Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

A zase v tom má prsty církev! Katolická, samozřejmě!

  • a-zase-v-tom-ma-prsty-cirkev-katolicka-samozrejme

Pan Martin (příjmení neznám a ani to není přes závažnost jeho sdělení nutné) jistě promine, když použiji jeho vzkaz nám "doma". Opravdu velmi smutné čtení o události zvláště, je-li  organizována Charitou, která je součástí "chudé" římsko-katolické církve (viz níže). Nemám rovněž nic proti dobrovolné příspěvkové činnosti, ale vzhledem k tomu, jak se představitelé církve po schválení zákona o církevních restitucích před veřejností "dušovali" a "bili v prsa" , že získané miliardy z restitucí budou použity výhradně k "bohulibým účelům", tedy charitativní činnosti, hospicům, pomoci strádajícím atd., tak mne "berou všichni čerti". A to přesto, že ty prolhané a nenasytné církevní hodnostáře právě všichni ti čerti měli vzít do horoucích pekel! Nebudu daleko pravdy, že na níže popisované slavnostní akci byli přítomni i čelní představitelé katolické církve Duka, Grubauer, možná i sám pekelník Halík a také ministr kultury Herman, aby celou akci osobně zaštítili (zakamuflovali)  jménem ministerstva kultury ČR!

 

Pokud vezmeme v potaz skutečnost, že mnoho dobrosrdečných lidí (mnozí by peníze sami potřebovali) přispěli nějakým obolosem do Sbírky Tříkrálové a ve finále si zainteresovaní představitelé pořádajícího subjektu, tj. Charity Česká republika už při počítání výnosu "rozporcovali medvěda", aniž by možná korunou na sbírku přispěli, dělají se mi červené mžiky před očima. To je opravdu neskutečný hyenizmus, parazitismus a amorální jednání lidí, kteří by jinak měli jít "těm hříšníkům" vzorem! Tak to se jim opravdu povedlo, jen s tím vzorem bych to tolik nepřeháněl, protože těch je tu (podobných) "hafo".  Oni však svým jednáním jen potvrdili již v r. 1990 zavedený trend "urvat co se dá, protože z cizího krev neteče"! Je-li jim i v tomto počinání Bůh nápomocen, tak je to už naprostá Sodoma-Gomora!  A toto je to smutné sdělení pana Martina (jak jsem koupil, tak prodávám):

Ahojte doma!

Dnes jsem vezl docela dost vín na jednu akci přes člověka z Charity Praha. Fakt docela velká objednávka, desítky kartonů a osobně vybrány vína kolem 600,- Kč za láhev. Vezl jsem to do super  5 ti ***** hotelu na Kampě. Rezervováno kompletní patro, stoly se prohýbaly jídlem a pitím, před hotelem stál nejhůř MB (rozuměj auto Mercedes, ne Škoda MB!)  Docela jsem zíral v jakém stylu to bylo, Francie se může zahrabat. Polovina z dovezených vín šla přímo do auta nějakým papalášům  z Charity, ale to jsem neřešil. Pak mi byly předány peníze, vše keš a já jen tak mezi řečí se při nastupování do auta venku zeptal, co je to za akci. A hádej, hádej hadači, co tam bylo... 3., 2.,1. fčil:  počítání výnosu Tříkrálové sbírky za celou Prahu. Udělalo se mi dost šoufl a upřímně jsem měl slzy na krajíčku.  Jen ukázka, jak je mimo jiné nakládáno s vybranými penězi na rádoby bohulibé účely... to Česko je strašný  humus! Svině, svině a nic než svině. Sorry, nechal jsem se unést, ale musel jsem se podělit, je to silné kafe. Říká se, že business je business a emoce tam nepatří, ale nejradši bych ty peníze před jejich očima spálil. Nebo je jel vrátit těm, kdo jim je, bohužel dobrovolně, dali!                                                                                                          Martin 

Pořadatelem Tříkrálové sbírky je Charita Česká republika,  na základě osvědčení oznámení a Magistrátem hlavního města Prahy ze dne 15. října .2012 č. j. S-MHMP/1327710/2012 a 1340351/2012 a v souladu s aktuálně platnými právními předpisy (zejména zákon č. 117/2001 po novele č. 120/2012 Sb. O veřejných sbírkách). Nezisková humanitární organizace Charita Česká republika je největším nestátním poskytovatelem sociálně zdravotních služeb v České republice s více než stoletou historií. Její hlavní činností je pomoc potřebným na území Česka, stále častěji se ale věnuje také zahraničním projektům. Její krédem je pomoc bližním v nouzi bez ohledu na jejich příslušnost k rase, národnosti či náboženství. Z hlediska zákona je Charita ČR církevní právnickou osobou dle Kodexu kanonického práva (kánon 312, 313). Je součástí římskokatolické církve registrované v České republice podle zákona č. 3/2002 Sb.

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 damirr@volny.cz 2015-03-14 12:21
Pavel Victorin · Autor nejlepších komentářů · Pracuje ve společnosti PODNIKATEL
Pan Baťa opakovaně neovládá své sklony k denunciaci. Prostě každý píše jak umí a ukazuje tím, jaký sám je.
Odpovědět · · 12 březen v 23:09

A tenhle idiot Vicrorin právě vyřknul i vlastní sebekritiku. A u tohoto individua je prokazatelná mozková porucha v nejvyšším stádiu.
Citovat
#1 damirr@volny.cz 2015-03-12 14:57
čelní představitelé katolické církve Duka, Grubauer, možná i sám pekelník Halík a také ministr kultury Herman, aby celou akci osobně zaštítili (zakamuflovali) jménem ministerstva kultury ČR!

Katolická církev už dávno není katolická. Je prolezlá židy, hned tady: Herman, Graubner a nic bych za to nedal, že i Duka a Halík a v pozadí Vlk je "stejná odrůda". A tak jen žerou a na všechny serou. Hlavně si musí nacpat ty jejich nenažrané měchy. A peníze jim zřejmě "posvětil" sám satan. Tahle verbež by zasloužila pouze jedno: upálit takovým způsobem jako byl upálen Jan Hus. A to hovado na té fotce, to je ukázka komedianta židovského původu v "plné zbroji".
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře