Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

ZOOFILIE V NĚMECKU OPĚT RAKETOVĚ ROSTE. HÁDEJTE PROČ?

Není to šílené? JE! Sex se zvířaty opět začíná být v Německu natolik závažným problémem díky afrického migrační vlně, že opět zemědělská komise Bundestagu požaduje, aby byly ještě přísnější tresty. Stále tam totiž existují farmy, kde zvířata nyni už ilegálně chovají jen za tímto účelem. S přílivem nových zoufalých zákazníků to bude doslova ale zlaté terno.

V zemi zaslíbené se nebezpečně rozmáhá zoofilie a počet případů sexu se zvířetem opět raketově roste. Zemědělská komise Bundestagu proto opět bije na poplach, požaduje zpřísnit starý zákon, podle kterého je opět sex se zvířaty v Německu trestný. Porušení zákazu potom komise navrhovala pokutovat částkou v přepočtu půl milionu korun.

 

  • zoofilie-v-nemecku-opet-raketove-roste-hadejte-proc


Zoofilie přestala být v Německu zločinem v roce 1969, v posledních letech se ale podle listu The Sun nebývale rozmohla a také roste počet webových stránek, které ji propagují. V zemi se dokonce objevily specializované farmy, jakési erotické zoo, kde mohou zvrhlíci znásilňovat všemožné druhy zvířat od koz po lamy. Vláda nedávno zakázala zákonem"zneužívání zvířat k pohlavnímu styku a trestá kuplíře, kteří zvířata pro zvrhlíky pasou“. Bohužel vidina nové ideologie a nových zisků obrací samotné Německo vzhůru nohama.

Německá prozoofilní skupina ZETA (Zoofilní výbor pro toleranci a osvětu) překvapivě opět nesouhlasí a hodlá proti takovému zákonu opět protestovat. "Koncepty toho, co je morální, se nemají co stávat zákonem,“ uvedl kdysi její předseda Michael Kiok.

V Česku a většině zemí je zoofilie klasifikována jako týrání zvířat. V jednom z případů zoofilie u nás byl také pachatel odsouzen za narušování domovní svobody a poškozování cizí věci, protože zvíře je naším zákonem považováno za věc.

http://youbo.iprima.cz/video/18-vite-co-je-nemecka-organizace-zeta-zoofilie-v-nemecku-opet-43768

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Bus Bělojar 2016-02-24 13:18
Není žádným tajemstvím,že Němci jezdí do Ústeckého kraje za účelem zoofilie.Známá jsou dokonce místa,ze kterých "zboží" pochází.Jsou to romská,tzv. "degešská gheta,kde se dají pronajmout na sex psy nebo malé děti do 8 let.Je to opravdu brutální nechutnost,ovše m děje se to.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře