příslušníkům protivníka? Jako k zajatcům, či k pozvaným hostům! Z toho úhlu pohledu je spouštěcí chování loňské invaze nepřátel do Evropy, provedené paní Merkelovou, neoddiskutovatelnou velezradou Evropy. Pozvala do ní příslušníky nepřátel jako hosty. Kdo to vykládá jinak, klame buďto sebe, ale s mnohem vyšší pravděpodobností se snaží lživě vyhodnocovat chování Evropy, přesněji jejích mocipánů, nejméně od září roku 2001.

     Je-li EU ve válce, pak ať na svých územích vybuduje zajatecké tábory a k masivnímu počtu příchozích se chová jako k zajatcům, při nejmenším do doby, než válku ukončí. Není-li ve válce, potom ať okamžitě stáhne všechny své vojáky, včetně jakéhosi obslužného personálu, ze všech bojišť světa a především ať se distancuje od jakékoliv bojové činnosti USA. Nejlépe pak zmrazením svého členství v NATO.

     V této souvislosti jen připomínám, že si novodobí mocipáni, od Pobaltí přes nejaktivnější Polsko, až po Bulharsko s Rumunskem musí dobře zvážit, zda chtějí svou rusofobii sesnoubit s válčením USA, čili s nutností intenzifikace svého podílu na agresích původně obranného paktu NATO, se všemi riziky, které s tím souvisí.

Stanislav A. Hošek

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2016-01-31 17:36
Tomáš Ulman by měl začít přemýšlet racionálně. Ale to je nad jeho schopnosti. Že je NATO světový agresor o tom není pochyb. A to stačila jen bývalá Jugoslávie a dnes se nato zase začíná roztahovat na Balkáně v Černé hoře.
Přízemní zájmy a z toho plyne i to přízemní myšlení. V odpovědi T.U. Jaroslavu Tichému.
"Je hezké na druhou stranu, že Vám jde o celosvětový mír, mne zajímá přízemně jen evropa."
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře