Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Zdena Mašínová: Podívejte se na ten ksicht…aneb: ta se s tím nesere!

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Na čí ksicht, je otázka pro čtenáře. Paní Zdena Mašínová, „zadní“ bojovnice proti komunismu (přední bojovníci byli její bratři), opět zvedá hlavu a zaťaté pěsti směrem tentokrát k Putinovi! „Musíme se Putinovi postavit se zbraní v ruce!“ bouří Mašínová.

Máme sice holou prdel, proti Putinovi se netroufnou ani USA, EU ani NATO, ale paní Mašínová by ně něj šla asi se špuntovkou. Jenom aby nedopadla stejně jako Pavel Vondrouš, když „zaútočil“ na exprezidenta Klause plastovou pistolí! Ale vážně, má paní Mašínová ještě všech 5P pohromadě? Vždyť snad ani neví, co říká!

  • zdena-masinova-podivejte-se-na-ten-ksicht-aneb-ta-se-s-tim-nesere

Pozoruhodné na jejich „válečných“ choutkách je, že jakkoliv vyzývá k boji se zbraní v ruce, odsuzuje Ameriku i Evropu, neboť jejich přístup k otázce Ruska a Putina je prý zoufalý a podle ní by se mohly dějiny opakovat! Ó, jaká prozřetelnost! Po alkoholikovi Jelcinovi prý pustili (rozuměj do vedení státu, tj. Ruska) člověka z KGB. „Když se podíváte na jeho ksicht, tak nemusíte být specialista na fyziognomii a víte, kolik uhodilo“, neomaleně hodnotí Putinovu vizáž Zdena Mašínová. Lze také opáčit: „Stačí se podívat na její ksicht a nemusíte být specialista na fyziognomii a víte, kolik (jí) uhodilo!“. Sorry, ale jak se do lesa volá, tak se z něj ozývá.

Neméně zajímavé jsou i její věštecké predikce když říká, že konflikt na Ukrajině nedopadne dobře. Podle ní se Rusko posune k Polsku. Co udělá nebo co bude s Ukrajinou paní Mašínová neříká, ovšem šokuje konstatováním, že lidé z KGB umí, jsou vždy krok před Západem. Tedy, klobouk dolů, má-li paní Mašínová takové mínění. Nicméně cholerická paní Mašínová má jasno: „Jsem skeptická a bylo by pro mne milé překvapení, kdyby se mu (Putinovi) Ukrajinci postavili. Měli by se mu postavit se zbraněmi v rukách. Není jiné řešení! Je naivní si myslet, že s takovýmto strašným individuem se dá jednat v rukavičkách.“ Vzápětí na tato silná a naivní slova však Mašínová konstatuje, že „Ukrajina na to sama nestačí a proto je nutné, abychom se vzchopili a pomohli jim bojovat!“. Škoda že nedodala návod, jak a kde na to vzít finanční prostředky. Vždyť jenom péče o zraněné z Majdanu nás už dnes (na úkor nejen nemocných českých dětí) bude stát cca 10 milionů korun. Kolik na to přispěje „individuum“ paní Mašínová?

Nakonec velmi srdnatě, ovšem stejně naivně a uboze dodává, že s Vladimírem Putinem se už není třeba mazlit a měl by se mu zatnout tipec ozbrojeným odporem! Je mi fakt líto paní Mašínové, jak s ní cloumá odpor k Rusku a samotnému Putinovi. Nezbývá, než k prozíravému a bohabojnému odhodlání militantní paní Mašínové konstatovat : „Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské!“, nebo také „Otče odpusť jí, neboť nevědí (neví) co činí! Ámen.“

Berme odhodlanost, jasnozřivectví a prozřetelnost paní Mašínové jako dar od Boha, je-li jaký, berme rovněž s nadhledem a pochopením její již značně senilní, sentimentální a hlavně militantní uvažování a chování. Nedomnívám se, že je na místě nebo důležité zabývat se podstatou vyřčeného, spíše je to otázka a podiv na tím, že člověk jako ona dostává prostor k veřejnému projevu názorů, které nejen že nemají reálný základ, ale jsou irelevantní, iracionální, silně militantní a ve své podstatě bludnými názory člověka, který i nadále žije a tyje z pochybné a z pohledu spravedlnosti značně problematické slávy svých bratří. (http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Nastvana-Zdena-Masinova-Putinovi-se-musime-postavit-se-zbrani-v-ruce-306695).

(Vysvětlivka: Blahoslavení chudí duchem = Mentálně zaostalí a duševně nemocní byli považováni za dotčené/poznamenané Bohem. Setkání s Boží existencí nemůže nikdo přežít se zdravým rozumem. Udělal si na nich značku a tak náleží jemu, který sídlí na nebesích, a po smrti jej budou tam následovat. Proto blahoslavení. Obdobně se chová právní řád. Soud zkoumá právní způsobilost, pokud neni, člověka nesoudí a předává do lékařské péče).

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Jiří Žák 2014-03-11 16:12
Co chtít po sestře vrahů, které soud zamítl pozemkové nároky?Ctirad, Josef Mašínovi a Milan Paumer si v říjnu 1953 prostříleli cestu do Německa.Předchá zely vraždy:četař SNB Honzátko podřezán Ctiradem,aby nemohl vypovídat, příslušník SNB Kašík zastřelen Josefem při přepadení stanice za účelem získání zbraní,pokladní k Kovolisu Rošický zastřelen Josefem vlastní zbraní při plnění povinnosti,zalo žení požáru 11 stohů slámy na již.Moravě a postřelení člena PSVB a velitele hasičů,zastřele ní údajně 4 německých policistů při útěku východním Německem.Zločin je spojovat jejich tzv. odboj s otcem generálem Mašínem umučeným nacisty.Ani v rodných Lošanech je moc nemusejí.Mašíno vá je věrným obrazem bratrů.
Ježíš: "Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské," prohlašuje tím, že předtím, než můžeme vstoupit do Božího království, musíme poznat naprostou bezcennost naší vlastní duchovnosti a nemožnost spasit sami sebe našimi skutky.
Ne,že bychom byli mentálně zaostalí.

Facebook komentáře